Ako nájsť si kamarátov?

30. mar 2022

Ahojte, potreboval by som poradiť že som v BA skoro 2 roky, a nemám tu veľa kamarátov. A neviem ako ich nájsť keďže väčšinou keď idem z roboty tak idem rovno domov maximálne do obchodu. Tak ako si dokážem niekoho nájsť alebo hlavné kde? Keďže len tak na ulici asi ťažko. Vďaka

karhu
30. mar 2022

cez spolocne zaluby

autor
30. mar 2022

@karhu Áno ale kde toho človeka nájdem?

nikdenikto
30. mar 2022

Kolegovia z práce, zájsť do fitka, nejaký vzdelávací kurz....možností je veľa.

autor
30. mar 2022

@nikdenikto No kolegovia z práce to asi skôr nie.. a to druhé by to možno aj išlo, kebyže niesom tak trochu povediac introvert

karhu
30. mar 2022

najdi si zaluby, venuj sa niecomu co ta bavi..stretnes popritom podobne zmyslajucich ludi..

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
thoughtfulweirdo
30. mar 2022

No ja ako hanblivý introvert sa veru nikam sama nepridam 🤭 ja som použila sociálne siete. Napríklad na Facebooku sú priamo na to určené skupiny

autor
30. mar 2022

@thoughtfulweirdo A aké ak sa môžem spýtať? 🙂

marcellka32
30. mar 2022

Gettpal na FB

lintu
30. mar 2022

Rozpíš trochu, čo ťa baví.

autor
30. mar 2022

@marcellka32 Tam som raz niečo aj navrhol, ale nikto sa neozval..

autor
30. mar 2022

@lintu No bicyklovanie (hoci teraz ho nemám), rád by som sa chcel naučiť korčuľovať na kolieskových korčuliach, futbal, plavanie a tak.. potom také asi moc nezaujímavé ako je počúvanie hudby, pozeranie filmov a tak.. Ale najviac čo ma baví je to bicyklovanie

bilancia
31. mar 2022

ahoj, ja som velky introvert, ale prostrednictvom sportu, som si nasla vela kamaratov. skupinove treningy, alebo vo fitku , v BA su rozne sportove ihriska, podujatia...

diamond007
31. mar 2022

A nejaký koncert/ pivko v bare? Tam sa najľahšie zoznámis, barmani vždy radi pokecaju. Podľa toho čo počúvaš

slnieckodb
1. jan 2023

Ahoj, no ja to presne poznam...introvert...ja sa neviem zoznamit ani vo fitku ani inde 😒 Skusala som na fb najst nejake skupiny ludi, kam by som sa mohla pripojit napr na prechadzky alebo tak...ale tak nejako bud islo len o sporty, kt ja nerobim alebo sa tam dohadovali na prechadzkach mamicky na materskej, cize v casoch, ked som v praci. Ako si pokrocil?

mimka1402
1. jan 2023

@slnieckodb na fb je skupina Introverti v Bratislave, tam by si si určite vedela z niektorých akcii niečo vybrať 🙂