• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

23. januára 2010 
cafet :sunglasses: konecne mam aj ja klud

fifi dosla taka znavena a vymrznuta zo sankovacky, ze zdriemla uz aj v aute a po kupkani zaspala hned :wink:
16. jan 2010 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lius, u nas bol od narodenia a vlastne az dodnes tiez pevny bod kupanie, presne o siedmej...a nevynechali sme ani den. Ja som ju uz tak pol hodku pred kupanim najneskor jemne zobudila...aby po kupkani a papani zase hajala...a aj tak bolo :wink:
16. jan 2010 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
julis...super :sunglasses: drzim palce, len tak dalej :wink:

sa tesim, ked to budeme robit my :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. jan 2010 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wigh, zatial kukam trapnu smotanku...ale este tak sekundu a prepinam :rolling_eyes: :grinning:
16. jan 2010 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja pozeram prave smotanku ako sa tam tie stare rachetle ukazuju v tych cukrikovych robach :sweat_smile:
16. jan 2010 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no aj ja som kukala ale straaasne vobec ma to nebavi :grinning: :grinning: prepla som na jojplus :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

ja nechapem co je so mnou mam taky hlad ze umrem a to som pred chvilou zjedla dusenu borkolicu
16. jan 2010 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi aj ja sa tesim ked to budete skusat vy :sweat_smile:
to snad uz my budeme bez :sunglasses: :grinning:
16. jan 2010 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som teraz dojedlapolku bananu co maly nezjedol....no skoda vyhodit nie? :sweat_smile: :grinning:
16. jan 2010 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ta Kollarova milenka....v tych bielych satach...co :sweat_smile: :angry:
som citala v markize, ze skoro cely vecer sedela sama pri stole a kolllar s kamaratmi popijal :grinning: a ona tam nanho musela cakat az do tretej...a pritom sa citila unavena a vycerpana a uz o polnoci by najradsej lezala doma v posteli...no krava :angry: bolo jej treba sa tam trepat :angry: :rolling_eyes:
16. jan 2010 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sak co sa stazuje jak takeee tupelííííno...naco tam lezla.....bala sa ist domov skor ,aby si tam nahodou nejaku dalsiu slepicu nezavesil na krk :rolling_eyes:
16. jan 2010 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi hmmmmm :unamused:
ja som plna...ja som si o siestej dala polievku kyslu zemiakovu s dvomi posuchmi...teraz popijam re-fresh a uz nejem

no veru julis...ja dufam, ze v lete to bude jednoduchsie, ze sa mozeme vycikat v najhorsom aj vonku :wink:
no ved vsetkym teraz ukazal ako si ju vazi :rolling_eyes:
presne julis :sweat_smile: davam tomuto paru tak maximalne pol roka :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. jan 2010 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja pijem kavu a refresh sa mi chladiiiii....tomam poslednyyyyy a zajtra idem uz na ten druhy spalovac :grinning:
16. jan 2010 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no veru a furt ju cepoval nie ze chyti pohar sampanskeho lebo to je negativna reklama :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. jan 2010 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
debil! a ona krava...tak sa k sebe hodia :sweat_smile: :grinning:
16. jan 2010 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som zvedava, kam sa ako prve potrepe Puskarova, ked porodi :sweat_smile:
16. jan 2010 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hehehehe
16. jan 2010 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nadisla ta prava chvila...akonahle sa tam zjavil Traubner...tak sme prepli :sweat_smile: :grinning:
16. jan 2010 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a trsala o zivot ta heringova ... :grinning: :grinning: :grinning:
16. jan 2010 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
puskarovu budu tocit nazivo pri porode :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes:
16. jan 2010 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ta judyniova sa trepe jak krava ked vyprava :unamused:
16. jan 2010 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
16. jan 2010 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my uz kukame na CT1 hodinu pravdy a potom tu pojde taka komedia...tak si spravime vtipny vecer :grinning:
16. jan 2010 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ty koki dobra pakaren :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
16. jan 2010 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: wig
16. jan 2010 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jul to vazne sa puskarova necha natacat pri porode, to musi cele slovensko vidiet jej p...u?
16. jan 2010 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale niee dudus, to juliska vymysla :grinning:
16. jan 2010 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inac to co je za meno ze Heliodor? to dala stofanikova tomu malemu :rolling_eyes:
asi nejaky grecky boh
16. jan 2010 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok