• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

23. januára 2010 
autor
nejak sa mi vysypala,nechapem z coho,aj na hlavicke,neviete co to moze byt??doteraz mala krasnu plet a zrazu zlu :confounded:
21. jan 2010 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dnes ma 6tt :wink:
jezis pipi,nemam stiahnute a nestiham ani moc fotit,ale cez vikend chcem,aby sme stale fotili,sak s nou poriadne ani na foto nie som,naposledy z vianoc :frowning2:
21. jan 2010 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nelakaj sa, to aj mne hanka...ale dokina mi vravela, ze to sa babatkam bezne stava, ze to sa este im cisti plet po tehotenstve z tych vselijakych hormonov, ale to odide samo po par dnoch :wink:
autor
a vy ako sa mate??
mne sice kazala kupit taky dermalibour krem...ale kym som ho zohnala, tak mala po vyrazkach ani stopy :sweat_smile: :dizzy_face:
21. jan 2010 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no nechapem,od narodenia mala plet ako babika.ja som mala sice kusok cokolady,ale odvtedy si uz nedavam radsej
21. jan 2010 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my teraz hrozne lius :rolling_eyes:

obaja s V mame anginu :frowning2: , tak sme hanulku preventivne museli dat k babke, aby sme ju nenakazili :unamused: a tak nam chyyyba...chodime tu ako matohy, ked je tu tak ticho :sweat_smile:
ale snad do nedele budeme fit a uz si ju konecne budeme moct vziat domov :wink:
21. jan 2010 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este kojis? Aspon trosku? Ci uz ste len na Nutrilone?
21. jan 2010 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
liska no super ze je malickej z lespie a pekne haja

pipi rychlo sa vyliecte,veriz ze vam je bez malej smtno ale bd rada ze si j mala kam dat, my ked sme chory tak j nemame kam dat ale anstastie je larska odolna klopklopklop
21. jan 2010 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak daj aspon z Vianoc...rodinku :wink:

a gratulacia k 6 tyzdnikom :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. jan 2010 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
uz ma to nebavi pipi,uz mi asi aj tym padom odchadza mlieko,mala sa jeduje pri kojeni,uz je zvyknuta,ze z flase to ide rychlejsie a asi zo mna vytiahne len zaciatok.urobila som vsetko,ale ona je strasne hladna a to sa inak ani nedalo a 120ml nutrilonu v striekacke to by ma bavilo asi tak raz :astonished: to kto by vydrzal??sak by mi usi odisli kym by som ju nakrmila a ja by som odpadavala od unavy.
a asi prejdeme na bebu,vyskusame.zahlienuje sa mi strasne :confounded:
boze,to vam nezavidim a ja si uz bez nej sekundu predstavit :dizzy_face:
21. jan 2010 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved hanulka tiez odchadzala s usmevom...ale ked vidim ako sa nasi vytesuju, ked ju maju...tak na tie tri dni som im ju dala...aj pre istotu...aj pre ich radost :wink: a aj nam sa bude lepsie lezat, ked sme sami a donutime sa "zdraviet" :sweat_smile:
lebo inak by som len okolo fifi kmitala...a moje zdravie na konci poradovnika :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. jan 2010 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mas pravdu lius...vol cestu lahsieho odporu :sunglasses: aj ja som to tak spravila...snaha bola...ale ked to nejde, tak to nejde a nebudes sa predsa nervacit :wink:

ja uz som telefonovala s nasimi, mala sa bola poobede s dedom sankovat, spapala veceru a zalomila o pol osmej...a dedo ju o pol deviatej vraj nasledoval :sweat_smile: :grinning: tak uz sa k sebe tulia a dedo jej chrape do uska...chudatku :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning:
21. jan 2010 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dakujeme :wink:
pipi,nemam stiahnute fotky a som rada,ze som si na chvilku fety vylozila.dnes som si aj obed uvarila konecne a hlavu umyla bez cudzej pomoci :sweat_smile:
veru,aspon si aj oddychnes.ani moja mama bez Lei nevie uz zit :sweat_smile:
21. jan 2010 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
wighy,ako sa mate??
21. jan 2010 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oddychuj :wink:

