Ako často býva akcia v Happy Foto?

wawel
20. okt 2013

Zajtra končí akcia v Happy Foto ☹ Mám kvantum snímkov, chcela by som aj fotoknihu, ale tlačí ma čas. Nestíham 😒 🙂

darina1952
20. okt 2013

@wawel ahoj, oni striedajú tie akcie dosť často a cca každé dva týždne je niečo zaujímavé - foto 10x15 zvykne byť raz za dva mesiace v akcii, vždy je nejaká fotokniha a teraz pred koncom roku dávajú akcie aj na kalendáre s vlastnými fotkami 😉

wawel
autor
20. okt 2013

@darina1952 Ahoj to mi odľahlo, pretože mne sa dostalo do uší, že dvakrát do roka 🙂 Teraz je v akcii fotokniha 48 strán. To znamená, že vyberiem si 48 snímkov? Vďaka za odpoveď.

darina1952
20. okt 2013

@wawel hmm...ešte som fotoknihu neobjednávala, ale tuším sa dajú dať aj dve fotky na stranu - všetko určite nájdeš v popise ako sa dá fotokniha zostaviť (sú tam inštrukcie) na ich webe 🙂

wawel
autor
20. okt 2013

@darina1952 Ste naozaj zlatá, prajem všetko dobré 🙂

marianna1985
21. okt 2013

@darina1952 ahoj do fotokniky mozes dat na stanu lubovolny pocet fotiek, je to na teba ale musis si tam potom vypnut automatickee ukladanie, ja to zvyknem robit tak ze priebezne si ukladam knihu a ked je akcia tak to len len poslem a tiez je dobre aby si sa tam zaregistrovala cez mail a budes vediet presne kedy bude aka akcia, tolko moja skusenost
a este treba si tam vypnut vylepsenie snimok, s tym tiez nemam dobru skusenost

janeita
21. okt 2013

@wawel happyfoto ma akcie casto, cize sa nemusis obavat ze nebudu mat akciu. Len podla mna happyfoto ma priserne nizku kvalitu vyrobkov, ci uz foto knih alebo fotiek.

wawel
autor
23. okt 2013

@marianna1985 Ahoj, tak sme fotoknihu nakoniec s manželom stvorili 🙂 Bolo to o chlp, objednávali sme ju 23.15h 😉 Pomohli ste nám cennými radami. Majte sa dobre 🙂

wawel
autor
23. okt 2013

@janeita Ahoj rozhodli sme sa pre fotoknihu predsa. Povedali sme si, že bude na skúšku aj sa na ňu teším 🙂 Všetko dobré prejem 🙂

marianna1985
24. okt 2013

@wawel rada som pomohla aspon malou troskou 🙂

drimajova
16. sep 2014

@janeita u koho mas skusenost s lepsou kvalitou fotiek/fotoknih?

stanka_s
20. nov 2018

@wawel bola si spokojná s kvalitou fotoknihy?
@janeita kto má lepšiu kvalitu, keď s nimi si nebola spokojná?