Ako ho zbaliť?

bebe87
28. máj 2014

Tak ako ho zbalit a zviest ked nas uz videl v takych podobach, ze sa i za to hambime,,, 😀 ako zviest vlastneho chlapa ked nas castokrat vidi len v "ceplakoch"... Ak ste i vy obycajne maminky, manzelky a neholdujete shopoholizmu a vysedavaniu na kave, skor stojite pri sporaku, s detmi v piesku,,, Ako byt stale pritazliva pre svojho partnera? Ja toho svojho chcem zbalit,,,ale eviem ako 😅

elina25
28. máj 2014

@bebe87 šak toto,to by aj mňa zaujímalo,môj je najnovšie stále unavený 😠

klincek
28. máj 2014

je tu o tom clanok, len ho zatial neviem najst. ja nastastie balit nemusim, co si velmi cenim, lebo som to uz asi zabudla.. 😀. ale aj tak som zvedava na tipy 😉

bebe87
autor
28. máj 2014

@klincek ten clanok som citala... skor ma zaujima ako to robia zenusky,,, ze sa kus priucim... ved uz nie sme v bare, ze si dame drinky,,, ale doma pri kuchynskej linke, a si dame fazulkovu... 🙂

klincek
28. máj 2014

@bebe87 neviem ci myslime to iste..v ramci fotoblogov tu pisala jedna mamina, islo presne o domace "kuchynske" zvadzanie 😅. neviem to najst, bolo to celkom mile. v podstate islo o domace prace v minisatockach a podavanie obeda s umoznenim pohladu do vystrihu 😀

ellca123
28. máj 2014
bebe87
autor
28. máj 2014

@ellca123 ejha ani som nevedela, ze take existuje

mima4
28. máj 2014

@bebe87 no spravaj sa ako zena, nie upratovacka a kucharka 😉
Vedz ze pre muza je skor pritazlivejsia manzelka, ked je viac milenka ako domaca putka 😉

mawka
28. máj 2014

tak moj byvaly, ked som sa snazila, tak ma oznacil, ze niekoho mam, ze to nie kvoli nemu. moj terazsi priatel tiez podobne reagoval, ze kvoli komu som sa zacala paradit. na jednej strane to ti nasi chlapi chcu, na druhej strane je im to podozrive. sami nevedia, co by chceli 😀 ale podla mna asi to treba davkovat postupne, nech nenadobudaju dojem, ze mame niekoho ineho 😉 ale tiez take varenie nie v teplakoch, ale v normalnom sexi obleceni ze joj, nestihala som sa prezliect, takze takto oblecena varim, vrtenie zadkom nenapadne, podavanie jedla s vystrihom, obsuchnutie sa vystrihom o muza, noo to je fajn napad. pripadne po vylezeni z vane v nejakom pradielku, ktore je pod zupanom v style ze zlatko, natres mi nohy? a ked zacne natierat, zupan sa otvori, uvidi pradielko, padne na zadok 🙂 treba sa s nimi hrat

guinevre
28. máj 2014

Staraj sa o seba, bud sebavedoma, usmievava a moc neziarli a nevycitaj mu za kazdu hlupost. To su tie zakladne veci, co funguju 🙂 Potom uz len staci spravit pohodovu atmosferu ked dojde domov z roboty, pekna vecera a sampanske a ostatne dojde same ;)

kacena1704
28. máj 2014

Po uložení detvákov otvoriť fľašku červeného ( to pripomína tú "barovú atmosféru" 🙂 ), odbehnúť do sprchy a namiesto klasickej nočnej košele nahodiť tielečko a nohavičky ( u nás funguje čierna farba, ale myslím, že môže byť aj iná kľudne 😝 ) šmrncnuté čipkou- netreba celé čipkované, stačí, že sa tam objaví a mužská fantázia hneď funguje a pochopí 😉 Chlap potrebuje vraj vidieť, čo sa mu núka 😀