a zajtra ked bude krpka hajkat, tak nam nieco popridavaj...nech mam prehlad, co vam jezisko priniesol...aky ste mali stromcek...a tak...vies ze musim byt informovana :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: sranda samozrejme :grinning: :wink:
21. jan 2010 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
liska ako pipi pise nestresuj sa,co sa dalo si vyskusala a hlavne je aby bola mala napapana :dizzy_face:

pipi jeeeej musia byt milucky :dizzy_face: :dizzy_face:
21. jan 2010 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jeejjj,to je mileeeee :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
uz aj my sa tesime na vikend,teda hlavne R,uz povedal,ze s nou bude spinkat v posteli a uzivat si ju,cez tt nehrozi,len ju vidi z daleka alebo podava dudel ked zaspava
21. jan 2010 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
viem,ty musies vidiet vsetko :grinning: nic tam neuvidis,obalky sme si podavali tento rok :grinning:
wighy,liska?? :confused: :grinning:
21. jan 2010 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja som tento rok len nasim kupila darceky
21. jan 2010 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to poznam...ti tatinovia si deticky cez tyzden moc neuziju...to aj V vacsinou chodi domov a hanka uz spi...a rano odchadza a ona este spi :sweat_smile: :rolling_eyes:
ale tiez aspon cez vikendy si brava sluzbu :wink:

teraz vyyynimocne, ze s nou bol viac, lebo boli sviatky a potom ochorel, tak je doma, ale za normalnych okolnosti...bieda :rolling_eyes:
21. jan 2010 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
liuska dakujem zatial ok :wink:

a kde je dnes jul????????????
21. jan 2010 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj leuska dostala obalku? :confused: gumenu piskaciu? :grinning:

inak my sme tiez nastastie dost peniaze podostavali...prakticke...a uz sme si zaplatili dovolenku :wink:
21. jan 2010 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz aj ja som sa pytala :confused:

bud fajci...alebo telefonuje...alebo jej pada net...alebo dosiel R...alebo neviem :sweat_smile: :grinning:
21. jan 2010 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
aj u nas tak,rano spinkame,v noci sa stahuje do druhej izby :grinning:

Lea dostala toho myslim pozehnane :wink: kam idete na dovcu??

wigh,co riesite teraz ??ja neviem co sa takemu babatku na vyvin kupuje??mame cd,kolotoc,dnes som kupila knizky s riekankami a leporelo..
a vy co riesite pipi teraz??aktualne??
ja dojdem a juliššška tu nie je :frowning2:
21. jan 2010 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
inak,ja si tu vysedavam a za dve hodky bude Lea vstavat,no parada,to bude noc ked tolko prespala cez den.a ja som si vobec neoddychla :zipper_mouth:
21. jan 2010 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
liuska heheh obcas mi nepise pismeno u hehehe

my riesime momentalne skolku uuf ako to len leti moje male dievcatko uz pojde do skolky
21. jan 2010 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
musis oddychovat vzdy ked spi...ale ja som to tiez tak nerobila...vsetko som chcela mat hotove...sak šišina :sweat_smile:
ale nastastie ona mi prespala aj v noci, tak ja som sa ten prvy rok celkom vyspala :wink:
az ked zacali ist stolicky to prislo :rolling_eyes: :rolling_eyes: :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. jan 2010 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lius, u nas teraz stavebnice ficia...a take drevene rybky, co sa udicou s magnetom chytaju...a kocik s babikou...a potom riesi najradsej vsetko co ma zakazane :grinning: cize riady, cd-cka, trhat hajzlak na marne kusky...a tak...sranda :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:

a este ja riesim vacsi byt...stabilne...a V sa na mne zabava :sweat_smile: :angry: :grinning:
21. jan 2010 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
od sept.wigh??a s cim sa najradsej hra Laurik??
ale to sa neda,ona sice prespi,ale stale sa budi na dudel :rolling_eyes: malokedy sa stane ako dnes vecer,ze ho nepotrebuje :unamused: ja som nerobila vobec nic doteraz,len okolo nej,sak co sa dalo ked bola stale hore? :sweat_smile:
ale dobre mi bolo,vsetko robil R al. mama :grinning:
celu noc ti prespala??ja to nechapem,ze sa mi po 2 hod.zobudi hladna a vypije 120ml nutr.a zo mna neviem kolko
21. jan 2010 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok