• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako je to s orgazmom v tehotenstve?

21. marca 2016 
@uzlicek123 nie casto,ale zhruba cele tehu...a neskodi to isto, lebo stav mojho krcka je 0 a je zavrety :dizzy_face:
7. aug 2011 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marikac tak to si ma ukludnila
7. aug 2011 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@uzlicek123
Nie nepytala, hambila som sa, ale vzdy som cakala co povie na poradni pri kontrole, a ked vzdy bolo vsetko ok, tak som sa neznepokojovala :wink:
7. aug 2011 o 17:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak tak ako hovori marikac
7. aug 2011 o 17:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,chcem sa opytať každy tu vravi len o pohlavnom styku ale čo taka masturbacia alebo oralny sex? som v 29tyždni a moj doktor mi zakazuje pomaly aj dychať takže viem ako to dopadne ked sa ho opytam. ja sa tak bojim že po každom orgazme ked sa urobim tak mi je normalne až zle ale to si asi len namyšlam. poradte mi. vdaka
30. mar 2012 o 11:01  •  čaká bábätko, termín má v júni 2012  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jenifer10 ak si zdravotne v poriadku tak nie je problem s nicim a mozes robit v podstate vsetko.
30. mar 2012 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jenifer10 A co bys chtel vedet? Nerozumim otazce... :wink:
30. mar 2012 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katy1979
pise ze pri prirozenem orgasmu je ji zle..myslis si, ze po oralnim by ji bylo lepe?
asi tomu nerozumim :unamused:
30. mar 2012 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@irriss no lepe by ji urcite nebolo. preto pisem ze zavisi ci je zdravotne v poriadku. nikto nie sme v jej tele takze netusime co sa deje nie sme ani jej doktorom. takze ak ona popise svoje problemy lekarovi a ten po zvazeni povie ze je vsetko v poriadku tak to uz je na nej. ak jej je to neprijemne a boji sa tak nech to nerobi.
30. mar 2012 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
baby a v osmom mesiaci je este sex "dovoleny"? :D vdaka
4. jún 2012 o 08:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani každodenny orgazmus (bez sexu) mu neuškodí?? mne na chvilu vždy tak stvrdne bruško :grinning: :grinning:
7. jún 2012 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zdenin ja som čítala, že orgazmus (bez sexu) je dokonca prospešný a pomáha telu pripraviť sa na pôrod, lebo sťahy v pošve ku ktorým dochádza pri orgazme si podobné ako pri pôrode, len samozrejme v oveľa miernejšej forme :grinning: a bábätko dokonca vie s tebou zdielať príjemné pocity , ktoré pri tom máš :slight_smile: takže aj ja si doprajem každý deň orgazmus, ale bez sexu a tiež mi na chvíľu stvrdne bruško, ale myslím si, že je to ok, inak čítala som to v knihe Veľká kniha o matke a dieťati :wink: pa pa
13. sep 2012 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Ahojte ja som v 15 tyzdni potratila a chcem sa opytat ci mozem mat orgazmus bez sexu ci mi to nebude skodit
15. sep 2013 o 21:11  •  čaká bábätko, termín má v marci 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne vzdy po tom strasne stvrdlo brucho...chvilu sme museli pockat,kym to prejde,potom bol na rade manzel :grinning: :sweat_smile:
15. sep 2013 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som masturbovala čo najjemnejsie a bolo to vsetko v poriadku. Dvakrat som bola tehotna a vzdy som bola ovela viac nadrzanejsia v tom obdobi, tak to je asi prirodzene :slight_smile: Aj tu o tom pisu http://masturbacia.com/masturbacia-v-tehotenstve/
30. jún 2015 o 00:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte ja som tehotna dva mesiace a mam stale bolesti pod bruska no neviem ci mozem mat sex lebo sa bojim budeto nase prve babetko ci aj mozem mat orgazmus prosim poradte mi
3. nov 2015 o 13:50  •  čaká bábätko, termín má v októbri 2015  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievcata menej tradicna otazka. my s mm mame radi rozne hratky a to nemusi ist priamo o pohlavny stk. Za noc alebo teda tu dobu trvania mavam bezne 9 az 13 orgazmov ( v priebehu jednej hodiny ) buz alee som v 2 mesiaci. je to estevelmu skore stadium tehotenstva preto sa troska obavam ci tak intenzivny orgazmus alebo viac za sebou skor neuskodi ako pomoze. Dakujem
8. jan 2016 o 17:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lussy211 Neboj pachy ti prestanu vadit a bolest v podbrusku pri orgazme prejde po tretom mesiaci. Potom ti to bude prijemne. neboj
21. mar 2016 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok