Ako dopadne vojna na Ukrajine?

25. feb 2024

Ako dopadne vojna na Ukrajine? Bojím sa že sa to vyhroti v 3. Svetovú vojnu. Mám ročné dieťa, bojím sa čo s ním bude. Bojím sa o jeho budúcnosť

minenkak
25. feb 2024

Neboj sa ,ak bude ďalšia svetová vojna ,už to môže byť jedno,veľmi málo nás prežije a Slovensko pôjde veľmi rýchlo

janai1
25. feb 2024

vojna začala pred dvoma rokmi. Vtedy si sa nebála si dieťa robiť?

mimicka2013
25. feb 2024

A ze si ho pocala tesne po zaciatku tejto invazie ti nevadilo? Ani ze sa narodilo rok po zaciatku? Mala si nad tym rozmyslat predtym a nie teraz tu trolovat

autor
25. feb 2024

👍👍 Veľmi milé ženy

daniela2202
25. feb 2024

Vojna bude pokračovať , dokedy budú dotácie, Rusko nikdy neprehrá, ak bude Amerika ďalej pichať... pôjdeme do 3. ....

maca1984
25. feb 2024

Bude čo bude.
Viem to ovplyvniť ? Nie.

janai1
25. feb 2024

@daniela2202 akože Amerika dotuje rusko?

mandzula
25. feb 2024

@autor ako to dopadne, nevie nikto z nas, to je fakt. A fakt je aj ten, ze sa necudujem, ze konflikty vzdy boli, su aj budu, ked su taki ludia ako ti, co tu reagovali medzi prvymi. Aj tu ludia ukazuju, ze si radi kopnu, a to z toho nemaju ziadny majetkovy prospech, len dobry pocit, ze niekoho akoze urazili.
Snaz sa venovat beznym veciam, neries, co neovplyvnis.

daniela2202
25. feb 2024

@janai1 ty vieš čítať?.... sú tam čiarky, čiže viac úvah 👉

ivangeline
25. feb 2024

Vies co bude na konci? Smrt. Je jedno,ci bude vojna alebo nie. Clovek je na svete v priemere 80 rokov..

janai1
25. feb 2024

@daniela2202 prosím? "Rusko nikdy neprehrá, ak bude Amerika ďalej pichať."
Na rôzne myšlienky sa používajú bodky. Toto si napísala ako jednu vetu

autor
25. feb 2024

@mandzula len som sa zamyslela. Snažím sa nepozerat ani správy ale všade sa o tom hovorí každý deň. Neviem to vypustiť z hlavy. Keď myslím na to ako bude malý rásť a potom ma napadne toto

daniela2202
25. feb 2024

@janai1 no a , to je správne, a prvá úvaha súvisí s druhou , druhá s treťou....čo máš niečo šĺahnuté? Kde si nabrala , že Amerika dotuje Rusko ? So mnou sa do slovných hier nepúšťaj 👉

gulka123
25. feb 2024

Pozri…nijako to neovplyvníš ty a ani nikto iný z nás… keby vojna trvala napr 10 rokov tak teraz 10 rokov si nebudes robiť dieťa lebo sa bojíš, že co s ním a ci bude nebude 3. Svetová? Ak aj bude tak všetci zomrieme takže je to úplne jedno 😃

zmrzlinka2021
25. feb 2024

@daniela2202 prehra, rovnako ako prehral Hitler. Som o Tom presvedčená. Zlo bude porazené.

autor
25. feb 2024

Chcela som normálne debatovať o tom, ale vidím že sa nedá. Samé negatívne a útočné komentáre. Je to smutné ako ste sa tu zišli niektoré, ako supy. Prosím ADMINA zmazať tému, ja neviem ako sa to robí. Ľutujem že som sa sem aj registrovala

minenkak
25. feb 2024

@zmrzlinka2021 myslíš že Putin prehrá, nikdy toho to tak môže prestať bavit

jaskolka
25. feb 2024

Ale čo chceš počuť? Nikto z nás predsa nevie, ako dopadne vojna, ani nevieme, co bude zajtra, pozajtra, o mesiac, o rok.
Ako ti pomôže, ze sa budeš stresovať? Veď dieťa uz máš na svete, uz to nevrátis.

gulka123
25. feb 2024

Ale čo si čakala??? Veď nikto z nás nevie či bude 3. svetová alebo nebude… normálne ti píšeme naše názory 😊

janai1
25. feb 2024

@daniela2202 ty si to napísala 🤭 ale čo čakať od osoby ktorá nevie písať vety iba úvahy s čiarkami 🤣

bublinka1426
25. feb 2024

asi mjusime verit ze k tomu nedojde, je nas tu vela s malymi detmi.

minenkak
25. feb 2024

Čo chce o vojne príjemne debatovať,však ak začne svetová sme všetci v riti

janai1
25. feb 2024

Však normálne sa ťa pýtam. Kým ste sa rozhodli mať dieťa si sa nebála? Vojna už vtedy bola

gulka123
25. feb 2024

Naozaj neviem autorka co si chcela tu od žien počuť…
,,nie neboj žiadna vojna nebude” bola by si potom spokojná po celý večer, že ti to niekto takto napíše aj keď dotyčný absolútne nevie ci bude/nebude ???😅

minenkak
25. feb 2024

A vieš ty že vojna na Ukrajine,nie je jediná vojna v dnešnom svete

minenkak
25. feb 2024

Však vojny sú permanentne

fido69
25. feb 2024

Príspevok smeráckeho trola, ktorého účelom je šíriť paniku a strach medzi mamičkami. 🤮

gulka123
25. feb 2024

@minenkak o tých sa asi veľmi nepíše alebo tie autorka nesleduje…len túto tak si myslí, že všade inde vo svete je mier len Ukrajina a Rusko nie 😅

zmrzlinka2021
25. feb 2024

@minenkak neviem ako sa to stane, ale výhra Putina by znamenala prehru pre celý svet. Vrátili by sme sa do života pred 1945, kedy násilím obsadis čo chces. Napr by nás napadlo Maďarsko za pomoci Ruska a pekne skresalo územie.

minenkak
25. feb 2024

@gulka123 ja to tiež tak vidím len to čo sa TV a pritom sú inde vojny roky rokúce

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre