Ako dlho vydrží vaječný likér v chladničke?

katarina092
5. jan 2022

Ahojte,
prosim Vas, ako dlho vydrzi vajecny liker(s rumom) v chladnicke?
Vdaka za odpovede.

xena0
5. jan 2022

Kým ho niekto nevypije 😁
Ale vážne, neviem... Myslím že keď je v chladničke tak v pohode vydrží

andreatytler
5. jan 2022

@katarina092 Je domaci a robeny so zltok bez toho aby sa uvarili? Taky my nedrzime dlhsie ako 4-5 dni... a na 5 den ho pije uz iba muz.🙂

evkamotka
5. jan 2022

Svokra ho má v obývačke celé sviatky aj mesiac. Zvyšné fľaše skladuje v chladnej pivnici,takže ho pije x mesiacov od zarobenia. A teda keď už nacne fľašu,necháva ju v obývačke.alkohol a cukor vajíčka konzervu je.nikdy jej nič nebolo....

janikk54
5. jan 2022

Ked tak rozmyslam my sme mali najviac dva tyzdne a najmenej asi 3 dni :D Podla toho ako rychlo sa vypije.

charlottha
5. jan 2022

u nas velmi kratko :D

dr_smajlik
5. jan 2022

Mala som aj 2 týždne a nič mi nebolo z neho, svokra má ešte teraz ten co som jej urobila na vianoce

janetinka27
5. jan 2022

@katarina092 ak myslis ten zltkovy, tak sme ho mali aj niekolko tyzdnov a nic mu nebolo

natallys
5. jan 2022

Myslím si, že sa nestihne pokaziť, aspoň teda u nás sa teda dlho vajčák neohreje. Teraz sme si ho zvykli pridávať aj do kávy a trocha sme sa na to asi namotali

roja01
5. jan 2022

Zalezi od mnozstva alkoholu v likeri. Alkohol sa pouziva na dezinfekciu aj v zdravotnictve. Ked je navyse v chladnicke, tak nje je problem pouzivat ho aj mesiace.
Samozrejme, ze sa da vyrobit nie len z kondenzovaneho mlieka a surovych zltkov ale aj z prevarenim mlieka a zltkov, len tam ich treba velmi vela a je trocha redsi.

peta2202
5. jan 2022

@natallys to ste na tom ako mi kava s vajecnym likerom, tak to je mnamka. Ako kolvek vsal lovim v pamati, tak si proste nepamatam, ze by sa nam bol niekedy vajecny liker bol pokazil

katarina092
autor
5. jan 2022

@andreatytler hej zo zltok, jasne varila som to

katarina092
autor
5. jan 2022

Dakujem za odpovede🙂 zarobila som ho 1 liter a 200 ml rumu som pridala

nelinka888
5. jan 2022

Na parádu, tak sa môže začať piť 🙂 Či? Myslím, že takýto domáci v chladničke dlho nebude 🙂