Ako kosiť trávu pod trampolínou?

schussy
3. máj 2013

Ahojte,kúpili sme detskám trampolínu,no neviem si predstaviť ako pod ňou budeme kosiť trávnik 😕
Má niekto nejakú dobrú radu???Ďakujem

beruska141
3. máj 2013

no my mame take noznice na travu a kriky od Bosch. tak asi by som si klakla alebo lahla (podla toho, kolko tam je priestoru) a strihala to tymi noznicami. to je taka masinka, co sa nabija a cepele prehadzujes bud ci strihas travu alebo druha cepel je na kriky napr. zivy plot. ja striham travu kde kosacka nedojde - okolo pieskoviska, pri chodniku a tak

trish31
3. máj 2013

Dio mio otazka roka zas...No tak,ze pod nu strcite kosacku ak sa zmesti,ak sa nezmesti,dvaja chlapi ju chytia a prelozia a potom ju daju naspat...

stanislavao
3. máj 2013

prelozit. alebo nekosit.

jasminet
3. máj 2013

trampolinu prenesu o 2 metre dalej aj dve zeny - mam to vyskusane so svokrou 😀 😀 😀

simca06022011
3. máj 2013

manikurovymi noznickami... pekne si lahni a v ramci volnej chvile strihaj

anjelik2509
3. máj 2013

my trampolínu prekladáme..je ľahká, preložím ju aj sama...a je to..

haslerka27
3. máj 2013

ma drbne,nemas upal?

bets
3. máj 2013

niekto si dava pod trampolinu tie okrasne strkove kamene, aby sa pod nou nemuselo kosit

melkina
3. máj 2013

Aj my trampolinu lahko odtiahneme na bok. Pokosime a presunieme. Miesto kde ta trampolina je menime,aby sme travu nezaťažovali stále na tom istom mieste.

lejlla
3. máj 2013

Zvykneme kosit kosackou a pod tou trampolinou sa mi zda trava rastie pomenej...

mirka414
3. máj 2013

kup kosacku co sama kosi :D a dostane sa vsade a este budete mat aj zabavu na dvore.

tinki
3. máj 2013

Nechaj to na chlapa...on si určite poradí.. 😉

slivocka
3. máj 2013

keby mal clovek iba take starosti tak by to bol uzasny zivot 😀

anavila
3. máj 2013

to je teda rodinný problém!!!! mať tak tvoje problemy a prezidentov plat 😉 .....prepáč, ale brutálna otázka 🙂

sante81
3. máj 2013

travu vypálit

rebeka7501
3. máj 2013

Niektoré maminky svojimi otázkami určite vyvolávajú nemý úžas na tvári alebo pobavenie. To začali nepraktické ženy - nepoužiteľné pre život klonovať ? Niektoré otázky na MK by mali zvýrazňobať (na zlepšenie nálady ostatných). Ale k problému. Do záhrady si zoberieme deku zn. Chicco - najlepšie bielu, rozprestrieme ju na trávnik tesne pri trampolíne, pripravíme si malinké nožničky (manikúrové sú veľké) navrhovala by som cvikačky na nechty pre batoľatá. Ľahnúť si na deku smerom brucho k zemi a môžeš začať. Príjemne strávené popoludnie prajem !

terezka1947
3. máj 2013

ja by som sla trampolinu reklamovat,ze sa pod nou neda kosit trava 😀