Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

mixka
12. jan 2010

snad budem coskoro ok pipi, mam aj atb, ale dnes mi bolo uplne strasne 😢

wighy
12. jan 2010

ja so mpizzu urobila a aj zme ju zozrali cely plech 😝 😝

dnes bola jajuska celkom samostatna, pekne sa zahrala sama, aj ani neviem ako mi presiel den

jul
12. jan 2010

pipi,tak uz to mas konecne podane?

nema uz teplotu,uz je v pohode

pipka
12. jan 2010

padol mi net 😠 🙄

mixi ja som si dala jeden ibalgin, dvakrat vyplachla repikom a ani som nevedela, ze mi trhali zub 😉
ale ja som bola rada, ze som sa ho zbavila, lebo mna to uz taaaak bolelo vzdy 😝 🙄

jul
12. jan 2010

mixi....boze,to ten zub co ta bolel nedavno? 😒

dudu
12. jan 2010

baby ked ste nastupovali na matersku , tak vam socialka poslala niejaky dekret ze odkedy dokedy a kolko?

pipka
12. jan 2010

no veru konecne 😝 ...uz len cakam na prasule 😀

ale az vo februari, teraz to este nestihnu 😅 ale davaju to so spatnou platnostou, nastastie, tak buduci mesiac budem v plnke 😀 😝

mixka
12. jan 2010

ano julis ☹

pipi, len u mna to nebolo obycajne trhanie, koren mi isiel az do pravej mandle a mam sanku rozbitu na leco, preto mam teraz sialene bolesti a nemam hryst maso a pod veci mesiac, aby sa mi sanka nezlomila... 🙄

pipka
12. jan 2010

dudus, musis sa tam ist zahlasit do 15 dni po porode a zamestnavatelovi poslat fotokopiu rodneho listu dietata 😉 a potom ti daju tlacivo, s ktorym pojdes na UPSVaR...atd...hrozna byrokracia...ale ak chces prasule, musis to absolvovat

dudu
12. jan 2010

no mne ked jednu osmicku trhala, tak tiez som mala antibiotika, lebo mi sekali do kosti , a tam by mi asi ibac nepomohol, ale viem ze mi pomahalo studene, teda mrazene prikladat

pipka
12. jan 2010

booze mixi 🙄 to bol taky dlhy koren? 😨 dufam, ze ti to aspon v narkoze robili 😖 🙄

dudu
12. jan 2010

a teraz nic nedostanem? 😕 😕

pipka
12. jan 2010

teraz este nic, az po porode vsetko, len ja som tusim zamestnavatelovi nahlasovala podla terminu porodu ten oficialny nastup na MD 6 tt pred porodom 😉

wighy
12. jan 2010

mixi ,to muselo byt strasne 😔

ja si to papierovanie uz an inepamatam,predtym som si vsetko zistila a ostane mi uz vybavoval muz

tkaze kamoska nedojde tak sa idem umyt

dudu
12. jan 2010

tak to nechapem, ako a z coho mam akoze tych 6 az 8tt zit? asi sa tam pojdem opytat.. 😒 , lebo v praci som to zahlasila a oni mi povedali ze papier aj zo zarobkom poslu, tak som si myslela ze socialka mi posle papier ze tolkoto budem dostavat takyto cas...., lebo sak vyska sa nemeni po narodeni. nie?

pipka
12. jan 2010

no ja si len pamatam...ze malilinke babatko..a furt sme museli niekam chodit a nieco vyplnat, a to aj u nas vacsinu vybavoval V, ale k lekarke som musela s nou ja, a este aj to chodenie po Kramaroch a ta kardiologia ☹ no to uz nikdy viac! 😔

pipka
12. jan 2010

dudus, to nahlasi zamestnavatel do socialky a to dostanes este ako keby vyplatu...len ti to uz pride z ineho uctu, a dojde ti k tomu aj papier, tusim... 😖

dudu
12. jan 2010

tak na to sa netesim ☹ 😒

dudu
12. jan 2010

ten sexi klon je dobra komedia, sice som to uz videl niekolko krat, ale pobavu ma vzdy 😀

jul
12. jan 2010

ty kokos mixi....to je hrozneeeee ☹

jul
12. jan 2010

kde steeeeee bambulky????

wighy
12. jan 2010

ja som tu ale nic ma nebavi 😝

jul
12. jan 2010

to preco piste na FB cierna,biela.....o co ide? nechapem 😅

wighy
12. jan 2010

pockaj hned ti top oslem hehehe

pipka
12. jan 2010

ja tuuuu 😉
mala by som zehlit, ale asi to necham na zajtra 😅

julis, sak aj tebe som poslala 🙂 na FB 😉

pipka
12. jan 2010

julis...uz si na FB? 😕 😀

pipka
12. jan 2010

no vidim, ze aj ty uz si info doplnila 😀 spraaaavne 😎
mam vo svojom okoli dve zeny, co to prekonali, tak uz len kvoli nim 😔 😉 nastastie uspesne, aj ked s amputaciou ☹

dudu
12. jan 2010

aj ja som to dostala asi od piatich bab 😅

wighy
12. jan 2010

pipka to je strasne 😔 😔 😔

pipka
12. jan 2010

vidis ako sa to raketovo siri 😎

ved ja tam mam z 86 priatelov asi 70 bab 😅