• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

23. januára 2010 
mam rada taketo konce na filmoch :wink:
13. jan 2010 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vidím že vás to prestalo baviť
13. jan 2010 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no koho by to bavilo...sak to je :angry: na porazenie, ak s tym daco neurobia, tak ja sem len nakukam a idem het :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes:
13. jan 2010 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este aj ten FB ide ako spomaleny film a furt mrzne :angry: vidim, ze niekto sa asi snazi oducit nas zavislosti na pc :sweat_smile: :grinning:
13. jan 2010 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi asi ano :wink:
13. jan 2010 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zatváram-otváram :grinning:

Dobré ránko :wink:
14. jan 2010 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafeeeet druhaaaaa :slight_smile:
14. jan 2010 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som bola vcera do 2hej hore,kukala som s tomom criuseom firmu
14. jan 2010 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes som sa vazila a mam 60,5....ide mi to pomaly,ale isto :wink: dom konca januara aspon 59 dufam bude

a sme s malym obidvaja chorí,len nadchu mame obidvaja a kasleme a len lezime jak dve zdochliny cely den,a
tak som ho musela oklamat aby si dal sirup proti kaslu,lebo nechcel ani za svet ,ze som mu na lyzicku naliala ten sirup a hodila,donho gumeneho macka,hned to zjedol aj zo sirupom :sweat_smile:
14. jan 2010 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

jul dobra taktika :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. jan 2010 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zeby nam kon konecne fičal tak ako ma :confused: :sunglasses:
14. jan 2010 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipka ahoj tak snad :wink:
14. jan 2010 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
julis...akaaa prefiiikanaaa :grinning:

mne nastastie hanka ten brufen pekne sama papa :wink: ona uz ked vidi lyzicku, normalne caka s otvorenou papulkou :sweat_smile: ...ale za to teraz vobec nechce papat :rolling_eyes: asi ju tie zubky naozaj musia boliet :frowning2: lebo akonahle ma kusat, tak zatne pusu a ani za svet...este jogurty a vyzivu a mliecko...kase a tak...to spapa, ale obedy alebo jablcko, hrozno...to co este minuly tyzden jedla na kila denne...a teraz ani Ň :rolling_eyes: :confounded:
14. jan 2010 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajooj wigh :wink: mala hajka?

co si dnes varila?
14. jan 2010 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juuj tak nech uz tie zubiska vylezu a netrapia hanulku :dizzy_face:

hej haja, dnessom nevarila, mame zo vcera hrstvovu polievku s langosom a rozmyslam ze mam v chladnicke ananas ze urobim nejaky rychly kolacik :wink:
14. jan 2010 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som dnes za lenivku :sweat_smile: som dojedla zo vcera :stuck_out_tongue_closed_eyes:

mala som tu kamosku s malou cele doobedie, a opravar chladnicky tu bol, len kukol na nu, povedal, ze je ok, ze ide a vypytal si 10€ ...ze za dopravu :angry: :rolling_eyes: to neviem odkial sem isiel :angry: :angry: :unamused:

a pritom mne sj V sa zda, ze posledne dni nezapina tak casto, ako by mala :confounded: otvorim ju a vyslovene citim, ze nejde chlad :unamused: a pritom vrci a svieti...ale kukol kompresory aj termostat a ze je uplne v poriadku, tak uvidime...
14. jan 2010 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipka ty koki,dobra taxa :pensive:

my sme minule potrebovali opravara bo na mcosi tieklo,dosiel opravil za 3 minuty a vypytal 500sk a ten kohutik co menil stoji okolo 80sk v obchode takze tak ale co clovek narobi :pensive: :pensive: :pensive:
14. jan 2010 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som vcera kupila trdelnik, tak mame aj kolacik :grinning:
14. jan 2010 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved keby to V vedel, tak si opravi sam...ale na chladnicku si netrufa... :confounded:
a takto dopadnes, ked si zavolas odbornika...to mi mohol aj do telefonu povedat, ze ak vrci a svieti, tak je v poriadku :sweat_smile: a mohla som usetrit 10 euračov malej na plienky :angry:
14. jan 2010 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mnaaaaaaaaaaaaaaam

presne pipi :unamused:
14. jan 2010 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja idem zajtra na nakupy do Hainburgu...dnes mi nabehla materska, tak ju mozem otrepat :sweat_smile: :grinning:

aaale nie, potrebujem malej plienky dokupit a nejake potraviny, drogeriu nakupim, oblecko nekupujem...ma toho jak anglicka kralovna :sunglasses:
14. jan 2010 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej super by som sla aj jaaaaaaaaaaaaa
mne ece prachy neprisli, chodia mi 15 ale ta almuzna staci tak na prd :pensive:
14. jan 2010 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj mne chodili 15 teho...tak sa vytesujem, ze dosli uz dnes :sunglasses:
ale to mas jedno...skor pridu...skor miniem :sweat_smile: :grinning:
14. jan 2010 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: idem kuk telefon ci mi neprisla sms
14. jan 2010 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mne prisla :grinning: aspon jedna pozitivna vec v tomto sedivom dni, kedy som musela dat 10€ za nic :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
14. jan 2010 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne nist :unamused:
14. jan 2010 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hanka sa mi uz budi...idem si k nej rychlo lahnut, nech este pospi...lebo poobede pride babaka s dedkom, tak nech nie je unavena a upistana :wink:
14. jan 2010 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cawes :wink:
aj ja som kukala firmu, vinimocne sa mi chcelo aj spat ale dokukala som :sweat_smile:, sa mi tam paci ako vydzube so vsetkymi.. :wink:

pipi inac aj mne sa zda ze mi ide na teplejsie chladnicka, :confused:, ale jedn den to je tak a jeden den to je dobre...
14. jan 2010 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vynimocne mam zase chybu
14. jan 2010 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes mamm na obed soosoviicku, :wink:
14. jan 2010 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok