Ako dopadne vojna na Ukrajine?

25. feb 2024

Ako dopadne vojna na Ukrajine? Bojím sa že sa to vyhroti v 3. Svetovú vojnu. Mám ročné dieťa, bojím sa čo s ním bude. Bojím sa o jeho budúcnosť

minenkak
7. mar 2024

@beloved Kreuth v bavorsku pri Tegersee

beloved
7. mar 2024

@minenkak Dakujem, fakt nadherne 🙂

iva_ab
22. mar 2024

Aj ja nad tým často rozmýšľam. Mám 2 malé deti, jedno nar. pred 2022 a jedno po. (Tiež som mala myšlienky či kvôli vojne v Európe aj druhé) Treba sa podporovať a nie sa vysmievať alebo to zľahčovať. Na svete je naozaj stále nejaká vojna ale toto je prvá vojna po 80r v Európe, kde bojujú proti sebe svetové veľmoci (demokratické krajiny proti autokratickým). Autorku asi nezaujímajú Vaše foto z výletov a počasie si vie určite vygoogliť.
Daj si pozor nech Ti tvoje obavy neprestú do nejakých vážnych psych. problémov. Alebo zájdi za psychológom, nie je to hanba. Ja si myslím, že som nad vecou ale tiež to všetko vnímam veľmi citovo. Naozaj v tom nie si sama, Je nás veľa mamičiek, čo na ihrisku sa pozerajú na svoje deti a rozmýšľajú nad vojnou. Niekedy je mi až do plaču, že sa nám stále niekto vyhrádža ako na nás hodí bombu, len tak a pritom sedím na zemi a hrám sa s kockami a smejem s deťmi. Keď som bola tehotná zasa sa ostreľovali elektráreň 🙈 Ale ľudia sú silný, aj naše deti, aj my. Veľa veci nevieš ovplyvniť ale nemôžeš žiť v strachu lebo musíš vychovávať dieťa, už len kvôli nemu musíš byť v pohode. Presne ako píšeš, bojíš sa o jeho budúcnosť? Tak z neho vychovaj silného a múdreho človeka aby sa v tom asi pravdepodobne zlom budúcom svete nestratil. A aj takého čo sa bude zaujímať o dianie okolo seba 🙂 A keby najhoršie, tak treba zbaliť veci a odísť. (Otázky, že kde mi prosím nedávajte, lebo odpoveď je len tam, kde bude treba)

eva8
22. mar 2024

@iva_ab nesmie byt zly buduci svet. Tvorime ho my, ludia, kazdy jednotlivec

timurkvakin
25. mar 2024

@macatt Je to, samozrejme možné. A koľko že má Biden? Btw.: Tu mamičku, ktorá tu vyvolala "diskusiu" o možnosti/nemožnosti svetovej vojny ľutujem. Jej prvou a poslednou povinnosťou je starať sa o súčasné dieťa a rodinu ako takú. Umárať sa otázkou "čo bude zajtra, ak..." viď odpoveď "oli18" z 26.02.24.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre