Ako je to teraz s kinami?

levq
28. júl 2020

Ahojte, určite je tu niekto, kto už bol od uvoľnenia opatrení v kine.... Ako to funguje, sú ešte obmedzenia (obmedzená kapacita sály, žiadne občerstvenie...)? Či už normálne, ako pred koronou? Vopred vďaka za odpoveď. 🙂

miskooo1987
28. júl 2020

Ja už som bol dávnejšie, začiatkom mesiaca, a len bolo sedenie sachovnicove, a ruska...

sisa_s
28. júl 2020

Chodi menej ludi, boja sa, my sme boli v piatok(co inokedy piatky neskutocny natresk) a boli sme sami dvaja v celej sale 🙂 takze ruska sme dali dole, ved sme aj jedli 🙂 rovnako v salach dalsich bolo max.5ludi 🙂 ale urcite sa snazia pri vacsej obsadenosti davat ludi sediet dalej od seba, obcerstvenie funguje vsetko 🙂

levq
autor
28. júl 2020

@miskooo1987
@sisa_s
Super, ďakujem 👍👍👍

tenerifka
28. júl 2020

@levq v Spanielsku mame asi najprisnejsie normy, v sale sedite 2 osoby spolu (musi to byt rovnaka rezervacia) a dalsie sedadlo je volne, s pukancami, napojom, bez rusok

miskooo1987
28. júl 2020

@tenerifka tak neviem ako dnes, ale ako pises a porovnam zo SK, tak u nas to bolo prisnejsie... kedze dvaja nemohli byt pri sebe, aj ked dvojica... a ruska museli byt... a pred filmom pustali ze ak si dame dole ruska, takaku pokutu budeme platit... alebo ak si presadneme...

tenerifka
28. júl 2020

@miskooo1987 to fakt? A ked si kupis pukance, ako ich mas preboha jest?
My sme isli styri baby, kupili sme listky a boli 2 spolu, vedla z jednej a druhej strany nikto, a 2 boli do kriza pred nami. U nas v kine byva aj mimo koronu malo ludi.
Predtym som volala do centraly Yelmo na Kanarskych a pytala som sa hlavne na tie ruska, a povedala mi, ze po usadeni ruska dole

miskooo1987
28. júl 2020

@tenerifka no pukance mas oficialne jes sposobom, ze sitahnes rusko, napchas hubu a nasadis rusko 🙂

tenerifka
28. júl 2020

@miskooo1987 paneboze🤣

levq
autor
28. júl 2020

Niee, to s tými rúškami myslia vážne? :O Nie som jedna z tých "frajerov", čo ich odmietajú nosiť, ale plus mínus dve hodiny sedieť s rúškom na tvári... 🤔