• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

23. januára 2010 
ajka ja spím v ponožkách. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. jan 2010 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ked vecer mi je horuco, tak si ich dam dole a rano cencule... :unamused:
5. jan 2010 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to pocasie je tiez na prd, nech uz je aspon jar, hroza, cely den tma... :confounded: :confounded: :confounded:
5. jan 2010 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som dnes robila sosovicovy privarok a teraz mi doniesla svokra sisky,take obrovskeee...hlavne ze chudnem,co ich mam vyhodit? :confounded:
5. jan 2010 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cawes
blahozelam k meninkam mixke a ajuske, prajem seeeecko najlepsie :grinning: :grinning: hlavne to zdavicko aby bolo ako za pubery :grinning:
5. jan 2010 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
puberty som chcela napisat :sweat_smile:
5. jan 2010 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: dudušššš
5. jan 2010 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no hotova som :wink:
5. jan 2010 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nieeeee julis...nevyhadzuj, sak do siestej sa jest moze :sunglasses: a zapijaj cajom na chudnutie :grinning:
5. jan 2010 o 16:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som dnes robila masko a spagetky, pipika mi vnukla napad a kedze som sa plesla po vacku, a minula 5 eciek, viac som v penazenke nemala :grinning: , kupila som za to len masko a udusila, budemem mat aj na zajtra.
Vyhlasujem na zajtra veget :sweat_smile: :wink: :grinning:
:sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: no jasneeeeee
ajus, aj ja furt nohy jak cencule :sweat_smile: ale teplo neteplo aj ja spavam v ponozkach :sweat_smile: :grinning: len na sex davam dole :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :grinning:
5. jan 2010 o 16:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi a ty si uz aj osprskovana uz len tapetu spraavit, ty si aaaaale sikula :sweat_smile:
5. jan 2010 o 16:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
pipi
5. jan 2010 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj my mame francuzaky aj na zajtra :sunglasses: dnes sme si dali len tak ...akoze...aby sme gace zapli :sweat_smile: :grinning: tak mame aj na zajtra :sunglasses: :sunglasses:

ved zajtra je svááátek, tak nevarim :grinning:
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: duduššš,ze tapetu
ja ked mam ponozky tak T ma antikoncepciu ako vysitu, on si na to len spomenie a uz sa pipik pozera na palceky :sweat_smile:
jul mňaaaaaaaaaaaaaaam šišky, u nás sa ešte dojedajú vianočné koláčiky. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
vidíš, pipka ti dobre poradila šišiky+ čaj na chudnutie. :grinning: :grinning:
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: pipiii
5. jan 2010 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz som dudus komplet...aj vyzivnym mliekom som sa napackala....uz len make-up na ksicht a vyfenovat gebulu a hotovka :sunglasses:
jaaaaaaaj rehocem sa tu z vaaaaas :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
teraz som V ponorila do vane s penou, tak mam chvilu klidek :dizzy_face:
julis a nie, sak ja ked sa namalujem hned som o sto krat krajsia, takze nova tapeta :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
pipi,ved dojdete z divadla hladny smadny.....tak zmiznu tie francuzske jak nic uvidiiiiššššš
5. jan 2010 o 16:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no dudus...asi ako vsetci chlapi...aj na mna to tak posobi, ked vidim V holeho a ponozky...len mne sa nie pipik...ale cecky na kolena pozeraju :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: nastastie si ich vzdy stihne dat dole...alebo mu ich dam dole ja :angry: :grinning:
5. jan 2010 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja som aj rozmyslala, ze si tam vezmem zlepenec alebo nieco sak ja som furt hladna :confused:
5. jan 2010 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nehrozi julis...po divadle embargo :angry: :grinning: mozme si tak mandarinky nasupat :wink:
5. jan 2010 o 16:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dudus..lepenaka do divadla...to len tehotne mozu :sweat_smile: :grinning: na mna by asi divno kukali :grinning:
5. jan 2010 o 16:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes v reflexe bude nejaka chudnut pomocou hypnozi, tak kukajte a potom referujte
5. jan 2010 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja dostanem hlad v divadle urcite...ale kuknem na svoje gace a hlad ma prejde :sweat_smile: :rolling_eyes:
5. jan 2010 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok