Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

dudu
18. jan 2010

wigh super, ze ti dali prihlasku, to znamena ze ti ju aj vezmu?

pipka
18. jan 2010

jeeeej ninus, ty si fakt neuveritelna 😅 😵 😵 😵 bomba spica jednotka, naadherna 😉

tak napis este cislo uctu a sumu do IP 😉

pipka
18. jan 2010

super wigh, tak mame prvu skolkarku v nasej teme 😎 druhy bude zabkin Filipko a nasleduje Risko...ci 😕 😵

my sme boli poobede vyse dve hodky na saniach, jak dva cencule sme dosli 😀 akurat som z toho mokreho sneho mala full mokre cizmy 😒

dudu
18. jan 2010

co sa dnes pozera u vas? ja pozeram markizu je tam komedia... 😕

ninka1234
18. jan 2010

nasleduje aj Zojka, my sme boli malu zapísať už v septembri a máme to prísť oficialne potvrdiť ked je zápis 15 februára, tak dúfam že ju aj vezmú

pipi napíš mi adresu, čiapka sa suší, tak zajtra tomáš zbehne na poštu

wighy
18. jan 2010

dud to ece nic neznamena, ale ja pevne verim ze mi ju zoberu 😵

ja som bola 2 hodky doobeda a som vymrzla a laura ece nechcela domov uff

pipka
18. jan 2010

ja kukam svoj serialik na CT1 😉

jaaaj vlastne zojka je dalsia...boooze tie deti nam ale rastuuuuuu 😨 😵

wighy
18. jan 2010

myslim ze filipko je starsi o 2 mesiace, takze poradie filipko, laura, zojka,risko, hanulka, lea a duduskina timka 🙂

dudu
18. jan 2010

a ajkine babo 😅

dudu
18. jan 2010

naaa de ste vsetky? 😕

ninka1234
18. jan 2010

tuuuuuuuuuuuuuuu, len zas mi to ide strašne pomaly 😠

wighy
18. jan 2010

dud hej ale ece neviem pohlavie 😉 😵

ja so mtu ale muz prave dosiel domov z prace tak mu davam papat a ide to tu hrozne pomalyyyyyyyy

pipka
18. jan 2010

ja tuuuu, ale obsivam, vsetko co mame derave a presivam fifinke na svetriku nove gombiky, co som jej dnes kupila, lebo svokra jej tam nasila take nemozne 🙄 sice detske, ale nie okruhle, a dierky spravila male, tak sa nedaju ani prevliect 😠 🙄 by som o nervy prisla, keby som jej to 2x denne mala rozopnut alebo zapnut 😉

pipka
18. jan 2010

mne to zatial ide celkom dobre klop klop 😎

lumah
18. jan 2010

ahojte! 😉
My sme dnes tiež boli vonku-chlapci si najskor pospali v kočíku a ptom okolo domu behali a oprašovali susedom autá od snehu. 😀

lumah
18. jan 2010

Baby blíži sa 1000 strana, dúfam že založíte pokračovanie č. 7. 😝
jul nebola si dnes okolo pol piatej poobede v Bille so synom?

dudu
18. jan 2010

ja som na webe hladala nejake strihhy na strikovanie, ale nic som nenasla... 😕 😒

wighy
18. jan 2010

ja by som navrhla baby aby ju zalozila ajka, lebo kazda z nas ktora zalozila temu otehotnela a porodila zdrave babatko,co vy na to???? 😵 😵 😵

lumah
18. jan 2010

wighy súhlasím, aj keď ja som žiadnu nezakladala a otehotnela som dvojmo. 😝

wighy
18. jan 2010

lumi myslela som prvorodicky 😀 😀 😀 😀

dudu
18. jan 2010

suhlasim, len ci ajka bude suhlasit....

dudu
18. jan 2010

wighy, tak potom ja som vynimka? 😅 nepamatam sa ci som zzalozila temu, ale stastne som tehu 😅 😀 😀 😀

jul
18. jan 2010

lum nie nebola som 😅

jul
18. jan 2010

naposledy zalozila liušš a uz ma aj malicku 😉

dudu
18. jan 2010

ved liuska zalozila tuto 6-ku? nie?

jul
18. jan 2010

mne prinesie tu ziadost do skolky svokra,jej kamoska robi v skolke ucitelku,tak sa tam aspon nemusim terigat ,ale tiez je to vo hviezdach ci mi ho zoberu

lumah
18. jan 2010

jul som myslela že si to ty, ešte dobre že som po tebe nežmurkala. 😀
jul a do ktorej školky bude Riško chodiť?

jul
18. jan 2010

😀 😀 😀 😀 😀 lum

na zahradnu...hned oproti svokra byva,tak mi ho aj obcas vyzdvihne

pipka
18. jan 2010

ja som za to aby Ajuska otvorila sedmicku 😵 uz som jej to niekolkokrat navrhovala 😎

no ja som uz asi dokonikovala 🙄 hanka uz bola asi trikrat hore, stale s revom 🙄 tak som ju prelozila do nasej postele a po 10 minutach docupitala do obyvky 🙄 🙄 😅 tak neviem, ci si mam ist s nou lahnut, alebo uz idem spat aj ja 😒 lebo ja uz tam asi aj tak zalomim 🙄

wighy
18. jan 2010

dudu, lumi vy asi mate protekciu ze ste boli tehu bez zalozenia temy 😀 😀 😀

jul tak ti ho urcite zoberu uvidis a tiez od septembra by si chcela???
a dobre si to vymyslela 😉 je dobre ak ti maleho moze vyzdvihnut aj iny, ja som uz teraz z toho na nervy lebo ja mam robotu do pol 5 a skolka je tiez do pol 5 a kym sa tam peso doterigam 😢 moje male dievcatko bude stale posledne v skolke, ja nechapem kde robia ostatni rodicia, ked ideme okolo o 3 veselo si nosia decka domov, to ja budem o 3 ece veselo zarezavat 😔 😔 😔 😔