• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

23. januára 2010 
ahojteee

si uzivam volne chvile, malu si zobrala svokra ani neviem co s tym casom robit hehehehehe
10. jan 2010 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wigh ale sa ti zijeeeee :grinning:

ja si momentalne asi tak 10 min uzivam tiez...fifi haja :slight_smile:
ale musim ist obed nachystat, tak moc nepooddychujem :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. jan 2010 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lum, my sme dnes tiez mali noc :rolling_eyes: fifi sa zobudila o pol jednej...v postielke uz zaspat ani za svet, tak spala medzi nami :unamused: a ti dementi pubertalni nad nami zas hucali, tak som to o druhej uz nezvladala, lebo som absolutne nemohla zaspat...tak som zatrieskala na stenu :angry: ale asi pochopili, lebo aspon stichli...aj ked este pokracovali asi do tretej...potom som uz asi od totalnej unavy zaspala :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:

nastastie mala spala potom medzi nami s jednym dudlovym precitnutim az do pol deviatej :dizzy_face: a potom si ju V vzal do obyvky a ja som si pospala az do jedenastej :fearful: :sunglasses:
10. jan 2010 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a teraz ma tu zase vytacaju susedia ale z vedlajsieho vchodu...prerabaju byt, ale vzdy zacnu ramusit priklepkou presne na obed :angry: :angry: :angry: cele doobedie klud a o pol jednej na sekundu kazdy den zacnu :angry: :rolling_eyes:
10. jan 2010 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no idem tu papanicu spravit :wink:

poobede berie V zase fifi na vychadzku, tak vygruntujem kupelnu a nakuknem :dizzy_face:
10. jan 2010 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi uff to poznam, aj nam tu prerabaju 2 byty, jheden vedla a jeden oproti tak uz cakam kedy skoncia
10. jan 2010 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no viem si pedstavit :rolling_eyes: ...mne by to prerabanie nevadilo..keby robili od rana...ale vzdy zacnu az na obed...a poobede o druhej zase stichnu...to ako naschval :angry: ramusia tu presne v tom case, kedy mi mala spi :rolling_eyes:
10. jan 2010 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne uz v tomto byte pomoze asi len odstahovat sa :sweat_smile: ale niekam na Lazy jedine...nech mam pokoj svaty :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. jan 2010 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak som rodzinku odprevadila...a idem sa pustit do prace :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
10. jan 2010 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zatial som si po dobrom obede dala strudl a vylozila nohy...vcul musim ist makat :sweat_smile: :grinning:
10. jan 2010 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vy ste sa vceraa dobre rozbehli :grinning: :grinning: :grinning:
opera, kollar a jeho milenka, no musela som sa drzat abu som nespadla zo sedacky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. jan 2010 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak ja mam vygruntovane :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sunglasses:

mala by som este so smetim vybehnut, podarilo sa mi rozbit ziarovku vypalenu, ked som vymienala :unamused: :rolling_eyes: ...tak aby sa nahodou niekto neporezal...teda niekto ako fifinka hlavne :sweat_smile: ...tak bezim a o chvilku som tu :wink:
10. jan 2010 o 16:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som dnes pozelhila trosku vecicky, este plienky oprat, pozehlit a mozem ist rodit :grinning:
10. jan 2010 o 17:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no sikovna maminka :dizzy_face: to som milovala najviac...to konecne chystanie, krasne vyukladane, podla farieb, velkostí...to dnes uz nehrozi :sweat_smile: poukladane to mam...ale uz len tak ako pozehlim, tak ulozim :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
10. jan 2010 o 17:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
stale som strasne smadna :stuck_out_tongue_closed_eyes: musim si ist zase nieco uliat :grinning:
asi si sem dam celu tu flasku a budem len popijat :sweat_smile: :wink:
10. jan 2010 o 17:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nas tiez prerabaju byt, napisane mali ze prerabku skoncia do 1.12 a este stale vrtaju, buchaju..., dufam, ze kym sa mala narodi tak prestanu :unamused:
10. jan 2010 o 17:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
musim intenzivne oddychovat, lebo vyletnici kazdu chvilu dorazia :grinning:
10. jan 2010 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tu uz je teraz ticho... ved vravim, u nas trieskaju VZDY len cez obed :angry: :rolling_eyes: urcite aj zajtra to tak bude... :rolling_eyes:
to im robi asi nejaka parta jak nam kupelnu :angry: :rolling_eyes: o jedenastej zacinaju a o tretej koncia...a to este ich stale vidim fajcit na balkone a urcite este zeru stale :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
10. jan 2010 o 17:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi tu formu na mafiny mas silikonovu?
10. jan 2010 o 17:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie , teflonovu :wink:
10. jan 2010 o 17:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaj , a nevies ci aj do tej silikonovej musim dat kosicek? asi nie, ze? ale je to pravdepodobne prakticke, ked to vyberas...
10. jan 2010 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja by som asi radsej dala...predsalen, potom to s tym kosickom aj vyberies a das na misu :wink:
10. jan 2010 o 17:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja davam aj do teflonovej formy kosicky :wink:

vyletnici uz su doma :sunglasses:
10. jan 2010 o 17:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no uz ide aj mne :rolling_eyes:
10. jan 2010 o 17:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maly mal v noci horucku a nemohol spat,funel,stonal,rychlo dychal,prevaloval sa hore dole.....no to bola fantasticka noc :frowning2:
10. jan 2010 o 17:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi ty stale dodrziavas ten pitny rezim? stalemas tu flasu? a kolko vypijes dennne?
10. jan 2010 o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
akurat ste zmizli?
no super :frowning2:
10. jan 2010 o 18:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mu sme si vcera pozreli Hostel, no neviem ci si mam o tom filme mysliet... :unamused: celee to bolo natacane v Cechach , hrali tam cesky herci, rozpravali tam cesky a rusky...., no neviem co to malo mat spolocne zo Slovenskom :confused: :confused: , asi len reklama o filme
10. jan 2010 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no halooo, nastupujem do sluzby :sunglasses:
10. jan 2010 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
julis...ked si spomeniem tak dodrziavam :sweat_smile: nooo, snazim sa...flasu mineralky mam stale na linke a jednu tu pri sedacke v obyvke...tak ked na nu kuknem, tak odpijem...ale vypijem tak 1,5 litra denne, viac nedam ani keby som ako chcela :rolling_eyes: :unamused:
10. jan 2010 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok