• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

23. januára 2010 
liušššš a tusim sa smejka na tej foto s kvetinkovym paplonom :slight_smile:
21. dec 2009 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na tej fotke fakt jak maly zapasicek :grinning:

ale zmenena je uz tusim,oproti tym fotkam z porodnice
21. dec 2009 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ake botiska dostalpod stromcek :grinning:
21. dec 2009 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja idem zajtra popriat pekne sviatky do skolky a potom sa zlozime u nasich, tam spravim stromcek, kam sa hanula vyspi a poobede padame domov a vecer sulam gulicky kokosove :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sunglasses: to je moj najoblubenejsi vianocny kolacik :dizzy_face:
21. dec 2009 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
V uz mi tu zalomil :sweat_smile:
21. dec 2009 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mna to caka od zajtra,budem tu mat zalomeneho R na sedacke,ako za starych cias :rolling_eyes:
21. dec 2009 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hodinu sa venoval dietatu, kym som zdobila medovnicky a umyla riady...a nejako ho to zmohlo :grinning:
21. dec 2009 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes je KBK :slight_smile:
21. dec 2009 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
julis, neznechucuj si to stale, ty si to uplne sama privolas aby bolo zle, ved to ber z tej lepsej stranky, budete na Vianoce rodina, vies ako sa maly bude tesit :dizzy_face: a ty si od neho aspon trosku oddychnes, lebo bude naveseny na R :sunglasses:
mixka ti dobre napisala, je to otec tvojho syna a ma vas rad, tak sa o to aspon na Vianoce posnaz aj ty a uvidis, ze budes milo prekvapena :wink:
21. dec 2009 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uvidim pipi,zalezi na tom,ako sa bude on spravat :confounded:

pipi a neoddychnem si,budem mat akoze 2 deti doma okolo ktorych udem skakat,ved on nemoze nic,je len 3 dni po operacii,tak mi s malym nepomoze
21. dec 2009 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ten kuceravy je perfektny herec,ale neviem ako sa vola aj ta herecka stara :sunglasses:
21. dec 2009 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved jasne, ale ak bude mily, tak bud aj ty...a budete mat krasne Vianoce vsetci :dizzy_face:

ja tu mam dve deti stale a nestazujem sa :grinning: :grinning: :grinning: teda stazujem sa...ale prd mi to je platne :sweat_smile: :grinning:
21. dec 2009 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ved to,ze je to fakt prd platne a nepomozeme si
21. dec 2009 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale postazovat sa tu mozeme vzdy...aspon sa nam ulavi a nevyvali nam bok :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. dec 2009 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi,ale ved som pisala,ze ja rozbroje robit nebudem a ani sa nechystam...ale ked bude roit dusno on,tak to skoncim,nech si zbali veci a ide odkial prisiel,nech ho obskakuje ta jeho slapka
21. dec 2009 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
doble verim ti :grinning:
21. dec 2009 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ako strocek u vas? je cely?
21. dec 2009 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
predstav si, ze dnes sa stromceka ani nedotkla :sweat_smile: len ho naokolo obchadzala...ale nechytala :wink: uvidime, co zajtra :sweat_smile: :grinning:
ale postavila som aj betlehem na okno a aj svieti, tak tam obdivovala jeziska a somarika a kravicku :slight_smile: nakukala, lebo tam nedociahne nastastie :grinning:
21. dec 2009 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne zas malykmasal tie dukaty ,uz uz som si myslela,ze padne cely strom nanho :rolling_eyes:
21. dec 2009 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ze co je to tady za hnusnou manicku
21. dec 2009 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vidis, ja som tam tie salonky stale este nedala...som zabudla...ale asi ich tam ani nedam, dam ich len do misky :sweat_smile: :wink:
21. dec 2009 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myslis gagarinova bratra? :grinning: :grinning: :grinning:
21. dec 2009 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no u mna by to v miske nevydrzalo ani do vianoc...uz som dnes zase oberala stromcek....asi 4 som zozrala
21. dec 2009 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ako dali donutilovi tie elektricke soky deti
21. dec 2009 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vykedy kupujete toho kapra?
21. dec 2009 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
mna salonky lakali naposledy ked som mala asi 15 jest zo stromceka :grinning: inak skor kolaciky :wink:
cokolada mi teraz vobec nechyba :unamused: ked aj mam chut, tak si dam jednu tablicku a mam dost :zipper_mouth: :confounded:
21. dec 2009 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zajtra :wink:
a v stredu je zabijacka :sweat_smile:
vyderžaj pianer :grinning: :grinning: :grinning:
21. dec 2009 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to sa hanka dlho radovat nebude s rybky vo vani :grinning:

no som zvedava co bude stvarat ked tam tu rybku zbada :grinning:
21. dec 2009 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok