Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😃 😃 😃 😃 😃
jul
21. dec 2009
liušššš a tusim sa smejka na tej foto s kvetinkovym paplonom 🙂
jul
21. dec 2009
na tej fotke fakt jak maly zapasicek 😃

ale zmenena je uz tusim,oproti tym fotkam z porodnice
jul
21. dec 2009
😃 😃 😃 😃 😃 ake botiska dostalpod stromcek 😃
pipka
21. dec 2009
ja idem zajtra popriat pekne sviatky do skolky a potom sa zlozime u nasich, tam spravim stromcek, kam sa hanula vyspi a poobede padame domov a vecer sulam gulicky kokosove :-p 😎 to je moj najoblubenejsi vianocny kolacik x-)
pipka
21. dec 2009
V uz mi tu zalomil :-N
jul
21. dec 2009
mna to caka od zajtra,budem tu mat zalomeneho R na sedacke,ako za starych cias 8-(
pipka
21. dec 2009
hodinu sa venoval dietatu, kym som zdobila medovnicky a umyla riady...a nejako ho to zmohlo 😃
jul
21. dec 2009
dnes je KBK 🙂
pipka
21. dec 2009
julis, neznechucuj si to stale, ty si to uplne sama privolas aby bolo zle, ved to ber z tej lepsej stranky, budete na Vianoce rodina, vies ako sa maly bude tesit x-) a ty si od neho aspon trosku oddychnes, lebo bude naveseny na R 😎
mixka ti dobre napisala, je to otec tvojho syna a ma vas rad, tak sa o to aspon na Vianoce posnaz aj ty a uvidis, ze budes milo prekvapena 😉
jul
21. dec 2009
uvidim pipi,zalezi na tom,ako sa bude on spravat :-S

pipi a neoddychnem si,budem mat akoze 2 deti doma okolo ktorych udem skakat,ved on nemoze nic,je len 3 dni po operacii,tak mi s malym nepomoze
jul
21. dec 2009
ten kuceravy je perfektny herec,ale neviem ako sa vola aj ta herecka stara 😎
pipka
21. dec 2009
ved jasne, ale ak bude mily, tak bud aj ty...a budete mat krasne Vianoce vsetci x-)

ja tu mam dve deti stale a nestazujem sa 😃 😃 😃 teda stazujem sa...ale prd mi to je platne :-N 😃
jul
21. dec 2009
😃 😃 😃 😃 😃 😃 ved to,ze je to fakt prd platne a nepomozeme si
pipka
21. dec 2009
ale postazovat sa tu mozeme vzdy...aspon sa nam ulavi a nevyvali nam bok 😃 😃 😃 😃 😃
jul
21. dec 2009
pipi,ale ved som pisala,ze ja rozbroje robit nebudem a ani sa nechystam...ale ked bude roit dusno on,tak to skoncim,nech si zbali veci a ide odkial prisiel,nech ho obskakuje ta jeho slapka
pipka
21. dec 2009
doble verim ti 😃
jul
21. dec 2009
a ako strocek u vas? je cely?
pipka
21. dec 2009
predstav si, ze dnes sa stromceka ani nedotkla :-N len ho naokolo obchadzala...ale nechytala 😉 uvidime, co zajtra :-N 😃
ale postavila som aj betlehem na okno a aj svieti, tak tam obdivovala jeziska a somarika a kravicku 🙂 nakukala, lebo tam nedociahne nastastie 😃
jul
21. dec 2009
mne zas malykmasal tie dukaty ,uz uz som si myslela,ze padne cely strom nanho 8-(
jul
21. dec 2009
😃 😃 😃 😃 ze co je to tady za hnusnou manicku
pipka
21. dec 2009
vidis, ja som tam tie salonky stale este nedala...som zabudla...ale asi ich tam ani nedam, dam ich len do misky :-N 😉
pipka
21. dec 2009
myslis gagarinova bratra? 😃 😃 😃
jul
21. dec 2009
no u mna by to v miske nevydrzalo ani do vianoc...uz som dnes zase oberala stromcek....asi 4 som zozrala
jul
21. dec 2009
😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 ako dali donutilovi tie elektricke soky deti
jul
21. dec 2009
vykedy kupujete toho kapra?
pipka
21. dec 2009
:-N 😃 😃 😃
mna salonky lakali naposledy ked som mala asi 15 jest zo stromceka 😃 inak skor kolaciky 😉
cokolada mi teraz vobec nechyba :-| ked aj mam chut, tak si dam jednu tablicku a mam dost :-x :-S
pipka
21. dec 2009
zajtra 😉
pipka
21. dec 2009
a v stredu je zabijacka :-N
pipka
21. dec 2009
vyderžaj pianer 😃 😃 😃
jul
21. dec 2009
tak to sa hanka dlho radovat nebude s rybky vo vani 😃