Ako dlho trvá, keď sa kočík posiela poštou?

babulka025
9. feb 2013

ahojte,
dotycna mi pisala , ze v pondelok mi posielala kocik 1.triedou..dnes je sobota a mne cez tyzden nic neprislo. pisala som jej a ona odpisala,ze mozno v pondelok. pytala som ju cislo sprievodky ale uz mi neodpisala.moze kocik tak dlho meskat ked bol 1.triedou?

kacenka78
9. feb 2013

je jedno, ci je to kociar alebo ina zasielka, ak prvou triedou, malo by to byt na nasledujuci pracovny den po podani, ale uz sa mi stalo, ze aj napriek prvej triede balicek isiel tyzden.... ale to by nemalo byt pravidlom....

lenuska1991
9. feb 2013

aj ja som čakala na zásielku, ktorá bola posielaná 1.tr. týždeň, ale mal by prísť na druhý pracovný deň...

pink31
9. feb 2013

Vypytaj sii od nej podacie cislo zasielky a vies si pozriet online, kedy bola zasielka podavana a kde sa nechadza

andrejka1983
9. feb 2013

ak si zaplatila vopred na učet tak možno už neuvidíš ani kočík ani peniaze....mala si to riešit dobierkou a zaplatit až ked prevezmeš tovar do ruk, 🙂 no nič, dufajme že sa mýlim a kočík dorazí v pondelok alebo v utorok...ak nie tak už nedorazí ☹ ...ale pre istotu v pondelok sa chod opýtat na svoju poštu či tam nemas balík aby si bola na istom....

freyjanr
9. feb 2013

no aj ja sa obavam toho co vravi andrejka,dufam ze si neplatila vopred 😒

luciferkax
9. feb 2013

Trvaj na tom, že chceš číslo.. prvá trieda by malab yť hned na druhý den, no je pravda, že ked som ja poseilaala cyklosedačku a ked mne posielali golfky - tak to trvalo 10 dní 🙂

katymi
9. feb 2013

ja som posielala kocik, dotycna mala jednu cast za dva dni a ostatne nasledujuci den. Takze cca 3 dni.