Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

jul
20. jan 2010

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 duduššš,tak to urcite z nej

dudu
20. jan 2010

napichol sa na kotvu? to bola aka kotva , nebola to nahodou udica na velke ryby?

pipka
20. jan 2010

tak kotva na jachtu, taka mensia a ostra 😝

jul
20. jan 2010

neviem dudušš....mne sa to zdalo ako kotva 😅

dudu
20. jan 2010

svokra mi navrhla, ze ci by nam nevadilo, ze nebudu malej kupovat ziadne darceky ale ze jej kazdu rok k narodeninam daju na vkladnu knizku alebo na ucet 100€..., som jej povedala ze mne je to jedno ako sa oni rozhodnu...

pipka
20. jan 2010

taky ako velky rybarsky hak...skor harpuna na velryby 😅 😒

pipka
20. jan 2010

podla mna lepsie...peniaze su vzdy rozumnejsie ako ked ti nakupi haraburdy ako mne svokra 😅

jul
20. jan 2010

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 proste sa napichol na nieco ostre a spadol do vody

pipka
20. jan 2010

keby mne svokra povedala, ze jej radsej bude davat na knizku, bola by som celaaa happy 😅 😀 ale u nas to nehrozi...lebo ona vraj chce vidiet ako sa hanka tesi 😅 🙄

jul
20. jan 2010

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 pipi

pipka
20. jan 2010

presne julis 😀 skapal a basta 😝 😀 😀 😀 😀 😀

jul
20. jan 2010

kokso voku je pekna kosa,ukazuje mi -3

jul
20. jan 2010

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 jasne skapal a to je hlavnnee

pipka
20. jan 2010

som prešívala hanke ciapocku a svetrik...este to stale nemam, sak tu vysedavam a nemam kedy sit 😝 😀

dudu
20. jan 2010

ja si tiez myslim..., ale nezbudla dodat ze ved rovnako ako aj pre moniku tak aj pre mna... 😉 , ale sak ja si myslim ,ze aj tak jej nieco kupia, sak to by bolo blbe, nie...? mala bude mat 5 rokov a budu sa jej pytat co dostala od babky a ona ze nic.., lebo sak peniazom velmi nebude rozumiet... 😉

dudu
20. jan 2010

jul ani nie je zima..., mne bolo super, som bola chvilku vonku vencit svokrovu fenku

jul
20. jan 2010

ja som bola teraz hulit a skoro som zmrzla 😒

jul
20. jan 2010

duduššš,takto o mesiac rodiiiiššššššš

dudu
20. jan 2010

ja som pozerala niejake tie pradze a vzory, sak som s toho jelen..., kuknite sami

http://www.pleteni.cz/navod23.html

dudu
20. jan 2010

jul noooo, to mas pravdu, a mozno uz budem doma..aj s krpatou 😉

dudu
20. jan 2010

idem cikat 😕

pipka
20. jan 2010

no dudus...ja teda nie som odbornik 😅 😀 ja tam len stvorceky vidim...jak krizovka 😀

pipka
20. jan 2010

no ic cikat... 😀 a nezabudni si ruky umyt 😅 😝 ...som detom vzdy hovorievala 😀

dudu
20. jan 2010

pipi hlasim vycikana, aj vykakana, aj ritka umyta 😅 😀 😀 😀 😀

no ved to ten navod je tak pre ninku ale ja to vobec nechapem, a neviem ci si pamatam nahhadzovaniuye ociek...,

dudu
20. jan 2010

babule idem spinkat, dnes som nemala poobedny spanok len doobedny, tak som trochu grogy 😕

dobruuuu

lumah
20. jan 2010

zas som dobehla na koniec ako japonec?? 😝

dudu
21. jan 2010

ty kokos teraz mi volal ten chlap z toho internetoveho obchodu, jak ma nasral, hajzel.... 😠 😠 😠 😠 , ze on mi zaplati len to postovne co ja budem platit na poste a to urcite nie je 4 €...., a ja mu hovorim ze ved to iste ste si uctovali aj vy?...
a on ze oni maju taku sadzbu na vsetko bez ohladu na vahu balika , takze ti ktori si objednaju mensi balik de fakto doplacaju na tich ktori maju balik maly ako ja......., tak som zvolnila a pristupila na na 2,50 , ale pockam kym mi ho oni poslu az potom poslem balik ja...., normalne hajzel, ze on mi viac odskodne neda, a ze ake odskodne vlastne chcem? ......a ze aby som aj ja dnes ten balik poslala, tak som mu povedala, ze ho poslem lebo to co predavaju nie su plienky ale zafarbeny obvaz a ze ja doma teke nepodarky nechcem, takze sa nemusi bat ze ja mu to naspat neposlem....

jul
21. jan 2010

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 duduššš ze zafarbeny obvaz

dudu
21. jan 2010

kokos to co si dovoluje on si mysli co? ze je este v prave? normalne mam chut rozbalit ten balik a nieco si z toho nechat a poslat mu to tak.... 😠 , to aby som sa domahla svojeho a on bude este husty, hajzel... 😠 😠 😠 , idem ja von nech to predycham, sak ma tu slak trafi........ 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 , za 1,50 sa bude on natahovat, sak pockaj aku reklamu mu jaaaaaaaa urobim, to si za klobuk neda..

dudu
21. jan 2010

jul sak keby si to videla ved, cez jednu vrstvu vidis druhu..., sak tie nitky si asi milimeter odseba... 😠