• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

23. januára 2010 
musim sa drzat ajuskinho motta "co mozes urobit dnes, odloz na zajtra a mas dva dni volna" :grinning: :grinning: :grinning:
28. apr 2009 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja to mám skryté v skrini, takže nato nevidím :grinning:
28. apr 2009 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jejda, to ja nemam v povahe... ja sa riadim co mozes spravit dnes, neodkladaj na zajtra :slight_smile:
tak to potom hej ninus :grinning: to by slo :grinning: :grinning: :grinning:
ja nemozem varit, ked je hanula hore, lebo furt pisti ze sa jej nevenujem a potom to dopadne tak jak v nedelu, ze som si spalila linku :frowning2: :angry: :rolling_eyes:
pipi, ja pri vareni stiham babam aj rozpravky citat, prebalit a pohrat sa :grinning: chce to len system :slight_smile:
28. apr 2009 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čooooo spálila linku?
28. apr 2009 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som tomu tiez nasla miestecko v rolldoore, ale stve ma to aj v skrini :sweat_smile: mam rada poriadok :sweat_smile: :grinning:

mixi a ked to nemozem spravit dnes? :confused: :grinning: musim to predsa odlozit na zajtra :grinning:
28. apr 2009 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ale v podstate mozes, len sa ti nece a to je rozdiel :grinning:
28. apr 2009 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mixi si dalsia superzena :grinning:

ale ked ja si vymyslam same piplave jedla :sweat_smile: potom pri tom musim stat :rolling_eyes: lebo vilko chodi denne obedovat domov, tak vzdy musim mat hotovo v presnu hodinu, lebo on dojde a uz musi mat na tanieri, aby sa nezdrziaval...a to ma najviac zdrzuje...keby islo len o mna a o hanulu, to by bolo v poho...polhodka hore dole, ale takto... :sweat_smile: :rolling_eyes:
28. apr 2009 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano ninus, polozila som horuci hrniec na linku a nebola az taka teplovzdorna ako som si myslela :sweat_smile:
28. apr 2009 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
goooooooooooooooooooooool!!!

ale na vysledku 2:7 to uz nic nezmeni :rolling_eyes:
28. apr 2009 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja mám tu výhodu, že chalani jedia v škole, tak v pondelok a niekdy aj utorok mám ešte z nedele, niečo spichnem v stredu pre mna a pre Zojču a štv,pi, so a ne varí bruno :wink:
28. apr 2009 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaj pipi, tak to hej, ked mas takeho stravnika a zlozite recepty
28. apr 2009 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
musim to uz nejako vydrzat a ked vilko zostane doma, bude varit on :grinning: :sweat_smile: :grinning:

a budeme jedavat prazenice a parky :grinning:
28. apr 2009 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: u mna by ste jedli furt cestoviny :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. apr 2009 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ked ja aj navarim na tri dni...a u nas sa to aj tak zje za jeden :angry: :sweat_smile: lebo si da aj duplu na obed, a potom si nalozi aj na veceru...a potom musim furt len pri sporaku stat :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
28. apr 2009 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi, niekedy sa dovalím na obed aj ja, že ochutnám tie tvoje zložité recepty, ale to až vtedy keď budeš mať ten 4-izbák že ma prenocuješ. Bruno ma vyhodí po ceste do rakúska a keď pojde späť tak ma naloží :grinning:
28. apr 2009 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boli casy, ked mi varil...aj kolac upiekol...ale tie casy rozmaznavania uz pominuli...bohuzial :sweat_smile: ale ranajky cez vikendy stale este dostavam do postielky :wink: akurat ze tu babovku si v piatok vecer upeciem ja :sweat_smile: :grinning:
28. apr 2009 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej, tak to potom spravime hromadnu zurku, lebo ja to budem mat k pipi cez ulicu :slight_smile: ockov s detmi naskladame do jedneho bytu a my budeme v druhom :grinning:
28. apr 2009 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ninus, sedi vec :dizzy_face: aj na tyzden..aj so zojkou...nech ma hanula partacku a my pokoj :grinning:
28. apr 2009 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to ani tak nie su zlozite recepty...ako skor piplave :sweat_smile: ja napriklad milujem vyprazany karfiol, ale ked si predstavim to piplave obalovanie...aj ma chut prechadza :sweat_smile: :grinning:

goool, uz sme zvysili na 3:7 :sweat_smile:
28. apr 2009 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja by som šla, aspon by som vypadla, len to by musela byť sakra náhoda, aby mal po a od bratislavy dve voľné miesta. Jedine že tie babizne čo vozí vyhodím z auta a v Ba nasáčkujem do vlaku :grinning:
28. apr 2009 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ked si predstavim, ze sa s tym hodinu serinkam a zozereme to s prepacenim za 5 minut :sweat_smile: :grinning:
28. apr 2009 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ninus, sak staci ked ich do prívesu nalozime :grinning:
28. apr 2009 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
preto ja sa s tým pipi neserkám, ale s radosťou to prenehám brunovi, on varenie zbožňuje, je to vraj jeho relax, tak nech sa mladý realizuje :wink:
28. apr 2009 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ninus...ja si musim tiez nejakeho mladeho najst :grinning: :grinning: :grinning: ale teraz to beriem..je od rana do vecera v robote, to som ani ja nevarila denne, ale sak pockaj, ked zostane doma :sweat_smile: :grinning: :grinning: donutim ho varit aspon dvakrat v tyzdni :sunglasses:
28. apr 2009 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi, teraz chodí stále plne naložený a to má už pritom väčšie auto
28. apr 2009 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja cez vikendy nevarim vobec, vari marian. jeho to bavi a ja sa konecne po tyzdni poriadne napapam :grinning:
28. apr 2009 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mixi a co ti dobre varieva? :confused: :slight_smile:
28. apr 2009 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok