Ako nadviazať rozhovor?

26. júl 2021

Ahojte, prosím vás, čo by ste mi poradili? Mám jednu super susedu, ale nepoznáme sa osobne , býva pár domov nad nami. Viem ako sa volá a hlavne máme spoločné záľuby - mačky a veci medzi nebom a zemou 🙂 veľmi by som ju chcela za kamošku, ale je mi to neskutočne trápne jej len tak napísať na FB že ahoj a ďalej čo? Som normálna dospelá žena mám malého synčeka .Chcela by som ju za kamošku ale fakt neviem ako nadviazať rozhovor. Páči sa mi že sa tak extravagantne oblieka a češe 🙂 ja mám kamošiek málo, väčšinou to po strednej škole upadlo, potom aj s narodením synčeka. Ak máte nejaké nápady, budem rada 🙂 mňa aj taká somarina napadla , lebo riešime s priateľom plynové kúrenie a majú nám ho prísť robiť, reku jej napíšem či by mi na týždeň nepostražila moje dve mačky kým nám budú robiť plyn :D hehe. Samozrejme jej to nenapíšem je to somarina 🙂 ďakujem za každú radu 🙂

autor
26. júl 2021

P. s. Mesto Bardejov

0silvia0
26. júl 2021

- keď ju stretneš, pochváľ jej oblečenie
- normálne jej povedz, že si ju videla na FB a jej mačky, spýtaj sa jej, či by ste si navzájom nemohli postrážiť mačky počas dovoleniek, že hľadáš zodpovedného človeka
Potom uvidíš ako sa to bude rozvíjať ďalej.

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
0silvia0
26. júl 2021

ona je od teba staršia, keď sa bojíš že budeš znieť ako decko?

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
0silvia0
26. júl 2021

to, čo si ona bude myslieť, neovplyvníš. Ja osobne som za pravdu, nie nejaké blbosti vymýšľať. Keď ju stretneš, normálne jej povedz, že si videla na FB že má mačky a jej mačky sa ti páčia, čo je to za druh atď. Vypisovanie na FB neviem, ja fb nemám, čiže takto nefungujem.

zuvelyn
26. júl 2021

sudiac podla tvojho prisomneho prejavu, radsej jej nic nepis...
Normalane sa k nej prihovor na ulici, ved ste susedy, aspon budes vidiet na jej reakciach na com si, ci ma alebo nema zaujem o zoznamenie a dalsie udrziavanie kontaktu. Napriklad, mne keby nejaka suseda napise na socialnej sieti tak ju pekne odignorujem

ella_price
26. júl 2021

Taktiež súhlasím s tým, že ju skús jednoducho osloviť osobne, keď na ňu narazíš. Cez ten FB si môže začať myslieť, že ju sleduješ, alebo čo 😀
Naozaj niekedy stačí málo, ako napríklad tá pochvala oblečenia. Ja som sa takto na jednom historickom festivale prihovorila takému páru, čo bol úžasne dobovo oblečení, že či si ich môžem vyfotiť. Nakoniec sa to rozvinulo na príjemnú konverzáciu.

ukulela
26. júl 2021

pride mi to take detinske, vymyslat vyhovorku na nadviazanie rozhovoru. normalne ju oslov, ahoj, byvame blizko vas, viem, ze mate macky, aky je to druh (nie typ) - ja mam dve a chceli by sme ku nim este myslite, ze by sa povahovo zniesli s inymi? .... mohli by sme ich prist niekedy pozriet, ako sa spravaju, atd ........ druha vec je, ze ona sa ti moze pacit (oblecenim atd), ale nemusite si sadnut povahovo. ak je sama, nemusi vobec inklinovat ku detom napr.

katkamatka7
26. júl 2021

Prečo jej písať? Je to suseda, tak keď ju stretneš osobne, pozdravíš, môžeš začať obyčajnou otázkou ako sa má, pridať neutrálnu poznámku o počasí a ako zvládajú mačky dážď, horúčavy. Rozhovor ďalej pekne rozvinieš.

karpina
26. júl 2021

Ak by mal byť váš prvý kontakt o tom, že ti má úplne cudzej osobe, týždeň postrážiť mačky, tak teda ti poviem nič moc... Tiež nevyhladávam nové priatelstvá, na základe toho, že odomňa niečo potrebujú ( a zrejme budú stále). Skôr ju požiadaj o radu ohladne mačiek, prípadne ju pozvi na kávu, aby ste to mohli bližšie rozobrať.

1katus1
26. júl 2021

A prečo to riešiť na FB. Normálne keď ju stretneš tak jej povedz niečo ohľadom vzhľadu či mačiek pochval ich . Ja som si našla veľa známych a kamarátok keď som kocikovala deti. Prihovorila som sa.hlavne mamina ktoré som stretávala často

denisa2019
26. júl 2021

.

mladenca
27. júl 2021

Vobec by som to neriesila cez FB alebo tak nejako, ale osobne, normalne ju oslov, ze ci by ste niekedy nemohli podebatit, ze si si vsimla, ze mate toho viacej spolocneho, nic zle na tom nejako nevidim 🙂