• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

23. januára 2010 
ani neviem kolko je tu dokopy programov....okolo 60-80?
27. dec 2009 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my kukame len
stv1
markizu
jojku
ct1
minimax
mtv
spectrum
discovery
27. dec 2009 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja uz kukam Cold Moutain

ta scena ako tej zene zobrali to chore dieta v horucke a polozili ho na zem a vyzliekli...to bolo strasneeee :confounded:
27. dec 2009 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my tiez len markizu, joj, STV1, CT1, primu, spektrum, minimax, bebe tv, a sem tam ak na joj+ ide nejaky serial...ako chalupari ale inak nic ine :unamused:
27. dec 2009 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to si pamatam :pensive: smutny film :frowning2:
27. dec 2009 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja uz asi pojdem pomaly do postele, ked nas V rano zobudi, nech sa aspon trosku vyspim :sweat_smile:
27. dec 2009 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sem tam este stv 2 kuknem...mam rada tiestare filmy z 80 rokov :sweat_smile:

aj cez vianoce davali ,hrala tam stzudenkova doktorku aj kroner hral primara a tana radeva sestricku...ale to bolo asi z 89 roku....ordinacia :grinning:
27. dec 2009 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz mi kazal na siestu dat budik :rolling_eyes: porazi ma rano, ked nas zobudi :angry: :rolling_eyes:
27. dec 2009 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to som videlaaaaaa :grinning: :grinning: :grinning: pekna starina :grinning:
27. dec 2009 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no idem ja na kute...dobruuu :wink: zase zajtra ak sa mi podari :wink:
27. dec 2009 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my ideme zajtra na babu,malemu sa tam hrooozne paci,nechce ani domov ist odtial,stale ho musim zobrat vrestajuceho na ruky a nalozit do auta :confounded:
27. dec 2009 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobruuuu dobruuuuuuuuuuu
27. dec 2009 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
viem si predstavit :sweat_smile: ved aj my kebyze tam ideme, tak hanku odtial nedostanem :unamused: :sweat_smile:
27. dec 2009 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobruuuuuuuuuuuuuu, paaaaaaaaaa :wink:
27. dec 2009 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahopjte, pretty woman som pozerala aj ja-som si zaspomínala - pekný film. :slight_smile:
jul chuďatko Riško, nech sa mu to rýchlo zahojí. Už je veľký chlap- že dva roky! Pekne to ubehlo. :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. dec 2009 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoteeee :slight_smile:
lumi,ma to napuchute,hornu peru ma jak cernoch :sweat_smile: ...alerobi zle tak isto ako predtym,uz aj zabudol,ze co samu vcera stalo :rolling_eyes:
od rana vymysla...asi ma odvezu do blazinca :rolling_eyes:
28. dec 2009 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafet, tak som sa konecne dostala ku PC, vianoce otrasne, hlavne co sa tyka svokra, no, je to cisty alkoholik, strasne nieco, nikdy viac take sviatky... :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :confounded: :confounded: :confounded:
stale otravoval emu, ta samozrejme vrcala, stale si ju chcel niecim kupit, tak jej hadzal piate cez deviate, no katastrofa, som sa s M aj povadit stihla na vianoce, som povedala, ze radsej budem sama ako mat toto aj o rok... :angry: :angry: :angry: :angry: :wink:
jezisko dosiel, len z PP si stale cestu nenasiel, vcera dosiel uz otec, tak tu je zase veselo... :rolling_eyes:
papapa zatial
28. dec 2009 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
28. dec 2009 o 16:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajuuuuuuuuššššš a inaaac akooo?????,,
mrcha dufam nepriiide :slight_smile:
28. dec 2009 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:

mne dorazila mrcha dnes, som cela happy :rolling_eyes:
28. dec 2009 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mixi, gratulujem :unamused: uz nech je prec :wink:

my sme tu dnes mali nasu Katku...skoro krstnu...taaak sme sa narehotali, ze snad sme aj cvrkli vsetci :grinning: aj brasko tu bol...no krasny den :sunglasses:
28. dec 2009 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
CAFET :slight_smile:

konecne klud :sunglasses:
28. dec 2009 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajus, no super :rolling_eyes: ti teda nezavidim :rolling_eyes: ja ta obdivujem, ze to zvladas...ja by som rovno povedala, ze ho tam na Vianoce nechcem a hotovo :angry: na to mal mysliet ked slopal, ze bude sam na vianoce... :confounded:
28. dec 2009 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
julis, aj som rozmyslala, ze by som zajtra s hankou vybehla na babu, ale ked my nemame tu blbu ohradku na sankach :rolling_eyes: vy ako chodite? :confused: so sankami?
28. dec 2009 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi veru, nech uz zmizne, len mi to vychadza kraaaaaaasne na lyzovacku :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
28. dec 2009 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mixi a tie lieky si nezohnala? :confused: citron papaj...mne to pomahalo :sweat_smile:
28. dec 2009 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi,my sanky nebereme uz,dnes sme vobec nebrali,lebo maly mi vyskakuje z nich za jazdy :angry:
on sa len vala po snehu a dnes chcel len pri bufete sediet,lebo tam boli 3 macky,tak ich poprehanal :sweat_smile:

a macka neni cica,ale fufu :sweat_smile:
28. dec 2009 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: zlatyyyyyyy :grinning:
28. dec 2009 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak vezmem sanky bez ohradky a hore bude slapat a dole sa spusti so mnou :grinning:
28. dec 2009 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kedy chces ist? ja ti poziciam nase
28. dec 2009 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok