Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

jul
9. jan 2010

ja cestovinyyyyy a asi mrkvovu polievku s haluskami pre maleho...mam pllllno mrkvy

wighy
9. jan 2010

pipka to v pohari je stipec 😀 😀 😀 😀

wighy
9. jan 2010

jul ake cestoviny????

wighy
9. jan 2010

sakriiiis, ja uz chcem ist spat a oni tam daju reklamu 😠 😠

pipka
9. jan 2010

wigh ano stipec 😅 to my musime sem tam vselijake hovadinky jej davat aby sa zabavila a jedla, lebo inak len vymyslala a nechcela pusu otvarat 😅 tak V len saskoval a ja som rychle lyzicku pchala 😀 ale nastastie toto obdobie je uz snad za nami 😝 😅

teraz chytame rybky drevene na magnetky na magneticku udicu 😅 😀

lumah
9. jan 2010

pipi však má čas, ja mám dva také menšie s tými zelenými a na jeden väčší som dala už tento, najskor boli prekvapení, ako lahko a vela vody im ide, ale zvykli si. 😀
Bab kto bol ten vrah? Sa mi zdá, že jiekto z okolia toho policajta na tej posteli, už si nepamätám.

pipka
9. jan 2010

policajt je vrah

lumah
9. jan 2010

pipi náš Dado mal už párkrát so štipcom trable, dá si do pusy tou stranu, čo sa stlačí, zubkami to stlačí, do duhej strany si pichne prst, potom vyberie z pusy a hučííííííííííííííííííí, pokial k nemu neprídeme a štipec z prsta nedáme preč. 😀

wighy
9. jan 2010

pipka sak preto sa pytat lebo laura miluje stipce, ja ich nachadzam priebezne vsade po byte 😀 😀

pipka
9. jan 2010

no nasa fifi so stipcami ine kusky stvara 😠 rozoberie ho, vyberie tu pruzinku a srci si to do ust 😠 minule som jej tri vyberala 🙄 tak uz som stipce schovala mimo dosah 🙄

wighy
9. jan 2010

lumi mne tak rezali nohu ked som bola krpec, ale to boli ine stipce silne ,tak som si zastipcovala nohu ze mi tak nieco napuchlo co mi museli rezat 😝 😀 ale tieto nove stipce su prd

lumah
9. jan 2010

pipi to máme aj my tie rybky s magnetkami a udičkou, Filipko pekne jednou rukou drží udičku a triafa magnet na rybkue, vytiahne a druhou rukou dá dole, ´prešpekulovaný Dado chytí priamo ten magnet na konci lanka priloži k magnetu na rybke a vytiahne- špekulant je to.
Myslíš toho černocha polivajta čo bol u neho, alebo toho, čo sa tam dobíjal a tá černoška ho nepustila?

wighy
9. jan 2010

no ja kaslem na to a idem do hajan uz som KO

dobru nocku papa

wighy
9. jan 2010

a nie je vrah ten okuliarnaty aspon mne satak dajako mari 😕

pipka
9. jan 2010

ten co sa tam dobijal...on tu cernosku zabil, beloch taky ciernovlasy

pipka
9. jan 2010

taky psychopat, co ho oni vlastne poznaju, byvaly kolega...alebo este tam robi...uz si nepamatam 😒

pipka
9. jan 2010

dobruuuu wigh 😉

lumah
9. jan 2010

Dnes tato umýval deti v umývadle, jeden deň sa kupu a jeden len umývajú a vraví mi, že Dadovi som umýval akurát nohy a on si umýval tvár sám-zlatý bol. 🙂

pipka
9. jan 2010

ved aj ja este chvilku a koncim...uz nevladzem sediet, rit ma boli 😅 🙄

wighy
9. jan 2010

lumi aj ja to tak robim 2x tyzdenne sa kupe, potom sa 2x sprskuje a 2x umyvam len v umyvadle

wighy
9. jan 2010

aj mnaaa a uz aj kolena ale asi koniec nepockam lebo ece to chvilu potrva nie???

wighy
9. jan 2010

uff uz ju zabil ☹

wighy
9. jan 2010

jeeej dobre som si pamatala ze taky okuliarnatyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy

lumah
9. jan 2010

no vobec som si to nepamätala. 😝

pipka
9. jan 2010

no ja som to akurat nevidela 🙄 hanka sa zobudila 😒 ...ale uz haja 😉

lumah
9. jan 2010

uff aké napínavé, aj ked som to už videla.

pipka
9. jan 2010

babulky ja uz asi idem off, ja uz nevladzem sediet 😒 dokukam uz bez pc a idem haji 😉

dobruuuuuuuuu 😵

lumah
9. jan 2010

tá skladba je krásna!

lumah
9. jan 2010

pipi dobruuuu idem aj ja babenky. Pa 😉

lumah
10. jan 2010

No to bola noc, som prerchválila chlapcov, že dobre spávajú už. Dado vystrájal do polnoci a tuším od tretej zas. O 4 sme mu robili mliečko a o 6 už bol hore Filip-som sa vyspala teda! 😒