• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

23. januára 2010 
no to aj ja lumi :sweat_smile: ja mozem v hovne byt ponorena a nevyhram :angry: :sweat_smile: :grinning:
30. dec 2009 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cez noc 30-nickou duduššš :grinning: :grinning: :grinning:
aj ja na tu 30ničku cakam :grinning: :grinning:

ze 40 nickou :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
lumi ,tak neva aspon ze ste zdravi, teda okrem tohoto tyzdna :sweat_smile:
30. dec 2009 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
desat rokov hore dole :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. dec 2009 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ti to pripomeniem, ked budes mat 40 a niekto ti povie, ze 50-tnička :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ze desat rokov hore dole :grinning:
30. dec 2009 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: dudušššš
30. dec 2009 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. dec 2009 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dudu veru, už našťastie nemajú teplotu, AB zabrali konečne. Dnes sa jašili o dušu, akurát Filipko je unavený rýchlo, na očkách je mu vidno, že je ešte chorý.
30. dec 2009 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale uz to ide k lepsiemu lumi, a to je dobre znamenie :wink:

ja sa takych vysokych teplot desim :rolling_eyes: a vracanie k tomu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. dec 2009 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je ale dvadsat rokov, pipi..
30. dec 2009 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inac ten potah na dvojsedacku je mensi, trochu sa mi krci a zosuchava :angry:
30. dec 2009 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
akych 20? Ved ked budes mat 40 a niekto ti povie, ze 50 tnicka...tak je to furt len desat :sweat_smile: :grinning: :grinning:
30. dec 2009 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
30. dec 2009 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale sak 30 a 40, tam velky rozdiel nie je ale 30 a 50 to je to iste ako 40 a 50,
chapeme sa? :sweat_smile:
ja nie :sweat_smile:
boze my sme dnes mali vo vchode nacapeny papier...nejaka babka napisala, ze KTO SA VYZVRACAL Z OKNA NECH SI TO LASKAVO ODPRACE ! FUJ! MOZES SA HANBIT ! :grinning: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: tak som nechapala...a grcka na chodniku pri vchode :sweat_smile: ale ked som sa doobeda vratila z nakupu, tak uz tam nebol ani papier ani grcka...tak neviem :sweat_smile: :grinning: :grinning:
30. dec 2009 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
pipi
30. dec 2009 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja tiez nie :sweat_smile:

sak ked mas 30, tak ti nikto nebude hovorit, ze 50 tnicka :grinning: :grinning: teda aspon ja nie :grinning: :grinning: :grinning:
30. dec 2009 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz sa tusim dlho nic u vas nedialo v "panelaku" :grinning:
30. dec 2009 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to nechajme, asi nie sme na jednej vlnovej dlzke...
30. dec 2009 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no viete si predstavit, ako sa na tom asi cely dom bavil :sweat_smile: :grinning: a mozno to tam hodil nejaky ozraty v noci, co isiel okolo :sweat_smile: neviem ako na to babka dosla, ze to niekto z okna...alebo jej ogrcal aj parapetu :grinning: :grinning: :grinning: no jedine... :grinning:
30. dec 2009 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi Filip sa dovracal hocikedy, keď plakal lutostivo, on je strašne citlivý, už sa to zlepšilo, ale teraz keď mal teploty a dali sme mu mliečko, vracal, Davidovi to nevadilo. Dokonca nielen mliečko, ale hocičo keď zjedol. Ja som už tolkokrát utierala po ňom z podlahy aj z nábytku grcky... Moj MM vždy ujde, lebo ho napína. :grinning: Ja som si už zvykla, aj na tie ich kakanice, aj keď niekedy je to fakt sila! :grinning:
30. dec 2009 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mne skor grcanice vadia...ja kakanicu znesiem, to ju osprchujem a pohoda...ale ked sa mi raz v zivote povracala...tak som myslela, ze pridam aj ja :rolling_eyes: :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. dec 2009 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja vracanicu, teda nemozem neviem ako to budem prezivat pri malej ,ale asi tto budem musiet vydrzat
30. dec 2009 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne dudus...preladujem :wink:
30. dec 2009 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no u nas si to tiez hovorim...ale co spravis, ked V nie je doma :sweat_smile: :rolling_eyes: necham ju dovracanu, kym nedojde z roboty? :confused: :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. dec 2009 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi mozno vyhras z quelle , lebo som to objednavala ked mali nejaku akciu :sweat_smile:
30. dec 2009 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inac ani postovne mi neuctovali, sranda som aj rada
30. dec 2009 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi, dudu na všetko sa dá zvyknúť a myslím na to, že su to moje deti a že aj tak to musím spraviť ja. Pipi neviem čo by si robila, raz sa mi dovracal tak, že toho bolo po zemi tolko, že som to musela najskor zhŕňať na lopatku. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. dec 2009 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok