Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

dudu
16. jan 2010

tak tak, julis..., sice je krpaty ale sak pri tu tu mutu sa to vyrovna 😉 😀 😀

pipka
16. jan 2010

hej julis, tusim od 5teho februara, som videla uputavku na panelak aj na ordinaciu

jul
16. jan 2010

tak bratranec je smotanka co? 😀

pipka
16. jan 2010

boze ja sa musim na chvilku vystriet...stale som tu zhrbena pri tom pc, uz ma zase krize chytaju 🙄

jul
16. jan 2010

pane boze,ved to ani nedozijem 🙄

wighy
16. jan 2010

pipi fiiiiha, tak to mas v rodine prestiznych ludi 😀 😀 😀 😀

dudu
16. jan 2010

no a mame to tu..., bratranec je smotanka a pipi s rodinou je mlieko... 😉

pipka
16. jan 2010

no ty kokso..vzdy nadaval, ze on by tam nikdy nesiel...a teraz zrazu 😅 🙄
on je riaditel Amslica 😝

pipka
16. jan 2010

presne dudus...my len ta srvatka sme 😅 😝

jul
16. jan 2010

ja som sa dnes rano zobudila jak keby som nosila celu noc 100 kilovy mech cementu na chrbte 😝 strasne ma boleli krize

lumah
16. jan 2010

pipi aj naši boli dnes na Babe, potom sa kupali, spapali kašu a sú na obláčiku už. 😀

pipka
16. jan 2010

lum...kooonecne...na teba tu cakaaam 😎

prosim ta, ake kvapky si to dava tvoj muz proti chrapaniu 😕 lebo u nas uz situacia zacina byt neunosna...V chrape zo dna na den viac a viac 🙄 a ja nespim...lebo ked konecne nemrnci hanka, alebo nehulakaju hluche babky vedla, ci pubiši nad nami...tak píli drevo chlap vedla mna 😠 🙄

pipka
16. jan 2010

a teda...zaberaju tie kvapky? 😕

dudu
16. jan 2010

my sme v amslicu poisteny, takze ked budu problemi..., pipi vies ze sme kaamosky..? nezabudni na to 😉 😀 😀

pipka
16. jan 2010

jasne dudus...ale snad problemy nebudu 😵

dudu
16. jan 2010

inac baby aj ja som sa zobudila na to dnes v noci ze som chrapala 😕 😕 😕 😕 , tak som nadobudla nazor ze je to vahou..., ked schudne chrapat nebudem..., mozno

dudu
16. jan 2010

inac uz ide ten film na cty1

jul
16. jan 2010

pipi,V by mal schudnut preto tak chrape

dudu
16. jan 2010

som uz objednala tu postielku, mala by mi prist na buduci tyzden, tak neviem ci pride az domov alebo si budem musiet ist pre nu na postu....,teda T 😅

wighy
16. jan 2010

moj muz je stihly a chrape tiez 😝 ale je pravda ze nie vzdy nechapem ale predvcerom som ho pocula cez 2 zatvorene dvere 😕 🙄 😝 😀

jul
16. jan 2010

ja si pamatam ze R ked bol chudy prve roky tak absolutne nechrapal,bol ticho ako myska a ked pribral to bol chrapot,az mi do placu bolo a potom schudol a zas prestal chrapat

wighy
16. jan 2010

dudu to ti urcte donesu domov aspon mne taketo velke veci nosia domov , pre male baliky musim na postu

jul
16. jan 2010

pipi skus mu kupit tie pasiky na nos

dudu
16. jan 2010

ano Wighy? tak to aby som mala doma hotoobvost...

dudu
16. jan 2010

pipi treba mu obmedzit jedlo..., aj T ked pribral zacal chrapat, a dokonca ked bol na bruchu a otoceny ku mne tak chrape a ked sa otoci k dveram tak nechrape.. 😕 😉

dudu
16. jan 2010

lum asi hlada tie kvapky..? ci kam sa stratila?

pipka
16. jan 2010

ja mu tiez stale hovorim, ze musi schudnut...ale to ako keby som hrach o stenu... 🙄

a tie pasiky mi sama magistra v lekarni povedala, ze je to len reklamny trik 😅 😒 a su dost drahe, tak nebudem vyhadzovat tolko penazi... ☹

wighy
16. jan 2010

aj ja si mylsilm ze nejaky pasil chrapanie nevyriesi to je poriadna haluz 😀 😀

pipka
16. jan 2010

dudus, mne postielku doniesli az do bytu...a este ujo taky zlaty, ze da mi ju az na miesto, aby som ju ani centimeter nemusela posuvat s tym bruskom 😵 a potom ju V hned poskladal

dudu
16. jan 2010

T si pochrape statocne ked si da poharik pivka alebo tak,