Ako momentálne riešite strihanie vlasov?
1. mar 2021
Prosím ako riešite? Ja som nebola dlhooo. A už ich mám nemožne dlhé. Videla som návody na nete....do copu, predklonit a odstrihnúť. Skúšala ste daktora?
Preco, ved si len zopnes vlasy pod bradou vpredu a odstrihnes dorovna :D poriadne ich len rozces

Ja uz som si 3x za posledny rok strihala podla tejto baby a fakt pekne to vyslo. Asi uz velmi ku kadernicke chodit nebudem. Staci zviazat napevno pod bradu a ist tak. Hlavu drzat rovno. A postupku si uz spravis podla seba.
https://www.youtube.com/watch?v=s-ivJnRKXao