Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

pipka
4. máj 2009

my sme dnes spali skoro celu noc, jupiiiii 😎 od pol osmej vecer do pol piatej rano, potom mliecko a potom haji este do osmej 😵 😵 😵

a teraz slecinka zahajala zase 😉 ...asi to pocasie 🙄 ako keby chcelo prsat 🙄

pipka
4. máj 2009

co je s juliskou? 😕 Daaaavno tu uz nebola 😒

evitkamalicka
4. máj 2009

Ahoj kocky,
dlho som sem nezavitala...ako sa mate? co mate nove?

pipka
4. máj 2009

ajoooj evit, no my rastieme ako z vody, sak asi ako vy 😀 😀 😀
hanula uz lozi jak dablik, ma dva zuby a dalsie netrpezlivo cakame 😀 ...a pusa sa jej nezavrie 😅 😀

a u vas co nove? 😕

evitkamalicka
4. máj 2009

pipka my uz tiez lozime a mame 4 zubky, inac sa mame super, papame uz pekne prikrmy ako diví, Adamko raz zje aj mna 😅 a mame okolo 8400g...no veru aj my rozpravame o 106

pipka
4. máj 2009

aj hanule papat chuti...ked jej to zostane, tak tatino bude raz zarabat len na vlozky a zradlo 😅 😀 😀

tak v zubkoch ste nas predbehli 😎

evitkamalicka
4. máj 2009

pipka no u nas nastastie len na to zradielko 😅 ... a co sa zubkov tyka, urcite nas dobehnete 😉

pipka
4. máj 2009

no uz aby to bolo..lebo dasienka ma uz tvrde a navrete skoro dva mesiace...je z toho chuda dost nervozna 🙄 😒 uz chceme byt selma zubataaaaa 😀

evitkamalicka
4. máj 2009

a znasa zubky v pohode? nemali ste ziadne problemy, teploty?

pipka
4. máj 2009

teploty nastastie nie, len je trosku mrzuta 😅

pipka
4. máj 2009

musim na chvilku odbehnut, zobudila sa, tak ju idem dat na poriadok, nadesiatovat a obliect 😉

evitkamalicka
4. máj 2009

my ideme za polhodinku obedovat a potom do poradne

pipka
4. máj 2009

my sme hotove, cakame na tatinka ked pride domov na obed 😉

zabka132
4. máj 2009

a my sa prave chystame spat 🙂 ...teda ja velmi nie a ako tak pozeram, tak ani Filipk moc na spanie nevyzera 😖 .
A naucil sa novy styl papania. Videl totiz u nasich ako si Dora (psica) hodila zranie na zem a potom to jedla zo zeme....tak to iste robi aj moj velmi vsimavy synator 🤐 .

pipka
4. máj 2009

tretia strana 😨 😒

pipka
4. máj 2009

kde ste? Co vas odfuklo? 😕 😅

ajka23
5. máj 2009

prva? 😕 😕 😕
pipi, fakt tretia strana? to tu este nebolo... 🙄

ajka23
5. máj 2009

na predlzeny vikend pride brat s rodinou, tak tu budeme mat zase raz veselo, ale co je najpodstatnejsie, tak aj plno, ostava tu aj otec... 😖 😖 😖

pipka
5. máj 2009

cafte 😉

veru ajus, tretia 🙄 ...flakas to tu 😅 😀

pipka
5. máj 2009

ajus, sa tesis na family, co? 😕 😅 😀

pipka
5. máj 2009

my ideme v piatok rano k nasim do Jakubova, tak sa tesime, jak krpanu odovzdame babke a dedovi a z dialky ju len budeme sledovat a konecne si s tatinkom oddychneme 😀 😀 😀 tri dni oddychu...fuuuu, aby sme si nezvykli 😅 😀

pipka
5. máj 2009

hanula dnes zase v noci hodinu strasila a nespala, rano od siedmej hore az do plavania...som si myslela, ako bude aspon dve hodky spat...mas ho vidiet...slabych 40 minut a vysmiata sa na mna skeri z postielky 🙄 😀 a ja tu zalamujem, spala by soooooooom 🙄 🙄 🙄 😝 😀 nuž, ale da sa? 😕 😅

pipka
5. máj 2009

vcera sme ju s vilkom pochvalili, ako krasne spala celu noc, aj poobede dve hodky , aj v kociku sedela jak pat penazi...a jednoznacne sme to zakrikli 😅 😅 😅 😀

pipka
5. máj 2009

kde zase ste? 😕 ☹

zabka132
6. máj 2009

dobre ranko.....pipi...krasne foto 😵

ajka23
6. máj 2009

pekne fotky pipi... 😵 😵 😵
jak by som v tomto pocasi spala? ☹ 🙄 🙄 🙄

evitkamalicka
6. máj 2009

pipi mala je velmi podarena 🙂

pipka
6. máj 2009

dakujeme. 😉

dnes sme mali celkom v pohodke noc, zobudila sa az o stvrtej, vypila dve decky a hajala do rana do osmej, a potom sme sa do deviatej pohrali aspolu zalomili do 10.45 😨 😀 juuuj ako mi dobre padlo...to ta roleta...uuuzasna vec 😀

pipka
6. máj 2009

potom sme si dali obedik taky rychly a isli sme ku kadernicke a ked sme isli od nej tak drobizg zaspal v aute , tak som ju len prelozila do postielky a idem rychlo popratat, dzobnem nieco a ked sa zobudi, dame si olovrant a ficime von 🙂