Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

mixka
14. máj 2009

lakam ich na piskotky pipi 😀

pipka
14. máj 2009

jak havinkov v cirkuse 😀 ja lakam hanulu na cokolvek co šuchoce, stačí aj igelitka 😅 😀 😀
piskotkovy cas nas este len caka 😀

mixka
14. máj 2009

jaj, tak na toto by som ich uz vonku nenalakala, u nas zabera jedine to, co sa da spapat 😀

pipka
14. máj 2009

no ved jasne...cakam, kedy ten cas pride aj ku nam 😅 budem uz len s ruksakom zradla chodit vsade 😀 😅 😀 som jej skusala dat tie ryzove chrumky velke...a srotuje 😀

pipka
14. máj 2009

momentalne mame u nas zabavu s balikom plienok 😀 uz sa s nim zabava asi pol hodinu 😀 😀

pipka
14. máj 2009

No zvladli sme dnes aj vychadzku von, fifinka dokonca aj hodku pospala vonku..len mne skoro ruky omrzli, fuj, kosa je tam jak v maji 😠 😀 😀 sak traja zmrzlí 🙄

ajus, no na zajtra to este tiez nevyzera nejak ruzovo 😒 ...snad tesne poobede uz ma byt krajsie, tak mozno dobehneme ked sa mala vyspi. Ale musim byt o piatej doma, tak len obereme a ficime 😀

mixka
14. máj 2009

sa mate pipi my sme pekne sedeli doma, ale teda v tomto pocasi by sa mi ani nechcelo ttrepat von 😀

pipka
14. máj 2009

no zeby sa mi chcelo sa to nazvat neda 😅 ale premohla som svoju vrodenu lenivost 😀 a celkom mi to dobre padlo 😉

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...
dnesne nove fotky 😎 F

ajka23
15. máj 2009

som tu 🙂

pipka
15. máj 2009

aj ja 😉 povedalo kuriatko 😀

ajka23
15. máj 2009

tak ako?

pipka
15. máj 2009

keby si tu sms-ku poslala o minutu neskor, mohla som tu byt uz davno 😅 akurat som uspavala malu a ze hned potom ti idem zavolat..ale zapipal jej pri uchu mobil a tak sa strhla, ze som ju musela nanovo uspavat 😝 😅

pipka
15. máj 2009

ked nezacne prsat, tak ked sa slecna zobudi, tak sa vychystame a dojdeme, ak mozme 😉

pipka
15. máj 2009

a teraz mi tu hulakaju pod oknami idioti z gympla 😠 😠 😠 zacina im akademicky tyzden, tak tu rapkaju a vrieskaju a na pistalach piskaju... 😠 nervy mam 😠

pipka
15. máj 2009

a este aj trubit zacali 😠 😠 😠 asi si idem delo vytiahnut a zacnem strielat 😠

ajka23
15. máj 2009

na co davas malej mobil ku uchu haaaa? a mala by si sa prestahovat do domceka na vidiek a mala by si pokoj, haaaa? 😀 😀 😀 😀

ajka23
15. máj 2009

mozem ti ist teraz naoberat a ak by zacalo prsat, tak ti to prinesiem... 😉

pipka
15. máj 2009

nemala ho pri uchu, ale to tak zabrnkalo, ze ju to strhlo 😒

neoberaj, co si? My dojdeme...aspon budeme mat vylet 😎

pipka
15. máj 2009

ty mas dnes volno cely den?

ajka23
15. máj 2009

vylet ano, len ak bude prsat, tak neoberes nic... 😒

ajka23
15. máj 2009

mam a zajtra cely den v praci... 🙄 🙄 🙄 🙄

ajka23
15. máj 2009

uspavate sa? 😕

pipka
15. máj 2009

nevadi, tak spravim bublaninu z kompotu 😀

pipka
15. máj 2009

bola som len nakuknut, lebo nejake zvuky isli zo spalne...ale spi 😵

pipka
15. máj 2009

ved od siedmej sme sa hrali v posteli 🙄 😅 ja ani nevidim jak som unavena 🙄 😀
ale spala vkuse od vecera do rana do siedmej...sme nechapali rano s Vilkom 😅 ...asi dohanala predosle noci 😀 😀 😀

ajka23
15. máj 2009

akurat doranajkuvavam a idem na to... 😉
prave mi volala svokra, ze nevie, ci pride... 😀 😀 😀

pipka
15. máj 2009

ja tiez, tak dobru chut 😉
co papas? 😕

ajka23
15. máj 2009

chlebiky s cesnakovobylinkovou natierkou, salamka, ovci syr, paradajka... 😵 😵 😵 😵

ajka23
15. máj 2009

prvy chod som mala rano ceresne... 😀 😀 😀

ajka23
15. máj 2009

idem uz zbierat, zatial pa... 😉