Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

dudu
7. jan 2010

tak nic idem ozehlit T nohavice , zajtra uz maka 😅

pipka
7. jan 2010

mne pada konik stale 😠

napisem prispevok a neprida ho, ale padne kon 😠 🙄 a ostatne stranky mi idu v pohode 😒

jul
7. jan 2010

duduuuušššššš mnaaaaaam 😝 😝 😝 😝

dala by som si

jul
7. jan 2010

me ide dobre kon pipi 😕

jul
7. jan 2010

a kde je lum? co este zabehava? 😅

pipka
7. jan 2010

mnam duduska, znie to lakavo 😎

ja asi vtacky spravim buduci tyzden 😉 uz mame za sebou bezmasity tyzden, tak buduci mozeme uz masisko papat 😝 😀

jul
7. jan 2010

a co to robis zajtra pipi?

pipka
7. jan 2010

lum asi pobehuje po parku ako svetluška s čelovkou na hlave 😀

wighy
7. jan 2010

jul 6 rokov to bude

pipka
7. jan 2010

zajtra cestoviny so syrovou omackou s hribikmi a salat 😉

jul
7. jan 2010

wiig,my sme boli spolu 9 rokov 😒

jul
7. jan 2010

pipi a tu syrovu omacku ako robis?

pipka
7. jan 2010

my sme spolu 5 ...ale manzelia 2,5 😅 😀

dudu
7. jan 2010

my sme spolu 17 a s toho 12 manzelia

pipka
7. jan 2010

vytlacim do teflonoveho hrnca dve bambina, zalejem jednou slahackou alebo smotanou na varenie Rajo...a pod..osolim, pridam prelisovany cesnak, bazalku a jednu konzervu sampinonov a necham rozpustit a kratko povarim 😉

wighy
7. jan 2010

pipka 😀 😀 😀 😀 😀

jul 😔 😔

ja uz vztahy neriesim ,furt je nieco, s byvalym sme boli spolu 10 rokov, od neho som sice lasku citila aj mi pomahal a bol som mnou ale zas ma podvadzal, robil ksefty a teraz sedi v base 😀 😀 😔

potom co som mala chlapa bol sebecke hovado 😀 😀
😀 😀 a moj muz je sice doma, nepodvadzama, nepije, nekseftuje ale vztah to uz medzi nami nie je 😔 😔 ja dufam ze to je len tou krizou a ze sa to zlepsi inak si hodim sipky 😀 😀 😀

wighy
7. jan 2010

dudu wooooooow to fakt??? 😨 😨 😅

pipka
7. jan 2010

niekedy este aj Nivu do toho nastruham a necham rozpustit...vtedy hribiky nedavam 😉 len taku syrovu omajdu s cesnakom 😉

jul
7. jan 2010

😀 😀 😀 😀 😀 😀 wiiiiiig ze sipky

dudu
7. jan 2010

no ja to mam asi najpestrejsie, dvojnesacny vstah v 15 a o rok uz len moj T 😅

wighy
7. jan 2010

veru veru ja davam nivu mnaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam 🙂

pipka
7. jan 2010

wigh a posadit si ho zoci voci a porozpravat sa ...by nepomohlo? 😕 😒

dudu
7. jan 2010

my ked sme mali krizu tak sme to presne tak riesli, posadili sme sa a rozum hral, a vyhralo srdiecko

wighy
7. jan 2010

pipka u nas komuniakcia nefunguje, on nie je ochotny sa rozpravat, on je samotar od narodenie, take veci sa ja teraz dozvedam od svokry ze len cumim, mozno keby som to vedela tak...... 😔 😝 😀 😀

pipka a kto je tovj byavaly z kn???????????????????????????????????????

dudu
7. jan 2010

my sme uz mali aj rozhovor o rozvode a uplne vazne sme sa o tom rozpravali, ale potom ...., v kazdom vztahu je nieco ale ked sa o tom nerozprava tak ten druhy nevie co ma zmenit..., asi 😒

wighy
7. jan 2010

dud hej rozpravatsa da ked clovek chce ale moj muz nie je ochotny lebo on je ten najmudrejsi a najdokonalejsi clovek na svete 😝 😝 😔 a ja uz neriesim

jul
7. jan 2010

wiiiiiiiiiiig.....aspon ze mas Laurinku 😉

pipka
7. jan 2010

nieee wigh, ved som ti uz pisala, ze on sa do KN len prizenil 😅 😝 on je z TN je pravnik a ma tam tusim teraz svoju prax advokatsku,...alebo take nieco... 😒

wighy
7. jan 2010

moj muz mi na rozvod klasika povedal ved to podaj 😀 😀 😀 on je hrdy ako svina on by mi to podpisal ale takymi somrainami sa ja uz nezaoberam

pojdem do prace a ked sa ani vtedy veci nezmenia zacnem riesit 😅

wighy
7. jan 2010

jul tak tak a ved by to mohlo byt aj horsie hehehehehehe

pipka fakt ??asi som to preskocila