Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

dudu
6. jan 2010

tak teda idem aj ja , packo

lumah
6. jan 2010

dudu napalovala som to s uzavretím, teraz som skusila na nižšiu rýchlosť, ale je to aj tak na prd. Musím pozrieť, či som stiahla všetky subory správne-booože to zas bude robota! Ešte dobre že som to hned nenapálila aj pipi.
dudu tak dobrúúú nocku tebe aj babatku. 😉

jul
7. jan 2010

cafet 🙂
prvaaaaaa

jul
7. jan 2010

ja som dnes ranajkovala ovocne cerealie a predtym pohar vlaznej vody 😅

ale som sa vazila a mam stale tak isto,ani hore,ani dole....ale zevraj telu trva aj 3tt kym pochopi ze chudne 😅 🙄

ajka23
7. jan 2010

cafet, akurat som sa vyvalila z perin... 😵 😵 😵
M uz isiel konecne do prace, tak mam pokoj... 🙂

jul
7. jan 2010

este prazdninuješšš aji?

my ideme akurat von

ajka23
7. jan 2010

ano, este prazdninujem, je dnes ale krasne, sme sa boli vencit na chvilu... 😎 😎 😎

ajka23
7. jan 2010

dnes planujem dat dole stromcek, uz mi zavadzia, ale ten sneh vonku a svetielka na stromceku, to ide tak pekne spolu, ze neviem, ci este dnes mi odola... 😒 😵 😵 😵

wighy
7. jan 2010

ahojte

ja som si konecne sadla, dnes som zase za sikovnu ale uz som grogy uff
dufma ze krpana rychlo zaspi aby sme poobede vedeli ist von

ajka23
7. jan 2010

wigh, co si robila sikovnica? 😕 😀 😀 😀

prisli mi vysledky z genetiky doporucene a vysledky zo SPG tam nie su, zajtra tam asi zbehnem, na to som bola najviac zvedava... 😠 😠 😠

wighy
7. jan 2010

aji klasika v osmacnosti, varila, prala, vesala, vysvala,utrela zem ,nakrmila ulozila decko 😀 😀 😀
a muz sadovalil pred chvlilou nasraty domov asamo ze som si to zase odniesla ja 😠 😠 😝 😝

wighy
7. jan 2010

co ti ten SPG zabudli pribalit??snad sa im to nestratilo 😠

ajka23
7. jan 2010

neviem, teta ked mi volala minuly tyzden, tak hovorila, ze je vsetko OK, som sa jej pytala ci aj SPG, tak vravela, ze ano, ale som bola zvedava na tie hodnoty... 🙄 🙄 🙄 🙄
muzi, skoda reci... 😠 😀 😀 😀

wighy
7. jan 2010

asponze je to ok,snad sa papier najde 😵

ajka23
7. jan 2010

teraz neviem, ci si mam zaplatit a chodit na folikulometriu, alebo si nakupit ovu testy, alebo ist uz do centra nejakeho... 😒 dilema... 🙄

ajka23
7. jan 2010

jak pekne svietilo slnko doobedu, skoro mi oci vytiahlo a teraz je zamracene... 🙄

ajka23
7. jan 2010

uz dnes sa mi strasne nechce ist v pondelok do roboty... 😒 😀 😀 😀

wighy
7. jan 2010

tu je cely den zamracene 😒

ajka ,ja by som skusila s ovu testmi,sice nemam skusenost s nimi nejaky cas, ked to nebude fungovat potom by somskusila nejake centrum 😉

ajka23
7. jan 2010

som si dnes objednala tu na koni, no neviem, ci to do ovulky stihnem... 😒
v kazdom pripade tam zajtra idem, moj gynekolog mi uz chce dat papiere do centra, hovori, ze vzhladom na nas vek uz nie je na co cakat... 🙄 len odkial zoberieme peniaze, ak by sme museli ist na UO, to neviem, asi zacnem kradnut... 😠 😠 😀 😀 😀

ajka23
7. jan 2010

potrebovala by som si uz oddychnut od prace... 😀 😀 😀

wighy
7. jan 2010

juuuuuuuuj ajka to ma mrzi, snad nebude treba peniazky kradnut, zadari sa aj bez nich 😀 😀 😉 🙂 🙂

ajka23
7. jan 2010

uz som tu jedina bezdetickova v tejto teme... 🙄 🙄 🙄

ajka23
7. jan 2010

to dufam aj ja... 😉

pipka
7. jan 2010

halo halo...tak ja uz mam granadyrik v brusku 😝 😀

pipka
7. jan 2010

ajus...neboooj, niekto musi byt aj posledny, ale o to viac si to vychutnas 😵

ajka23
7. jan 2010

ja budem obedovat na olovrant... 😀 😀 😀

pipka
7. jan 2010

u nas sneziiiii 😎

my sme boli doobeda nakupit na sankach 😀
a poobede chceme ist stavat snehuliaka 😵 tak dufam, ze sa nam podari

mne bolo doobeda normalne teplo...som uplne spotena dosla domov 😝 a pritom som kukala na teplomer a -1°C ukazovalo 😒 ale asi to slniecko... 😎

ajka23
7. jan 2010

joj, trapim sa tu so ziadostou o posunutie pracovnej doby, musim predlozit riaditelovi, neviem to dat dohromady... 🙄 🙄 🙄

pipka
7. jan 2010

ja som to rychlo spravila, kym fifi este spi...lebo ona mi uz "pomaha " v kuchyni...a to su hrnce po celom byte 😅 😀 a hlavne sa chcem najest v klude...ale pri nej len tak za poklusu jem 😝 😅

ajka23
7. jan 2010

zajtra si doma pipi? 😕 😕 😕
by som vas dosla skontrolovat, ci ste podrastli... 😉 😀 😀 😀