• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

23. januára 2010 
sa nam v pondelok rozpadol doslova zachod, teda ta nadrzka na vodu, som mala v pondelok rano pekny budicek-potopu na wecku... :rolling_eyes: :rolling_eyes: teraz chodime s vedierkom, som zvedava, kedy otec konecne kupi novy, katastrofa tu zit... :angry: :angry: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
15. jan 2010 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aji furt sa dariiii?????? :frowning2:
15. jan 2010 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
akurat mi volal brat, ze je na sluzobke v blave a ze sa zastavi, tak by som mala ist trochu pospratavat byt.. :rolling_eyes:
15. jan 2010 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
furt, furt... :rolling_eyes:
15. jan 2010 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz len cakam, co sa nam pokazi najblizsie... :grinning: :grinning: :grinning:
15. jan 2010 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne sa nic nechce,neznasam toto pocasie debilneeeee :angry:
15. jan 2010 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako sa ma ema?
15. jan 2010 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem ulozit maleho,navarit a ozehlit,nech sa furt nepovalujem a nieco konecne spravim :rolling_eyes:
15. jan 2010 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som tuuuu, ako tak som upratala... :wink:
ema stale rovnako, moc sa jej nechce hybat ked ma bolesti, tak jej dame tabletku a potom je to chvilu dobre a takto stale dokola... :unamused:
15. jan 2010 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak, tak, pracuj, ja akurat kavickujem... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. jan 2010 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak my mame za sebou nakup v hainburgu :wink: drzala som sa :grinning: mame len plienky, jogurty, nejaku mrazenu rybku, kasicky a kupila som dvoje pancusky, nedalo sa nekupit do foroty, 98 dva kusy za 3€ :sunglasses: a jedno labello :sunglasses:
tot cely nakup
15. jan 2010 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mala samozrejme zaspala v aute...tak isla spat az o jednej
15. jan 2010 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
si sa fakt drzala, gratulacia... :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
15. jan 2010 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idete na tu lyzovacku cez vikend? :confused:
15. jan 2010 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no snazila som sa :sunglasses: som aj nejake veci nalozila...a potom zase vylozila z vozika :sweat_smile: :grinning:
15. jan 2010 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajus, mali sme ist dnes poobede, ale nakoniec sme sa s V dohodli, ze nejdeme...lebo mu volal ten kamos, ze ma nejaky problem s kurenim tam, a ze to nemoze vykurit na viac ako 14°C :rolling_eyes: tak ja tam s malou nepojdem mrznut, este mi tam prechladne a okrem zubov budem riesit aj sople :rolling_eyes: :unamused:

tak sme sa dohodli, ze ak, tak sa pojdeme posankovat tu a aspon spracem stromcek a upracem byt :wink:
15. jan 2010 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojteee

pipka super sikulka si a za pancusky fantasticka cenaaaaaaaaaaaa
15. jan 2010 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem wigh, a vies ake krasne, a kvalitne, nie nejake smejdy, klasika bavlna s elastanom :wink: jedny su cervene s ruzovymi srdieckami a druhe su ruzove s bordovymi pasikmi :wink:

este som pozerala aj krasne teplaciky, len gate, tiez dva kusy za 5€, ale nemali hankine cislo :unamused: take cervene a modre s mackom na gati :wink:
15. jan 2010 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mam tú chrenovu s knedlickou a masko, tak sa idem napapat, kym je to teple a kym mam klud :wink:
mnami mnami :stuck_out_tongue_closed_eyes: :dizzy_face:
15. jan 2010 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi no suepr ceny ach jaaaj by som brala tie teplaciky, uz pomaly zacina rozmyslat male do skolky veci
15. jan 2010 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wigh no veru...do skolky taketo ceny idealne...to aj ja potom nabehnem a nakupim...ved v skolke su teplaciky ako uniforma :grinning:
15. jan 2010 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moj brat asi cestuje cez moskvu... :angry: :angry: :angry: :rolling_eyes: :grinning: :grinning:
15. jan 2010 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kedy mal dojst ajus? :sweat_smile:
15. jan 2010 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
volal pred nejakou hodinou, ze o chvilu som tam... :unamused: :grinning: :grinning: :grinning:
tak uz aj isiel, samozrejme, ked dosiel, tak prva cesta na ten nas rozbity zachod... :angry: :grinning: :grinning: :grinning:
15. jan 2010 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ema je do neho zamilovana, normalne sa isla za nim zabit... :grinning: :grinning: :grinning:
15. jan 2010 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

som si konecne dnes sadla

malu zobra svokra von,tak som bola nakupit, vyvesala pradlo,dala so mrobit bublaninu a ece idem robit sendvice, hehe som dostala chut len cakam kym vyhcladne vajce a stavim sa ze ked si konence sandem tak mala dojde hehehehe

http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=2579

co som hovorila uz aj su tu
15. jan 2010 o 16:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja skusam dnes maleho nehavat bez plienky

rano sedel na nocniku 20 minut a nic,potom mi sam priniesol nocnik a pekne sa vypisal,no medzitym som ho uz asi 4x prezliekala co pustil,este ze mame tolko teplakov :rolling_eyes:
musim s nim chodit kazdu pol hodinu
15. jan 2010 o 17:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi som hovorila,ze neverim ,ze nedoneses aspon ponozku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. jan 2010 o 17:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jul len vydrz do tyzdna bude dobre uvidis, ked sa pocika chvilenku ho tak nechaj ale v ziadnom pripade ho nekarhaj, len mu povedz ze nabuduce treba cikat do nocnika alebo zachodu a ja som malu davala strasne casto na wcko az mi z toho sibalo :rolling_eyes: a uz ani neviem co som chcela ak ma to napadne napisem hehehe

fuj a som prezrataaaaaaaaaaaa
15. jan 2010 o 17:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
julis...ale ponozku neeee, iba pancusku :grinning: :grinning: :grinning:
15. jan 2010 o 17:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok