• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

23. januára 2010 
joj, jak to leti, uz mate tyzden... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. dec 2009 o 11:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
dakujeme za chvaly,je naozaj naaadhernucka a hlavne ked spinka :grinning:
akych frajerov??
vcera som kupila 5 pravd :grinning:
18. dec 2009 o 11:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja som si to o pravde precitala uz po funuse... :unamused:
akych frajerov? o nicom neviem... :confused: :confused: :confused:
uz je malej lepsie? mliecko mas? :confused:
18. dec 2009 o 11:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
noc katastrofa,v noci sme kojili dve hodiny a od 18tej do 23 vkuse na rukach so strasnym placom,vysavali sme sopliky,chudatko tolko jej toho stale ide :frowning2:
stale jej len ublizujem :frowning2: uz nech to prejde
18. dec 2009 o 11:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
brusko ju netrapi? :confused:
chuda, tak je kratko na svete a uz je chorucka, co s nou v tej nemocke robili? :angry: :confused: :confused:
18. dec 2009 o 11:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
mlieko mam chvalabohu.pipi pisala,ze Lei nasli uz aj frajerov :grinning:
18. dec 2009 o 11:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
sak ani nehovor aji,skoro som ich zabila a oni sa tvarili,ze sa nic nedeje ako,to je uuuuplne normalne :angry: :angry:
berie aj antibiotika a neviem coi ju aj hlava neboli z tych soplov
18. dec 2009 o 11:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
chuda male, co tam mali prievan? :confused: :angry: :angry: :angry:
neterka ked sa narodila mala strasne zapalene oci, stale tam prievan mali, nechapem to... :unamused: :rolling_eyes:
18. dec 2009 o 11:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a ty ako, pekne sa hoji rez? :confused:
kedy ste sli do nemocky, niekedy v noci? :confused:
18. dec 2009 o 11:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dosiel ten moj...
je hladny, tak asi idem nieco vytvorit, lebo je potom jak das, ked je hladny... :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
18. dec 2009 o 11:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:

lius neboj, ked malickej odsavas sopliky tym jej neublizujes, ja som to najprv vyskusala na sebe, kym som to zacala realizovat na detoch a je to pohoda :grinning:

ja som sa vratila akurat od lekara a mam atb, lebo dnes rano som sa zobudila a je mi este horsie, ako vcera :frowning2:
18. dec 2009 o 11:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mixi, tak to potesi akurat teraz... :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
tak do skoreho vyzdravenia, dievcence su zdrave? :confused:
kedy sa stahujete? :confused: :dizzy_face:
18. dec 2009 o 11:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aji, veru som uplne nadsena, ze si nemozem chystat vianoce :frowning2: ledva som sa dotrepala domov :cry: krpky zacinaju kychat, ani sa radsej nezamyslam co bude dalej :cry:
18. dec 2009 o 12:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
stahujeme sa zaciatkom marca dufam, vsetko sa nam to posuva kvoli papierom :angry: vsade treba na vsetko dlho cakat, na porazenie :angry:
18. dec 2009 o 12:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mi hovor... :unamused:
idem na tie nakupy, papapapa :unamused:
18. dec 2009 o 12:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kde ste vsetky :confused: ??? upratujete, peciete a darceky nahanate ???
18. dec 2009 o 13:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
to je hrozne liuššš,to ako tam mohla prechladnut? :confounded:

co tam mali zimu?
18. dec 2009 o 14:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aj atb bere to male chudateko? boze :confounded:
18. dec 2009 o 14:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mixi aj ty mas atb? chuuuudato :pensive:
18. dec 2009 o 14:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak sa vyliecte babule ,aj mixi aj leuššška,nech ste na vianoce zdraveeeeeee :slight_smile:
18. dec 2009 o 14:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
dakujeme,mixi,aj tebe skore uzdravenie,davaj vitaminove bomby,aj R je chory,dnes je uz konecne s nami,caje mu robim,calcium s magnesiom,citron s medom a teplo.
juliššš,doktorka jej dala do nosa aj na očko,lebo uz aj to sa zacalo z tych soplov.nechcela som tie atb,ale zevraj to potrebuje,tak nemozem s tym nic,dala jej aj homeo a davame jej morsku sol na zvlhcenie pred odsavanim a este aj moje mlieko jej davam.ale uz je to lepsie o nieco,ked je odsata,tak je kludna,ale ked jej to nejde,tak moooozart najvacsi,bubienky nam praskaju.
18. dec 2009 o 14:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja to do vianoc snad stihnem, ale krpate len teraz zacinaju, tak sa obavam, ze to budu akurat v plnej parade :confounded:
18. dec 2009 o 14:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
booze vsetky ste chore cudence, ja som raz bola chora na vianoce, ale to som este byvala u nasich. mne to trochu na stedry den preslo ale chytila to mama a ocino tak sme si dali nieco pod zub sak nikomu noc nechutilo, rozdali darceky a sup do postele, a na striedacku sme si chodili varit caje... :sweat_smile:
ani neviem ake darceky som v tedy dostala, ale mam celkom pekne spomienky na to ako sme sa hadali kto je na rade uvarit caj :grinning:
18. dec 2009 o 15:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
pipi, medovnicky su spravene, :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
18. dec 2009 o 15:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
asi je toho teraz vela, lebo ked som dnes napochodovala k dokimu, ludi jak natentovanych tam bolo :rolling_eyes: prijemne dve hodky som si odsedela :sweat_smile:
18. dec 2009 o 15:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no ved to je toho okollo mna vela a ja sa aj bojim aby som nieco nechytila..., :sweat_smile:
18. dec 2009 o 16:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja som sa nebala a skocilo to na mna ani neviem kedy a kde :sweat_smile:
18. dec 2009 o 16:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
liušššš aj mnemaly furt reve ked ma sople :frowning2:
18. dec 2009 o 17:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak u nas uz od nejakej 4tej netecie voda, v pracke veci, riadov cela hora a ja by som chcela varit a nejde to, tak aspon peciem medovnicky, ale je to o nervy, vraj prasklo potrubie... :confounded: :confounded:
sa citim jak niekde v Rusku, ako keby bolo -30 stupnov... :angry: :angry: :confounded: :confounded:
18. dec 2009 o 18:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a vraj to spustia okolo polnoci, tak sa tesim... :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
18. dec 2009 o 18:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok