• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

23. januára 2010 
ahoooj pipi :slight_smile: a aky by si si kupila fcul ???
23. máj 2009 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mixi...kazdy tyzden iny :grinning:
23. máj 2009 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak nasa hanula sa dostala aj na titulku stranky o plavani :grinning:

tak santila v tej vode, ze ju tam museli dat :grinning:
www.alvacentrum.sk :wink:
23. máj 2009 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi a ninus, ake ste kocky na tych fotkach aj s krpkami :dizzy_face:

pipi, mala je uzasna na tej stranke :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. máj 2009 o 23:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
julis...bohovský je risino...sa vzdaval asi :grinning: a tie nozky :slight_smile:
23. máj 2009 o 23:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hanka je uz modelka? :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
23. máj 2009 o 23:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mali ste sa tam suprovo
len tišššško zavidííííím :pensive: :pensive: :pensive:
23. máj 2009 o 23:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
julis, buduci rok mozme ist spolu :wink:

kedy koncis vodicak? myslim, kedy mas testy? :confused: dostanes potom afticko nejake? Pod stromcek? :dizzy_face:
23. máj 2009 o 23:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem haji, lebo fifinka ked rano vstane...budem jak mechom udreta :rolling_eyes: :sweat_smile: a ona jak rybka :grinning:

inak sa jej tam kraasne upravil rezim, doobeda dve hodky spanku, poobede hodku v kociku, a od pol osmej do siedmej rano celu noc v kuse prespinkala bez jedineho zamrncania...kiezby to tak aj doma zostalo :unamused: :wink: ...to asi ten zdravy tatransky vzduch :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
24. máj 2009 o 00:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
haloooooo :astonished: :astonished: :astonished:
24. máj 2009 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nikto tu nie je? :confused: :frowning2:
24. máj 2009 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halloooooooooo kde sa flakate :confused: :confused: :confused:
25. máj 2009 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halooooo, my od rana behame po lekaroch :rolling_eyes:
ochorela nam hanulka :pensive: :cry: :cry:

rano sa zobudila s teplotou, ale cipkom som to zrazila nastastie, lenze ma nadchu a nechce si nechat odsavat sopliky, tak bojujeme :sweat_smile: a jak jej to steka, tak ju nuti kaslat a uz sa mi dvakrat povracala :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes: z toho druhykrat mi ovracala moju uplne cisto povlecenu postel :sweat_smile: :sweat_smile:

no jak som ju sprchovala potom, tak ju chuda unava premohla a zaspala mi normalne pocas sprchovania prevesena cez ruku a uz dve hodiny spi :confused: :rolling_eyes:
dokina mi povedala, ze to moze byt aj zo zubkov, tak uvidime...alebo nejaka viroza :unamused:
dala mi kvapky do nosteka a sirup na teplotu, tak som zvedava, do kedy ju to bude trapit... :frowning2: :frowning2: :frowning2:
25. máj 2009 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:

ja by som pisala, ale proste nestiham..

pipi, drzte sa, my bojujeme s kiahnami s laurou, ma to ovela horsie ako lenka, tak mame doma peklo na zemi :pensive:
25. máj 2009 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mixi...no tak drzim palce..co je lepsie... :sweat_smile: :unamused: uz nech su tie drobce zdrave...laj ked s vrtulkami v ritke ale zdrave :slight_smile: , lebo toto utrpenie sledovat ma uz boli :frowning2:
25. máj 2009 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte, ja len odbieham, tak to mate vesele pipi aj mixi... :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: uz nech su vsetky choroby fuc... :wink:
pipi, ina herecka je Hanulka... :dizzy_face:
26. máj 2009 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
liusik, gratulacia k 12tt... :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: co takto nejake bruskofoto? :confused: :grinning: :grinning: :grinning:
26. máj 2009 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halo halo, tak my sme konecne bez teplotky :dizzy_face: ale spliky stale...a ked si kychne :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :grinning: :grinning: ...ale aspon uz ma naladu lepsiu :wink: ...uz je vo svojom zivle...trha letaky o dusu :grinning: :grinning:
26. máj 2009 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
liusik gratulejšn k 12tt :sunglasses: brusko uz mas? :confused: :wink:
26. máj 2009 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: u nas zatial bezo zmeny a zlepsenia, ale lenka sa zacala mat lepsie po tyzdni a to by malo byt v nedelu... tak sa este par dni potrapime a mame do konca zivota vystarane :grinning:

pipi, som rada, ze je hanulke lepsie :wink:
26. máj 2009 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no baby ,nezavidim vam a mixi ,tebe uz vobec :unamused:
ja si idem lahnut,lebbo neprezijem :rolling_eyes: taka som bola hladna jak vlk a nic doma,teda je,ale ja teraz sosovicu nemozem :unamused:
dakujem,ide to pomalicky :slight_smile: brusko uz mam,hned od zaciatku mi vyliezalo kedze nie som ani prvy krat tehotna a vzdy som mala ploske brucho,ale uz sa tvaruje na tehotenske,lebo doteraz bolo fakt divne :grinning:
26. máj 2009 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
26. máj 2009 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej jul, ty si snz :slight_smile: drzim palce, nech sa zadari cim skor :wink: ozaj a svadba uz bola, ze planujete druhe mimi :confused: ???
26. máj 2009 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeej lius...ja scem fotku bruskaaaaaaa :sweat_smile: :dizzy_face:

no my sme dnes boli vonku so zulkou29, tak sme aspon jej brusko nafotili :grinning: :grinning: :grinning: aj s hanulkou...jak sa tesi na kamosku v brusku :sunglasses:
26. máj 2009 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
musela som zmenit fotku...na vilkovu prosbu :grinning:
26. máj 2009 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no ked ma manzel odfoti,tak bude aj fotka :sweat_smile: len aby to bolo do decembra :grinning:
juliššška ma uz davno snž v pase,ale chce este pockat :dizzy_face:
26. máj 2009 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
liusik...samospust :grinning: ja som sa len sama fotila :grinning: ..sak vilko by ma ani neodfotil, jak by sa mu ruka triasla...ze na konika doleziite fotky by pokazil :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:

dnesne nove fotky :wink:
http://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImageID=2812759&vReferer=
26. máj 2009 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no mne sa samej neste,ale ked dostanem chut do zivota konecne,tak pridam :wink:
hanula je uz jak stara vecera :grinning: :grinning:
26. máj 2009 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok