Ako dlho trvá prevod z Tatrabanky do Poštovej?

jankastraskova
16. okt 2018

Ahojte, prosim vás ako dlho trvá prevod peniažkov z tatrabanky do postovej banky? V nedeľu boli peniaze posielane. ďakujem

sissy27
16. okt 2018

@jankastraskova 24hod v rámci pracovných dní. Ak boli posielané v nedeľu, tak príkaz bol spracovaný v pondelok a dnes by mali byť pripísané na účte v pb.

jankastraskova
autor
16. okt 2018

Kedy postova banka pripisuje prichadzajuce platby? Myslím v akom čase

saslavka73
16. okt 2018

@jankastraskova už by si to mala mať, nie?

sims4
16. okt 2018

Keďže pravdepodobne odišli z tvojej banky až v pondelok, v nedeľu sa prevody nerobia, tak by mali prísť dnes podľa mňa

sergio1981
30. aug 2020

@sissy27 dobrý deň mne otec posielal teraz v nedeľu do obeda peniaze z TB do Poštovej.Kolko to potrvá?

sissy27
30. aug 2020

@sergio1981 myslím, že v predchádzajúcej odpovedi som to vysvetlila dosť jasne 🙂
Nedeľa nie je pracovný deň, takže odídu z TB zajtra doobeda. Utorok je sviatok, takže pravdepodobne prídu až v stredu doobeda, možno ešte v pondelok poobede (netuším, ako rolujú platby v PB).

elena143
16. sep 2021

Ahojte prosim vas ako dlho trvaju prevod penazov z poštovej banky do tatra banky včera noci boli poslane Ďakujem 😊

jankogunar
29. jan 2023

Keď som poslal sobotu z tatra banky do tatra banku =kedi mi pridu

dobejanka
1. aug 2023

Prosím vás dnes mi boli odoslané peniaze s Tatrabanky na poštovú ale ešte ich nemám neviete mi poradiť kedy by mohli na účet prísť