• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

23. januára 2010 
vcera som oprala cele postielkove pradlo a ze dam na vysie otacky...., no a dnes som to zehlila ako sialena cele to je pokcene aj som to sakropila ale aj tak je to pokrcene :frowning2:
3. jan 2010 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boze,kukate na stv 2 familiu? to je strasneeeee :pensive: male chore miminko :cry:
ja uz mam inak tiez chut na take nieco obycajne...nejake lahke cestovinky, tak tento tyzden len take jednoduchosti budem varit :slight_smile:
jul ty nepotrebujes sladke? :confused: :confused: :confused: :confused: , no tak to ti zavidim
3. jan 2010 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nekukame jul...aby mi smutno nebolo :pensive: my ece kukame na ct ten film :wink:
jul bodaj by, len nech mu to vydzi ale uprimne???ja normalneho chlapa nepoznam :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ved ani ja wiiig....ale aspon ze sa uz nechova jak kreten....dufam len,ze mu to takto uz navzdy vydrzi
3. jan 2010 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dudu čokoládu nebudš mocť velmi, aby ju nezapieklo. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
jul normálne ti závidím, že nemusíš sladké-to ja nepoznám. Mávam raz za čas deň-dva, že mi to nechýba, ale to je málokedy.
3. jan 2010 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi.....ved uz som prepla na tu blbost,nemam na to zaludok :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
3. jan 2010 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aano vlastne aj julis pozna vivi :wink: a hadam aj ajka nie?aj ona tu vtedy bola na stretku :wink:
3. jan 2010 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lum my by sme si rozumeli, ja tiez sladke mozem :sweat_smile: :sweat_smile: , sak ja som si kazdy den dala aspon dve horalky...
3. jan 2010 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie,ja sladke ani nekupujem,jedine co ja kupim akoze sladke do tejto domacnosti,tak to je kinder mliecny rez pre maleho ....ja si dam radsej slane tycinky :grinning:
3. jan 2010 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi tú Zumbu mám už stiahnutú, ale máme len veľké dvd 8,5GB, muž musí kúpiť menšie, lebo sú zbytočne veľké a tá zumba jedna je tuším 4,5 GB a vraj je nejaké 4,7GB dostať. Ale už som videla prvé, skúšobne napálil na to velke dvd-je to začiatok- pomaly ukazuju všetky kroky a na tých ďalších budu už celé zostavy-tance, tak je to super, že sa to dá najskor naučiť-aj názvy tých prvkov.
ano aj ajka tam bola
ja idem kukat o desiatej Tajomny hrad v karpatoch :grinning: Teleky z Toloky :grinning: :grinning: :grinning:
3. jan 2010 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a potom sme ju este stretli v starom meste pamatas? to bola ece tehu,mala tusim pred porodom
3. jan 2010 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
julis a ake mms ti posiela :sweat_smile: :confused: seba? :grinning:
3. jan 2010 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi zajtra vyskúšam, ale večer ideme zas behať, aby som to neprepískla. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Musím si pozrieť nejak= oblečenie na behanie už, chodím ako bezdomovkyňa do toho parku. :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. jan 2010 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kde to davaju pipi? a akom programe?
3. jan 2010 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaaj anoooo, to bola este s bruskom, ked ja som bola s hankou uz mala tusim 5 tyzdnov :wink: to sme si boli sadnut na kafe :sunglasses: jaaaj to boli casy...to uz dnes taky klud nehrozi, co :sweat_smile: :grinning:
jul tak snaaad :dizzy_face:

pipka :grinning: :grinning:
pipi o desiatej už budem hajííííí. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
dudu aj ja dvakrát denne sladké :grinning: Možeme dávať stretká v cukrárni. :grinning: :grinning:
3. jan 2010 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na joj+ :sunglasses: o 22.10
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: pipi

nieeeeeeee :grinning:
...a sme v perdeli jemnost pane :grinning: :grinning: :grinning:
pipi píšem ti :angry:
3. jan 2010 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som uz prepla na ct1....pipi kebyze ma upozornis,ze tam davaju cesky film,tak kukam to :angry: :angry: :angry:
3. jan 2010 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je hruuuza, nič sa nedá pozerať v poslednej dobe v tej telke...
3. jan 2010 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lum , ja si vzdy kupujem kremes, cokoladovy veternik, harlekina, a este nieco take co mi padne do okka :sweat_smile: , boooze ako by som si dala nieco s toho :unamused:
dududs, oper to znova ale nedavaj viac ako 500 otacok...ja vzdy znizujem na minimum, lebo to je potom jak krave z papule :sweat_smile: :rolling_eyes:
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok