Ako mám spojazdniť Facebook?

hanule24
17. dec 2011

Dobry den mam taky problem vcera som si zmenila na fb heslo a teraz sa chcem prihlasit a pise mi ze som dala stre heslo a ze mam docasne zablokovany ucet.Nevie niekto ako ho mam spustit aby mi isel???Nerozumi sa dakto prosim dotoho aby mi to opravil???Dakujem velmi pekne za vase rady....dakujem

latvia
17. dec 2011

@hanule24 pri prihlasovani sa mas aj otazku ci si svoje heslo zabudla. klikni na to, malo by ta to navigovat na zadanie tvojho prihlasovacieho mailu, kam ti bude odoslana informacia o zmene hesla. tak sa potom prihlas na svoj mail a precitaj si co ti z FB poslali.

hanule24
autor
17. dec 2011

@latvia dala som a napisali mi heslo a dala som ho na fb a nejde mi.pose mi ze docasne zablokovany.Nerozumiem sa dotoho.nechcem urobit nejaku zase chybu ty nevies to opravit prosim ta?

latvia
17. dec 2011

@hanule24 tak vydrz den, dva a skus zase. nepomozem ti s tym zial, musis sama

hanule24
autor
17. dec 2011

aha tak nic pockam 4 dni A uvidim ale malo by to ist nie?

stardust
17. dec 2011

@hanule24 asi to mam pomylene s inymi strankami, ale zadala si na FB spravnu emailovu adresu? Lebo ked si menis heslo, musis potvrdit kliknutim na link v sprave, ktoru dostanes prave na tu adresu. Napisali ti dovod, preco ta zablokovali?

hanule24
autor
17. dec 2011

@stardust nie ale napisala som dobru adresu mejlovu...

lalikaxd
26. okt 2012

Ahojte ...mám otázku ..na FB mi vypisuje že mám dočastne zablokovaný facebook...myslím že som nič zlé neurobila...a vypisuje mi tam že mám zadať t.č a že mi pošlú kod..t.č som zadala a nič mi neposlali..prosím poradte mi niekto :( 😒

ferdo1965
15. nov 2021

Ahojte ....mám takýto problém v mobile mám fb, ktorý ide bez problémov , teraz mám nový notebook a neviem si tam nainštalovať fb nakoľko neviem heslo-zabudol som ...Dáva mi ,že pošlú mi kod na mailovú adresu, ktorá je správna používam ju bežne ,ale žiadny kod nechodí,trápim sa už s tým dva mesiace. Z mobilu tiež nejde resp. neviem zistiť heslo. Ak by som stratil mobil resp.sa nechtiac odhlásil som bez svojho fb účtu ,ktorý mám v podstate od jeho založenia...Nový účet nechcem mám tu mnoho priateľov,foto,príbehov a pod. Viem mi prosím niekto poradiť. Ďakujem

ticko
17. nov 2021

@ferdo1965 máš dobre nastavene tel číslo a mail