Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😃 😃 😃 😃 😃
dudu
3. jan 2010
jul ja si tiez myslim ze asi sa chce polepsit....
pipka
3. jan 2010
mne teraz praveze kon nejak ide...klop klop 😉
wighy
3. jan 2010
jul ale to je krasne ked mate takyto vztah,parada x-)

uff dudu no nezavidim,je to dost blba situacia

nasa mala je zatiaĺ jedine vnuca u svokrovcov a vyzera to tak ze dlho aj bude takze je to ich milacik maznacik a rozmaznavaju ju ale v istych hraniciach tkaze mi to neprekaza ale keby ich bolo viac a vídela by som rozdiely asi by som zakrocila |-| ale teraz kasli na to, mozno sa to same vyriesi 🙂
dudu
3. jan 2010
mne tiez, sice cez den ma to vyplo a musela som sa nanovo prihlasit, aj som nevedela ci si pamatam dobre heslo, aaaaaale pamatala som si ho 😉 😃
pipka
3. jan 2010
no u nas je Hanka tiez jedine vnuca v jednej aj druhej rodine...a tiez si nie som ista, ci to tak aj nezostane...ale to ja by som len nerada... 😞 ja by som chcela ak uz nebude mat bratrancov alebo sesternice aby aspon brata alebo sestru mala... :-| no neviem...neviem... 8-(
dudu
3. jan 2010
no u nas je to tak ze bracho ma uz tri dcery a svagor caka v auguste..., takze nasa mala bude mozno rozmaznavana od nas alebo mozno aj od nasich kedze je to asi posledne vnuca u nas..., no uvidime ako to pan Boh zariadi.., v kazdom pripade su rodiny bez starych rodicov a je im dobre
pipka
3. jan 2010
no presne dudus...ale ved rozmaznane deti su tiez nic moc...tak a mame po probleme 😃
dudu
3. jan 2010
v tom filmr su ale hlasky, sa tu supujeme 😃 😃 😃 😃
pipka
3. jan 2010
aj ja sa tu rehlim...milujem tento film 😃
pipka
3. jan 2010
juliske zase padol net? :-|
dudu
3. jan 2010
nie ta isla urcite hulit =-)
pipka
3. jan 2010
tie plnofousy maju uchvatne 😃
dudu
3. jan 2010
baby ale mna ten chbat boli jako dve hovada :-| , idem ja ta het, lebo neviem ako mam mat PC-ko aby som aj pisat mohla, tak ho radesj vypnem.
sa majte
jul
3. jan 2010
presne 8-( 8-( 8-( 8-( 8-( padol mi net
wighy
3. jan 2010
idem aj ja babule do hajan, zela mdobru nocku

papapapapa x-)
jul
3. jan 2010
preco mate dojem ze sa chce panko polepsit?
jul
3. jan 2010
ja sa uz tesim akobudem konecne zajtra soferovat...cele sviatky soferoval len R ked sme niekam isli 8-(
wighy
3. jan 2010
jul ja sice neviem co sa s vami stalo ale tych par veci co som citala tak mam dojem ak okeby chcel daco dohnat =-)

som citala ze bol v nemocnici ci co,tak mozno tam mal cas rozmyslat,ktovie
pipka
3. jan 2010
papapa dudus, mna uz tiez nejak zacina chrbat boliet...asi aj ja uz skoncim 😉

julis, sak ked tak seka dobrotu...zrazu 😉
jul
3. jan 2010
hmmmm wiiigh....kazdy si to mysli podla toho ako sa zacal spravat,lebo este v lete mi ani na meno nevedel prist a chodil tak 1x za 2tt....maly ho vobec netankoval a teraz ho len pusinkuje a stiska a bere ho von....stara sa onho zrazu :-|
pipka
3. jan 2010
ja som dnes soferovala...po tyzdni 😉 ale to sme nikde neboli...ale u nas, ked ideme spolu, tak soferujem ja, V sa nechce :-N 😃 on mi to rad necha, ze on ma toho este z Citroenu dost, ze on je rad spolujazdec 😃
jul
3. jan 2010
pipi....teraz ides ked mi konecne slape net? ]-(
jul
3. jan 2010
ved pockaj pipi toto ti raz vratim......ale neviem kedy,ked som tu nasadena denne :-N
pipka
3. jan 2010
ved ale bud rada julis...konecne ma Risino tatina a ty si oddychnes 😉 aspon nemusis stale len nono nono...jak papagaj :-N to uz aj u nas, ked V je v robote, tak len jak pokazeny gramofon...nono hanka, toto nesmies, toto nesmies...len ked ju akurat bavi, to co nesmie :-N ..asi ako vsetky deti :-N 😃
jul
3. jan 2010
ja radsej necham soferovat R,lebo ja pri nom stresujem,aj pri svokrovi,ja idem radsej sama...alebo s tym co nema vodicak....ako moja mama a sestra 😃 nemozu mi do toho pindat
wighy
3. jan 2010
jul |-| |-|

ale kasli na to a uzivaj si ze sa stara o maleho x-)
pipka
3. jan 2010
sak som stale tu, co nevidis :-N 😃 som tu kvoli tebe zostala x-)
ale len chvilku, potom uz naozaj musim 😉
jul
3. jan 2010
pipi,presne,ked je tu,tak si konecne mozem v klude porobit a zapalit a nestresujem a potom ani maly neni vystresovany z toho okrikovania....musim to zajtra R povedat ]-(
pipka
3. jan 2010
ked skonci Docolko, padam do hajan :-N
jul
3. jan 2010
dobre dobre...co to tolko opakujes ]-( ]-( ]-( ]-( ]-(

a kedy to konci?

Začni písať odpoveď...

Odošli