Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

pipka
7. jan 2010

a aky je vlastne problem? len ze nekomunikuje? 😕 ci ani nepomaha... 😒

dudu
7. jan 2010

sak ja som to vsetko vzdy vykricala..., alebo vyrozpravala..., ja viem radit je lahke , ked nevies aka je t druhha povaha....ale asi by som mu povedala ze takto to uz nejde a ze kazdy vie len brat ale v laske musi aj davat a ked nie je nieco krmene tak to dlho nevydrzi....

jul
7. jan 2010

dudušššš 😀 😀 😀 😉 😉
to je dobreeeee,to pocujem 1x

dudu
7. jan 2010

mne tiez povedal ze ja ta drzat vo vstahu nebudem..., ze ked naozaj chcem tak mam podat...,

wighy
7. jan 2010

nekomunikuje, ale on ani nekomunikoval ani doma zevraj 😔 on vsetko dusi v sebe, nic neda von 😔 a momentalen mame obdobie ked ma "ignoruje" vced klasika chlap, ja som len zena na materskej co urcite cele dni nic nerobi, peniaze zaraba len on a pod bla bla bla bla bla som zvedava ake argumenty na mna vytiahne ked uz budem robit 😝 😝

pipka
7. jan 2010

poviem vam...budme radi, ze nas muzi nebiju a pod. Poznam zeny co su tyrane...a veru radsej truhlikov doma na sedacke...ako debila, co ta bije... 🙄 🙄 😔

wighy
7. jan 2010

dud presne moj ma teda urcite drzat nebude ale raz ked to naozaj urobim bude mat plne gate 😔 on si mysli ze som na nom zavisla ale to sa pekne pletie

som silna a sebavedoma zena 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jul
7. jan 2010

wig 😖 😔

dudu
7. jan 2010

som mudra co? neboj ale ked pride kriza tak vztah nevztah, hadky su a aj rozvod je na plane, neboj...., vtedy ma to nenapadne..., potom som z toho cela bez seba....

jul
7. jan 2010

ja ani tyranu zenu nepoznam 😒

wighy
7. jan 2010

pipka presne to si hovorim ale nie vzdy to zabera hehehe

mam napriklad kamosku , ma malu dcerku tize, s muzom im to neklape a uz ho podvadza, no ja na take nemam zaludok 😝 to pre mna nie je riesenie, a nevedela by so msa pozriet do zrkadla

wighy
7. jan 2010

jul osobne ani ja nastastie ale clovek toho v tel´ke vidi dost 😔 😔 😔

pipka
7. jan 2010

tak taketo riesenie ani na mna nie je...to zatial ani nemam potrebu robit...ja som vlastne vcelku spokojna zena 😅 😀 ...len keby neprdel, nechrapal, nepil pivko...nebol v robote dlho...radsej varil, pral upratoval,no ved skoro vsetko ok 😉 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jul
7. jan 2010

ved su aj horsie veci,napriklad alkoholik,gambler,fetak,tyran,psychopat,zlodej......

dudu
7. jan 2010

jasne wighy 😀 😀 😀 😀 , ono niekedy nie je na skodu urobit take male triky akoze nech mu fantazia pracuje..., ja som to urobila a zabralo to...., take male tajnosti, ze kde si bola alebo ked ti zavola tak mu rychlo povies ze si niekde a zlozis, alebo sa len tak vyfintis a ides von..., ale potom to musis aj ukoncit a byt k nemu milucka jak hovado ked uvidis ze je vyplaseny a nepyta sa..., alebo si kup kvety a povedz ze ti ich dal taky mlady chalan ze si sa mu pacila..., neboj ma ta rad a zamava tosnim...., ale nesmies dalej pokacovat, a za nejaky cas mu musis povedat ze take to veci ti velmi chybaju a citis sa by osamela.....

wighy
7. jan 2010

pipka 😀 😀 😀 😀

moj nechrape, neprdi a ani nepije pivko 😀 😀 😀

pipka
7. jan 2010

moja byvala kolegyna...ju muz denne tlkol, vlasy mala uplne vytrhane, denne ju znasilnoval...no radsej trtka na gauci ako takeho 😠 🙄 😔

lumah
7. jan 2010

wighy ja som taká istá. 🙂

jul
7. jan 2010

panebozeeee pipi ☹
co jej vlasy sklabal dement?

pipka
7. jan 2010

wigh...vidis, ved ty si oproti mne stastna zena 😀 😀 😀 😀 😀

dudu
7. jan 2010

jul ale to su extremi, my si musime udrzat to co mame, a pripadne si trosku vynutit tej pozornosti.... 😅 , ja si sem tam sama kupim kvetinky, a poviem ze to pre moje potesenie, a zatvarim sa tajuplne, neboj hned mu fantazia pracuje 😅 😀 😀 😀 , ci to je naozaj tak.

wighy
7. jan 2010

dudu urcite to zabera ale u mojho by to len zle narobilo, on sice nie je ziarlivy typ ale byvalka ho podvadzala, on jej chvilu toleroval ale potom ju poslal k vode takze na taketo veci je ostŕazity, ja nepotrebujem aby si mylsell ze niekoho mam, to by len veci zhorsilo, ja len chcem aby bol so mnou a lubil ma 😀 😀 😀 😀 a v podstate so mnou je v jednom byte a tvrdi ze ma lubi tak co vlastne viac ece chcem 😀 😀 😀 😀 😀 😀

pipka
7. jan 2010

za vlasy ju drzal a ked sa mykla, tak jej vytrhol...ona uplne plesiny, co uz mala take oslabene korienky, ze jej uz ani nenarastli 😔

mixka
7. jan 2010

pipi 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

wighy
7. jan 2010

hehe lumi sa ukazala,no ako zabehnute????

pipka juuuj az sa mi zaludok scvrkol 😔

dudu
7. jan 2010

sak to nema vyzerat ze ho podvadzas 😀

wighy
7. jan 2010

no ece chvilu si pisme a ja zrazu zistim ze som stastna zena to pod slnkom 😀 😔

pipka
7. jan 2010

mixi no ze sa aj ukazes 😉

dudu
7. jan 2010

idem ja ozehlit tie gate

pipka
7. jan 2010

ved to vravim...vsetky sme stastne..len si to neuvedomujeme 😅 😀