Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😃 😃 😃 😃 😃
mixka
14. máj 2009
lakam ich na piskotky pipi 😃
pipka
14. máj 2009
jak havinkov v cirkuse 😃 ja lakam hanulu na cokolvek co šuchoce, stačí aj igelitka :-N 😃 😃
piskotkovy cas nas este len caka 😃
mixka
14. máj 2009
jaj, tak na toto by som ich uz vonku nenalakala, u nas zabera jedine to, co sa da spapat 😃
pipka
14. máj 2009
no ved jasne...cakam, kedy ten cas pride aj ku nam :-N budem uz len s ruksakom zradla chodit vsade 😃 :-N 😃 som jej skusala dat tie ryzove chrumky velke...a srotuje 😃
pipka
14. máj 2009
momentalne mame u nas zabavu s balikom plienok 😃 uz sa s nim zabava asi pol hodinu 😃 😃
pipka
14. máj 2009
No zvladli sme dnes aj vychadzku von, fifinka dokonca aj hodku pospala vonku..len mne skoro ruky omrzli, fuj, kosa je tam jak v maji ]-( 😃 😃 sak traja zmrzlí 8-(

ajus, no na zajtra to este tiez nevyzera nejak ruzovo :-| ...snad tesne poobede uz ma byt krajsie, tak mozno dobehneme ked sa mala vyspi. Ale musim byt o piatej doma, tak len obereme a ficime 😃
mixka
14. máj 2009
sa mate pipi my sme pekne sedeli doma, ale teda v tomto pocasi by sa mi ani nechcelo ttrepat von 😃
pipka
14. máj 2009
no zeby sa mi chcelo sa to nazvat neda :-N ale premohla som svoju vrodenu lenivost 😃 a celkom mi to dobre padlo 😉

http://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImageI...
dnesne nove fotky 😎 F
ajka23
15. máj 2009
som tu 🙂
pipka
15. máj 2009
aj ja 😉 povedalo kuriatko 😃
ajka23
15. máj 2009
tak ako?
pipka
15. máj 2009
keby si tu sms-ku poslala o minutu neskor, mohla som tu byt uz davno :-N akurat som uspavala malu a ze hned potom ti idem zavolat..ale zapipal jej pri uchu mobil a tak sa strhla, ze som ju musela nanovo uspavat :-p :-N
pipka
15. máj 2009
ked nezacne prsat, tak ked sa slecna zobudi, tak sa vychystame a dojdeme, ak mozme 😉
pipka
15. máj 2009
a teraz mi tu hulakaju pod oknami idioti z gympla ]-( ]-( ]-( zacina im akademicky tyzden, tak tu rapkaju a vrieskaju a na pistalach piskaju... ]-( nervy mam ]-(
pipka
15. máj 2009
a este aj trubit zacali ]-( ]-( ]-( asi si idem delo vytiahnut a zacnem strielat ]-(
ajka23
15. máj 2009
na co davas malej mobil ku uchu haaaa? a mala by si sa prestahovat do domceka na vidiek a mala by si pokoj, haaaa? 😃 😃 😃 😃
ajka23
15. máj 2009
mozem ti ist teraz naoberat a ak by zacalo prsat, tak ti to prinesiem... 😉
pipka
15. máj 2009
nemala ho pri uchu, ale to tak zabrnkalo, ze ju to strhlo :-|

neoberaj, co si? My dojdeme...aspon budeme mat vylet 😎
pipka
15. máj 2009
ty mas dnes volno cely den?
ajka23
15. máj 2009
vylet ano, len ak bude prsat, tak neoberes nic... :-|
ajka23
15. máj 2009
mam a zajtra cely den v praci... 8-( 8-( 8-( 8-(
ajka23
15. máj 2009
uspavate sa? =-)
pipka
15. máj 2009
nevadi, tak spravim bublaninu z kompotu 😃
pipka
15. máj 2009
bola som len nakuknut, lebo nejake zvuky isli zo spalne...ale spi x-)
pipka
15. máj 2009
ved od siedmej sme sa hrali v posteli 8-( :-N ja ani nevidim jak som unavena 8-( 😃
ale spala vkuse od vecera do rana do siedmej...sme nechapali rano s Vilkom :-N ...asi dohanala predosle noci 😃 😃 😃
ajka23
15. máj 2009
akurat doranajkuvavam a idem na to... 😉
prave mi volala svokra, ze nevie, ci pride... 😃 😃 😃
pipka
15. máj 2009
ja tiez, tak dobru chut 😉
co papas? =-)
ajka23
15. máj 2009
chlebiky s cesnakovobylinkovou natierkou, salamka, ovci syr, paradajka... x-) x-) x-) x-)
ajka23
15. máj 2009
prvy chod som mala rano ceresne... 😃 😃 😃
ajka23
15. máj 2009
idem uz zbierat, zatial pa... 😉

Začni písať odpoveď...

Odošli