• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako hovoríte "tomu", čo majú deti medzi nožičkami?

16. januára 2017 
malicky Ninko :grinning: alebo stetec lasky :grinning: Pišinka mu hovorim ja muz mu hovori klaceček malicky este :grinning:
21. dec 2007 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my to volame luluka
21. dec 2007 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jarko má pipíka,alebo "mu dal aj meno, džuli :grinning: :grinning: :grinning:
A Chiarka má cikuľku, alebo Jarko hovorí, že má pinďulku. A aj ja som mala kolegyňu a tá tiež hovorila pukaňa :grinning: :grinning:
A o akých vyvolených to krútite? :confused: :confused:
21. dec 2007 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moja mamina tomu hovori miňuška (dievčatko) :slight_smile: to som tu este nevidela a priznam sa ze netusim ako na takyto nazov prisla :slight_smile:

inak dobra diskusia, ja este deticky nemam, ale par krat som o tom uz rozmyslala, ze co a ako :grinning:
23. jan 2008 o 18:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moje male krstniatko jej hovori "pupuľka", zda sa mi to celkom mile a originalne... :wink:
ked som bola na navsteve, vecer po kupani ma poprosila aby som je natrela pupulku kremikom, a ja som chvilu nevedela co tym mysli az potom mi to doslo a celkom sa mi to zapacilo, ona si to tak sama pretvorila od slova pisulka. :slight_smile:
23. jan 2008 o 18:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte u nas je to puncuška.
23. jan 2008 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mi tomu hovoríme "pipík" alebo "cikulka" u dievčatka hovorila moja babka "arnka" alebo "pišuľka" :grinning: je to fajn téma. :wink:
23. jan 2008 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my hovorime suska alebo susulka,susina,susinka
23. jan 2008 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
moj gynekolog mi pri ozmameni,že mam dceru povedal:no je to dievčatko,pozrite tu ma šušku :grinning: mne sa to zdalo byt mile
a moj priatel to :sunglasses: vola "puna"
23. jan 2008 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievcatka maju susurky, chlapci fiflikov :grinning:
23. jan 2008 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cikulienka a pinďúrik :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. jan 2008 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My hovorime susulka ale aj pundulka
23. jan 2008 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nas je to cikulka
23. jan 2008 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cikula, cikoš , pišurko,pajplík a naposledy to malý nazval pajplaňa
23. jan 2008 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
toto je lepšie ako vtipy :grinning:

ale aby som aj ja prispela.. chlapci - klasicky pipík a dievčatká pipinka.. tak som bola naučená ja a hovorím tak aj malej, resp. len že "utrieme pipi".. ale tatinko hovorí cikulka.. keď sme ale boli u manželovej starkej, ona tak krásne povedala,že miňka.. znelo to tak nežne :wink:

a keď poviem dcérke, že ideme kakať (do nočníčka) tak dostane záchvat smiechu.. netuším prečo :grinning:
23. jan 2008 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
s manzelom sme chodili na predmanzelske nauky,ktore viedli asi 4O-rocni manzelia-a prislo aj na tuto temu-ako ,,nazvat,, alebo ,,predstavit menom,, pohlavne organy detom ked sa na to budu pytat-hovorili,ze od mala by sme ich mali nazyvat ,,pravymi menami,, kvoli tomu ze ked raz bude mat syn vb puberte intimny problem tak sa bude hanbit prist za otcom a povedat trebars-,,tati,boli ma vtacik................ :sweat_smile: aj ja som zato hoci je to naozaj chulostiva tema aby to bolo mojim detom vysvetlene tak ako to ma byt :slight_smile:
10. jan 2010 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
doma to nazývame pravými menami. Staršiu dcéru sme to tak učili od malička a nikdy na tom nebolo nič čudné. Len raz sa nám stala komická situácia, keď mala asi 6 rokov a kupovali sme jej tepláky, ale boli je veľké, tak vyšla z kabínky a dosť hlasno vraví: "mami, sú mi veľké na vagíne!" Práve šla okolo jedna pani s malým dieťaťom a tak sa na nás pozrela, že by som sa najradšej zakopala pod zem.
10. jan 2010 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
murinka, ok, nazvat to pravym menom... chlapci su vo vyhode.. jeden nazov - penis hovori za vsetko, lenze co u dievcat? Je to komplikovanejsie... Ako to nazvat - vagina? Ked ides predsa na malu potrebu, tak si neutieras vaginu.... Mocova rura predsa nie je vagina... takze po malej potrebe si utierame vonkajsie ohanbie... Tak a teraz davaj rady ako to nazvat ... :wink: Male dieta primarne nevnima svoje intimne miesta ako pohlavne organy, ale ako vylucovacie. Myslim, ze od toho sa odvijaju tie eufemizmy, ktore pouzivame pri detoch. :slight_smile:
Do urciteho veku sa daju pouzit rozne nazvy, a ked je dieta vacsie, tak sa mu dostane vysvetlenie s pravym pomenovanim.. este pred pubertou... Takze kludne by som pri detoch pouzivala vyrazy ako "pipik" a "suska", ci dalsie tu spomenute...
PS: prepacte pouzitie naturalistickych vyrazov, dufam, za ma adminky nezmazu....
10. jan 2010 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mojej dcére raz učiteľka povedala,že má dobrého fifíka :grinning: :grinning: :grinning: (malo to byť filipa)Dcéra bola mierne šoknutá,kedže sa tak hovorí malému mužskému...... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
Moja mama používa pre dievča-čučurka,ale mne sa to teda vôbec nepáči.
My používame--puncika
A už dávno prišla na to,čo je to vagína a penis :grinning: :grinning: šikovný spolužiaci jej to vysvetlili
10. jan 2010 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Malinkú našej malinkej :sweat_smile: voláme šuška. No ked som ja bola malá tak mi mama hovorila že mám dupku a ritke hovorila kakulka :sweat_smile: . U syna používame pipík :sweat_smile:
10. jan 2010 o 16:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som mala tiez punciku :grinning: a synovia maju bud pipika alebo piposka
10. jan 2010 o 16:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nas mali chlapci pipika alebo pindika a nasa mala ma susku alebo susinku :grinning:
10. jan 2010 o 17:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my šušku voláme šuška :grinning: si pamätám,že moji rodičia to volali ,že fuľa :grinning: :grinning:
10. jan 2010 o 17:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Fuľa :grinning:? To sa tu váľam, zoeno, vaši vedú :slight_smile:. My máme klasika šušku a pipíka :slight_smile:
10. jan 2010 o 17:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojta,tak u nas sa hovori dievcatam,ze maju čičurku,čučurku a chlapci pipik,pindurik,a ja synovi hovorym,ze ma cikulu.sice sa to hovori dievcatam,ale to je aj tak jedno.ked vyrastu budu tomu hovorit spravne. :grinning: :grinning: :grinning:
10. jan 2010 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
šušu :sweat_smile:
10. jan 2010 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vagína určite nie :confused: :grinning: , my to voláme tiež šušurka :wink:
10. jan 2010 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipík, šušu
10. jan 2010 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Maťko ma pipo a Sašurka šušurku (inak ja aj Sašku niekedy volam Sašurenka - šušurenka, snazim sa len doma, ale uz mi to "uslo" aj v poradni u lekarky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ) mne sa pacilo v Mafstory to Banan nazval "chachara" - u nas v spalni sa to ujalo :wink:
10. jan 2010 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja poznám chachura :grinning: už som to dávno nepočula
10. jan 2010 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok