Ako odstránim zápach zo zadnej časti chladničky?

saska121212
22. sep 2020

Ahojte, mame doma 2 roky starú chladničku zn. Electrolux
3 dni stále smrdí, bolí nás z toho hlava. Nedokážem ten zápach identifikovať, chladnička je čistá nezanesená špinou. Neviete, čo to môže byť?

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bejciba
22. sep 2020

vzadu zasobnik treba vycistit asi

simca06022011
22. sep 2020

@saska121212 no vzadu mala moja elektroluxka taku skatulku a tam sa zbieral sajrajt... a mal by sa odparit. Ale ak sa ti nieco opeiralo zadnej steny chladnicky, zvykne tam natiect do takej dierky malej kadeco a to potom neskutocne smrdi zo zadu. Ja som to objavila asi po mesiaci.. vycistila... neviem ci tieto novsie to maju tiez... Ak ti to neprejde/neobjavis to, odporucam sa poradit so servisom.

saska121212
autor
23. sep 2020

@viestta áno, mame väčšiu námrazu v zadu, všetko je vyčistené a smrdí to stále. Volala som pánovi ktorý to opravuje a vravel že pri unikani nesmrdí nič

@simca06022011 Všetko sme vyčistili.
Tak mi ostáva už len kúpiť novú , každého boli hlava , ale že veľmi .. ďakujem baby🙈

simca06022011
23. sep 2020

@saska121212 zaujímavé... Ešte na napadli ze ja som to preliala vodou cez tu dierku. Ale nezdá sa mi, že servis nevie pomôcť 🤦‍♀️ tak hlavne dobre vyberte novú 😁

aalt
23. sep 2020

Vzadu je myslene za chladnickou, proste ju odtiahnut a vycistit tu nadobku tam. Vnutro nestaci.

minomamiluje
10. apr 2021

Presne to iste mam ja...odrana to smrdi, volala som technikovy povedal ze jedine ta nadobka moze smrdiet. Ze unik niecoho by som necitila. Vycistila som nadobku no aj tak to pachne. Ako ste s tym dopadla vy?