Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

pipka
19. jan 2010

no a potom sme rano pospali do deviatej 😅 a keby nas tatino nezobudil, tak snad spime aj dlhsie 😝

pipka
19. jan 2010

na obed sme spapli parene buchty s cucoriedkami a makom 😝 😵 😵

wighy
19. jan 2010

pipi mnaaaaaaam a kde si take kupila alebo si robila???

ja som robila spenat s chlebikom vo vajci 😅

pipi ako sila co ti fagani robia ran oo 3 no sila, skus to cez tu majitelku snad pochodis odbre

pipka
19. jan 2010

wighy kupila som v rakusku, mrazene...mnaaam, ale take dobre boli, ze som take v zivote nejedla 😝 🙂 🙂 uz ine ani nekupim, 6ks 1,29€

ved to, ze je to denno denne, keby to bolo obcas...to by sme nejako prezili...ale denne sa to neda...oni si myslia asi ze su na intraku 😠 🙄 nech tahaju do ...prec, lebo ich prizabijem osobne 😠 🙄

pipka
19. jan 2010

mnam , inak spenatik sme uz tiez davno nemali...asi niekedy spravim 😉 so zemiacikmi a volskym okom 😵

jul
19. jan 2010

ved si mala zavolat mestskych,mozno by to zabralo 😒

wighy
19. jan 2010

pipi no to je super cena by som si dalaaaa mnaaaaam

jul
19. jan 2010

pipi,az sa mi to zle cita,som rada ze uz to nemusim prezivat 🙄
ked pubertak vypeckoval hudbu na plne uz rano o 10-tej a skoncil o 2 rano 😖 okna a dvere sa nam triasli

pipka
19. jan 2010

julis..asi nezabralo, lebo oni nemaju ani hudbu ani nekricia...to len z toho bytu strasne pocut, lebo oni maju uplne prazdnu izbu a odtial sa to strasne ozyva 🙄 oni sa akoze "len" bavia...ale dost nahlas a do toho rehot 😠 a my tu mame strasne tenke steny, tu pocut vsetko...a najma v noci, ked je vsade hrobove ticho 🙄

pipka
19. jan 2010

no sak viem julis....takze ma chapes 😒 keby som aspon vedela, kedy to bude mat konca...ale takto je to boh vie dokedy... 😠 🙄

jul
19. jan 2010

vonku aka clapkanica je,no zbohom 🙄

ja dnes uz mam nervy od rana,vsetko mi pada,maly ma vytaca,furt len zle robi a dnes mu to pisanie moc nejde,cikal 2x do nocnika a asi 4x kade tade...no ale uz spi chvalabohu,ked som sa ho pytala ci ide pišat,tak povedal ze ne a popisal sa 🙄

pipka
19. jan 2010

aj u nas odmak...ale zatial sa sneh drzi...akurat je straasne mokry 😒

jul
19. jan 2010

pipi,to je najhorsie,ze si doma a aspon doma chces mat klud a nejaky kreten ti to nedovoli a len ti zere nervy a potom ste vsetci z toho nervozny 😖

jul
19. jan 2010

mne az do placu vzdy bolo ☹

jul
19. jan 2010

ja furt cakam na R,este tu neni 🙄 ,velice hovorilze dojde uz rano ked nachysta v robote,lenze zabudol,ze ide na kontrolu doktorke a mal nejake jednanie ohladom futbalovych stolov....a bla blabla...ja som hladna jak pes,lebo mi ma priniest obed 🙄 tak snad uz je na ceste 😠

pipka
19. jan 2010

no presne 🙄 a najhorsie, ze on tu ani nie je majitel...to nejaky jebn...ty vychodnar , co ma zazobaneho fotrika sa tu bude roztahovat 😠 😠 😠

my vsetci susedia si tu tak vyhadzame...a takyto prišelec nam tu bude robit nervy 😠 🙄

wighy
19. jan 2010

jul to je asi pocasim aj ja dnes na lauru furt vrieskam ako zle robi a ani mne nie je najlepsie a aj tu sa to topi,boli sme vonku doobeda este ze tak

jul
19. jan 2010

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 pipi ze prišelec 😎

jul
19. jan 2010

ja sa uz tesim na nakup,nakupim plny vozik ako pipka budem z regalov zhadzovat 😀

jul
19. jan 2010

paneboze 🙄 maly ma vola z izby a to som uz bolav tom ze spiiii 😝

pipka
19. jan 2010

my sme chceli ist doobeda...ale kedze sme zaspali, tak sme uz nikam nesli, a hrali sme sa doma. Nas tatik bol dnes u lekarky, lebo sa rano zobudil a uplne bolave hrdlo....a ma anginu 🙄 🙄 tak sme ho ulozili na gauc a my mame spalnu, aby nas nenakazil, ma rušku a nesmie sa na nas ani kuknut 😔 este to mi chyba, aby hanka dostala anginu...alebo aj ja 🙄

pipka
19. jan 2010

kedy ides na nakup? uz mas nakupne abstaky 😕 😀 😀 😀 😀 😀

my sme boli v piatok, tak zatial vydzime... 😉

jul
19. jan 2010

beha po dome s ruskou? hehe

jul
19. jan 2010

no ved cakam na R ideme spolu do tesca

pipka
19. jan 2010

no ja som mu uviazala...sak nech nas nenakazi 😅

jul
19. jan 2010

este plast mu daj a vecer ti moze zahrat ordinaciu 😀

pipka
19. jan 2010

jaaaj, tak dnes si ukojis nakupne chutky 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ja ze doobeda dojde R 😅 nemal dojst doobeda? 😕

jul
19. jan 2010

kedy uz bude ordinacia konecneeeee,dokedy mame kukat tie kraviny

jul
19. jan 2010

ved som pisala hore...si necitala?

jul
19. jan 2010

prispevok 13.49