• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

23. januára 2010 
baby ja som vcera aj dnes zhresila....., dala som si sladke :confused:
26. dec 2009 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: dudušššššš
26. dec 2009 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
muselaa som :unamused:

inac aj mala sa zacala viacej hybat..., ako keby jej ta energia s toho cukru chybala alebo co
26. dec 2009 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaaaaj aku mam dobru naladicku,taku som uz dlhooo nemala :grinning:
26. dec 2009 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
julis ako s R este je tam?
ano dudus...uz od augusta

no dnes ma V prekvapoval, stale mal nieco proti mame a mna sa zastaval, som bola milo prekvapena :grinning: stale chcela malej nieco pred obedom cpat...chrumky, sladkosti... :angry: to nenavidim, ked ma jest a spat a ona len svoje stale...ze sak ona je dobrucka, ona obedik spapa... :angry: :rolling_eyes: no ako keby som si nepoznala dieta :sweat_smile: :rolling_eyes:
jaaaj moja, ja sa rehocem furt...tak preco som jak slon :angry: :angry: :grinning: :grinning: :grinning:
26. dec 2009 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
svokra to asi porovnavala po V ked bol maly, aj on asi posluchal a obedik pekne popapal, sak mu to aj tusim ostalo :sweat_smile: :grinning: :grinning:
26. dec 2009 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes ma v noci V chytil za nohu...ze mamina pozor...hanka pada... :grinning: :grinning: :grinning: a hanka pokojne hajala v postielke :grinning: :sweat_smile: :grinning: to ja som ho kopla, lebo chrapal...a on instinktivne moju nohu zachytil...ze fifi padaaaa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. dec 2009 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
duduššš...nie uz konecne vypadol,ved to bolo hrozne ked tu bol,takto je to super,ked dojde rano a vecer vypadne

dnes sme sa boli sankovat,bola sranda a vecer odisiel a pred chvilou uz volal,ze co robime,co maly a vykecaval sa :sweat_smile: asi pol hodinu...co predtym sme spolu volali asi tak 30 sekund aj to sme po sebe stekali
26. dec 2009 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja som mala sen ze som potratila..., ked som sa prebrala tak som len brucho magala aby sa krpata zobudila ci je vsetko OK, a chvala bohu bolo
26. dec 2009 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: pipi

ale to sa musis len rehotat a cely den nejest
no on apapal...zato fifi nepapa...hlavne nie, ked sa nacape chrumiek a inych hovadin :sweat_smile:

ale nakoniec dostala pred spanim kasu, pospala v kociku hodku a pol a potom pekne spapala ryzu s maskom, a za tym uz krizom krazom vsetko...puding, hrozno, mandarinku, banan... :sweat_smile: :grinning:
julis jemu je asi za vami smutno, asi by aj svami chcel byt ale nevie ako na to...,
26. dec 2009 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaaaaj...ja ze sa rehotat pri jedle :grinning: :grinning: :grinning:

mne by to tak najlepsie vyhovovalo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. dec 2009 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky holky, jsem tu nová tak snad mi poradíte. Ovu mi začala 18.12 a končila 22.12. S přítelem se snažíme o mimčo už nějakou dobu a teď v průběhu ovu jsme to skusily a od té doby mě pobolívá podbřišek. Včera jsem skoušela testík (asi je hodně brzo) a asi sem se zbláznila, protože se mi tam objevil malilinkatej tzv duch. Dnes mě vzaly záda a připadá mi bto jako kdybych měla před mrchou a ta má začít 4.1 a dneska test ukázal (pokud ty dvě // nevidí jen moje mysl) opět ducha. Fakt mám pocit že sem se zbláznila aa poslední 3 dny dost velká únava. Co si o tom myslíte?
26. dec 2009 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
duduššš,to pochybujem :rolling_eyes:
duduššššš,to ku koncu byvaju take besne sny :confounded:
sak ale ja nekoncim :sweat_smile: , ci?
26. dec 2009 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
snow.angel...najlepsie by bolo asi pockat a testovat az jeden dva dni po ocakavanej ms, alebo tak tesne pred...alebo potom zajst k dokimu na krv :wink:
26. dec 2009 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dudušššš,sak zachvilu je tu Tamarka,za 7tt,to uz finisuješšš :sunglasses:
26. dec 2009 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dudus, to aj ja som takto magorila...ale to je vraj v tehu normalne :wink:

julis a R, kde teraz akoze byva, ked nie je s vami? :confused:
26. dec 2009 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
snow asi budes musiet pockat do 4-teho, lebo najhorsie su flosne nadeje...., ale drzim palce aby to bol naozaj duch prichadzajuceho babatka :astonished:
a posielam ti tehu virus
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
26. dec 2009 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
musim vam sem pridat nove fotky :sunglasses:
mojich dvoch maniakov notebookovych :grinning:
26. dec 2009 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inac aj vam sa niekedy snivaju take debilne sny? ja som bola miule taka princezna a normalne som zila na zamku :sweat_smile:
26. dec 2009 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz sme prepli...a 1389x kukame pretty woman :grinning: :grinning: :grinning: romantika na vecer :slight_smile:
26. dec 2009 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
julis...co sa babe chcelo...to sa babe snilo :grinning: :grinning: :grinning: sa hovori :sweat_smile: :grinning:
26. dec 2009 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano ano :grinning: :grinning: :grinning:
26. dec 2009 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi teraz byva tam kde sme predtym byvali
26. dec 2009 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
pip
26. dec 2009 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok