Používame cookies. Viac informácií tu. OK

AKo funguje práca v Nuskin?

laura159
7. aug 2019

Ahojte, viete mi povedat ako funguje praca v tom Nuskin? O co tam vlastne ide ?? dakujem

peter952
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
emmi101
8. aug 2019

Kamoška to predáva a vyzerá to tak, že to funguje tak isto ako oriflame, avon a všetko toto predávanie kozmetiky. Nie každý má na to aby sa tak nútil ľuďom

baskustek
8. aug 2019

Presne tak, MLM, sieťový marketing...

ptmt1011
9. aug 2019

MLM robila som. Snuskin mesiac a skončila som s tým. Nikdy viac musis si naháňať ľudí ba FB. Pridávať si ich medzi priateľov. Potom pridávame príspevky. Pre mňa to bolo sami príkaz zákaz. Tousis to nesmieš. Na toto som ja nervy nemala. Človek musí na to mať. Niektoré si točia aj videá s produktami. A ich ozaj. Ich produkty sú príliš drahé. Aspon pre mňa

nelusiatko
9. aug 2019

Aj bývalá kolegyňa to stále ponúka na fb. Už je to otravné. Stále sa fotí s nejakým novým odtieňom rúžu, alebo ako si nanáša masku. Top bola fotka zadku v tangáčoch, tiež reklama na nejaký produkt. A tie fotky je jasné, že sú upravené filtrom, akoze pred a po, bez vrások 😀 Neviem, no to naozaj človek musí byť taký typ, aby aj niečo zarobil, stále ponúkať. Ja by som to nemohla robiť. A je to dosť drahá kozmetika, no podľa mňa žiaden extra zázrak, mala som tú bieliacu pastu, ale nič moc efekt.

laura159
autor
10. aug 2019

Dakujem vsetkym👍ako vidim to nebude moj salka kavy haha 😃

majja007
27. sep 2019

Je to pre take, ktore bud podnikali a vedia co je to podnikanie, alebo chcu zacat podnikat. Nemate nad sebou ziadneho sefa, cize vela báb nevie co ma robit, lebo tomu nerozumie a ma zleho sponzora, ktory ho nenauci. Robim s nuskinom vyse roka a zarobim viac ako ked som sedela 8 hodin v praci za pocitacom. Potrebujete disciplinu a aj pracovat a vonkoncom nie nukat produkty na silu, ci ako to podaktore hovoria 😁. Produkty som zacala najskor skusat a bola som nadmieru spokojna, tak som sa stala obchodnym partnerom. Nuskin je americka vedecka spolocnost 35rokov na trhu. Skratka je to novodobe podnikanie, bez kapitalu. Nemusim mat doma sklad a firma riesi za mna pripadnu reklamaciu a vsetko. Inu pracu by som ani nechcela.

ptmt1011
27. sep 2019

väčšinou luďom vadí keď na FB vyskakujú Smart produkty. Aj ja som s tým robila a nikdy viac. Tie ich pravidlá a zákazy a príkazy. Proste nezmysel. Tiež si teta objednala Odomna. 3 veci za 70€ . No ak mám pravdu povedať,hanbila som sa ,že som jej niečo také odovzdala. Špirála 30€ ale rovnala 3 eurovej. Tie produkty nie sú až také aké sa prezentujú. Jasné ,že tie kt.s tým dlho robia a podarilo sa im pár ľudí "oblbnut"tak to budú ospevovat do nebies. Som zaregistrovaná v avone a ešte v jednej "firme"ale len pre svoju spotrebu ,alebo ak niekto z rodiny niečo chce,tak to objednám. Inak neriešim. Je to proste MLM

Tu začni písať odpoveď...

Odošli