• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

23. januára 2010 
tak som sa vytočila, že som si zmazala ten koniec, že do pol kila je sumu1,20 € a ona si pýtala ako do kila.
9. jan 2010 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja tak neznášam takéto nenažrané kravy! Za nosenu vec!!!! :angry:
9. jan 2010 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lumi dobra si :grinning: :grinning: :grinning: odpisala ti

iank co je cudne tak kollar nabuchal vsetky svoje milenky, co nepoznaju antibaby???hnus jeden chlap tolko deti a kazde s inou fuj :stuck_out_tongue_closed_eyes:
zatial sa neozvala, ani nebudem už reagovať, lebo by som ju musela poslať do p... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
wighy však práve preto si o nom myslím že je chuj a tie baby slepice, by som sa hanbila za to že o mne píšu ako o ďalšej jeho milenke s deckom a nie sa pretrčala s ním na candrbále.
9. jan 2010 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ze candrbaaaale
9. jan 2010 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaj lumi, lenze tie jeho typy inak rozmyslaju ako my...ony v ociach len kluce od noveho luxusneho bytu vidia...a nove auta a penize, penize, penize...keby s nim nemali decko, tak by ich poslal do prdele s holou ritou...a takto...minimalne na 18 rokov su za vodou :sweat_smile: :grinning:
9. jan 2010 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sila co pisu v tom clanku, ze po porodoe sa citi skvele, aj ja som sa po porode citila skvela ale telo neoklames, 9 meiacov tehotenstvo je pre telo zataz plus porod a poriadny spanok zena nepozna a ona sa ide natriasat na ples, no hanba, co by sa stalo keby vynechal jeden ples????fuj :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ja by som od tkaeho malinkeho dietatka urcite neodisla :cry:
9. jan 2010 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inac to co je za meno ze Heliodor?
9. jan 2010 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
.pipi ja viem, ale mne by sa z toho dvíhal žaludok. On je nechutný mohol by si všetky prachy natlačiť do konečníka.
9. jan 2010 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja neviem ci rodila normalne alebo mala cisarak,ale ja som nemohla aj 2tt normalne sediet a kravaca urcite.......bodaj by mala krvavy flak na tej drhej roooobe :sweat_smile: :angry:
9. jan 2010 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no krava je to wigh...co k tomu dodat :frowning2:

julis...tazko povedat...asi niekde uprostred :unamused:
9. jan 2010 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lum ako si to slusne napisala :grinning:
9. jan 2010 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zevraj prirodzene

lumi, jul :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. jan 2010 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no presne jul...to ma napadlo ako prve...ze urcite este krvaca...bodaj by pretiekla cez tie saty :angry: :grinning:
9. jan 2010 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a som tiez sedela len na pol rite, by ju mohli ukazat ako sedi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a mozno ma cierne saty :grinning: :grinning:
9. jan 2010 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tej sa musi teraz dobre stikutat
alebo cervene :grinning:
tá pani košelová mi odpísala, vraj taká ako ja ju neurazí, že to bola cena za 1.triedu. Vraj nech sa mám prásne. :grinning:
no ved urcite ich uvidime ...zas toho budu vsetky noviny a v telke sa budu otrcat :rolling_eyes:
9. jan 2010 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lum :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ze pani koselova
9. jan 2010 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
do riti zas reklama....idem na jednu
9. jan 2010 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jul možno si vuzala so sebou ten vankušik s otvorom v strede-ja som ho mala v porodnici. :grinning:
lum.... :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: a prva trieda je aj ta nosena kosela? :confused: :grinning: :grinning: :grinning:
no mozno ju teraz uvidime ,zas davaju ples
9. jan 2010 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
podla mna ona sa teraz preto hrabala na ples lebo vie ze buduci rok uz s kollarom nebude ,tak aby sa tam raz dostala lebo inak nema sancu :grinning: :grinning: :grinning:
9. jan 2010 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to co tento rok s tym plesom...neprehanaju to trosku :sweat_smile: :angry:
9. jan 2010 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
9. jan 2010 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
presneeee wiiiiiiiiig :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. jan 2010 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok