• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

23. januára 2010 
no na porazenie :angry:
ja som to nastastie stihla vcera a nezmoklo mi :wink:
29. máj 2009 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
akurat som isla pridat fotky z dnesneho rana... :dizzy_face:
29. máj 2009 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som tento tyzden nestihala nic, som chodila na bus o 10tej... :unamused:
29. máj 2009 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pridavaj, cakam... :wink:
29. máj 2009 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a uz mame modru oblohu... :grinning: :grinning: :grinning:
29. máj 2009 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
29. máj 2009 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi, mozete sa stahovat... :wink: do skatule pod most, bude spokojna... :grinning: :grinning: :grinning:
a co si robila do desiatej? :grinning:
ha, to by si chcela vediet, co? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: stihla by som vyvesit, ale bolo cely tyzden take divoke pocasie a mne to nema kto pozbierat az kym nedojdem z prace, vies? :unamused:
29. máj 2009 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nooo, sak som jej ju odlozila..keby chcela od nas odist v puberte, nech ma bejvak na zaciatok :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. máj 2009 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
naposledy, ked mi manzel zbieral pradlo, tak som mala vsetko ako keby to zula krava, mi stacilo a pri mojich pripomienkach povedal, ze zbieral pradlo naposledy, nezvladol kritiku... :angry: :grinning: :grinning:
29. máj 2009 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myslela som rano do desiatej :sunglasses:
sak ta chapem... :wink: nem tudom? :confused: :grinning: :grinning:
jaj to akoze rano vyvesis a zbierat mozes az vecer ked dojdes z roboty :sweat_smile: ahaaa, tak to je naprd :rolling_eyes: a keby si doma na susiak vyvesila, ked je take neiste pocasie :confused:
29. máj 2009 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v byte mi to schne aj dva dni a ten puch z toho, vlhko jak svina... :angry: :angry:
29. máj 2009 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to poznam...kym som nemala aspon susiak z okna, roky som tak susila :unamused:
29. máj 2009 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som sa dnes chystala ku doktorke, ale som sa na to vyprdla, boli ma cely tyzden noha, som chodila po spicke, mi opuchal zo spodu, som nasla fastum gel, tak mazem... :grinning: :grinning: :grinning: najlepsie na tom je, ze neviem, z coho to mam... :unamused:
29. máj 2009 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak u nas zacina prsat :angry: ...co si to sem poslala :sweat_smile:
29. máj 2009 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neopovaz mi to poslat spat... :angry: :angry: :angry: :grinning: :grinning: :grinning:
29. máj 2009 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nemas vyron alebo len chodidlo ta boli?
29. máj 2009 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja ma zas na slape zospodu pluzgier jak desatkoruna...ani chodit nemozem...len v hrubych ponozkach :sweat_smile: ..esteze sa ochladilo :grinning:
29. máj 2009 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som si v utorok ked bolo tak teplo dala take blbe boty..a naboso a trpim dodnes :angry: :frowning2: :rolling_eyes:
29. máj 2009 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co dnes varis? Ci nic nevaris? :confused: :grinning:
29. máj 2009 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som mala v utorok zabky obute, tak neviem, ci som na nejaky kamienok nenabehla... :unamused: boli ma vonkajsia strana nohy od päty... :rolling_eyes:
29. máj 2009 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuknem do mrazaka, co tam je... :stuck_out_tongue_closed_eyes: na obed si dam len nejaku zeleninku, len pred nedavnom som ranajkovala... :wink:
29. máj 2009 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vilkovi vsetko naj dodatocne, a tebe uprimnu sustrast od pondelka, ked budete spolu nonstop doma... :confounded: :grinning: :grinning: :grinning:
29. máj 2009 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja dnes nevarim...mam zo vcera a vilko sa dnes luci v robote, tak obeduje tam :grinning:

akurat hanule musim uvarit, lebo vcera dojedla posledne navarene zasoby :wink: a potvorka vobec nechce uz tie kupovane prikrmy...len domaca strava jej chuti :sweat_smile: z tatier sme doniesli vsetko domov :rolling_eyes:
29. máj 2009 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem ajuska...znie to uuuplne uprimne :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
29. máj 2009 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
esteze je pekne a mozem vyrazat prec, ked mam teraz stale auto :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
29. máj 2009 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prave mi pipla sms-ka, ze zostatok na ucte mam 0,71 € :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: tie zeny na MD sa ale maju... :grinning: :grinning: :grinning:
najblizsi prijem 10.6. dovtedy sa mozem ist past :unamused: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. máj 2009 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok