Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😃 😃 😃 😃 😃
mixka
25. dec 2009
ja som zas tak prezrata, ze ma zivot nebavi 8-( uz nech sa sviatky skoncia 😃
jul
25. dec 2009
|-| aj ja mixi :-S
mixka
25. dec 2009
este zajtrajsi obed a hura nezeriem, aspon mi zas tazko nebude 😃
pipka
25. dec 2009
no druhy narocny den mame za sebou :-p 😃
cafet 😎
pipka
25. dec 2009
lius, vytesuj sa ze mala hajkaaaa...hanulka tiez spavala tak dlho...ale po roku to prislo :-N :-N potom vysli stolicky, zas bol chvilku pokoj a teraz mame asi druhe kolo 8-( lebo uz tri noci poriadne nespi 😞 😞

aj dnes sme mali problem ju vobec ulozit, ale nastastie o osmej zaspala...tak uz sa len hrozim, kedy sa zobudi 8-(
vcera sa zobudila o pol jedenastej a zaspala az ked som si lahla ja s nou o pol dvanastej :-| a to este celu noc spala medzi nami, tak som sa absolutne nevyspala 8-( ale zato rano potiahla do pol deviatej 😉

naobed pospala u nasich hodinu v postielke, a vecer vymyslala jak opica :-| kym zaspala, tak aj 15 minut som musela byt pri nej :-S
pipka
25. dec 2009
ani toho mrazika ma nenecha vychutnat :-N 😃
pipka
25. dec 2009
my sme dnes naobed mali kacicu s knedlou a kapustou...a potom kooopec sladkeho :-p medove rezy, kolaciky vselijake...to som uz ani nejedla...az doma som si dala rezen a salatik a teraz jednu gulicku...a myslim, ze nadnes mam dost :-p 😎 a cajik popijame x-)
pipka
25. dec 2009
zajtra nas caka dalsia celodenna navsteva u svokry....pomoooooc :-o 8-( mne sa tam taaaak nechceeeee 8-(
pipka
25. dec 2009
a u babky sme dostali postelne pradielko, trojlitrovu bandasku medu 🙂 a fifi dostala kresielko z IKEI, kocik, loptu, riadiky, drevene puzzle a pyzamko 😉
tak mame zase nejake tie rarohy v nasom malom byte navyse 😃 este kuchynku a stahujem sa prec :-N 😃
pipka
25. dec 2009
jaaaj a este som dostala kucharsku knihu varime s Nigellou 😎
pipka
25. dec 2009
to vsetky kukate mrazika? =-) kde steeeee :-o 😞
jul
25. dec 2009
tu
tu
tu
jul
25. dec 2009
pozeram sam doma
pipka
25. dec 2009
no sak za to, uz som myslela, ze ma tu nechas samu :-N
pipka
25. dec 2009
dnes ti na jojke hraju na strunu...najprv sam doma a potom EAGAL 😃 😎
pipka
25. dec 2009
ja mam dnes markizu...najprv mrazik, potom s tebou mne bavi svet 😎 x-) x-) na to sa tesim najviac hned po popelke 😃
jul
25. dec 2009
nechapem preco tie iste rozpravky musime kukat kazdy rok 8-(
pipka
25. dec 2009
ved nemusis, sak prepni 😃 alebo vypni :-N

ja si niektore rada pozriem aj kazdy rok a tie co nechcem nepozeram x-)
jul
25. dec 2009
ved ale kam mam prepnut? na kazdom programe ide to iste ]-(

preco nemozu nakupit nejake nove filmy? 8-(
jul
25. dec 2009
inac vcera som to nepochopila vobec, preco na stedry vecer o 20.00 dali na jojke akcny film o vaznoch 😃
pipka
25. dec 2009
no v tomto je jojka od veci ]-( 8-( to si vsimni, tam davaju stale len akcaky...stedry den nevynimajuc ]-( 8-(

ale inak na CT1 davaju teraz dost novych filmov a rozpravok 😉
jul
25. dec 2009
aj mas nejake ove fotky vianocne?
pipka
25. dec 2009
ja kuknem s tebou mne bavi svet a padam do hajan, musim sa vyspat na tu zajtrajsiu navstevu u svokry :-N 8-( :-p
pipka
25. dec 2009
ano ano, ale este zajtra pofotime a potom to naraz stiahnem z fotaku 😉
pipka
25. dec 2009
ty uz mas v albume? ani som nekukla este...
jul
25. dec 2009
nie,ja som skoro vobec nefotila,tak asi 5 fotiek dohromady,uz mi blikala baterka
jul
25. dec 2009
boze,ja som prezrata jak take prasa 8-(
jul
25. dec 2009
od zajtra chudnem som si povedala a basta ]-(
pipka
25. dec 2009
a co ste dnes jedli?
jul
25. dec 2009
dojedali sme este file a salaty a R si dal aj kapustnicu a zjedli sme celu medovu marlenku

a ja som este teraz dojedala zemiakovy salat s cibulou...aj redkovku som donho dala

Začni písať odpoveď...

Odošli