Ako opraviť roztrhané šaty z Aliexpresu?

borihh
31. mar 2020

Malej som objednala na Ali tieto šaty, strašne sa tešila, lenže nakoniec boli na sukni roztrhané😔 dá sa tento materiál nejako upraviť, či ani nie?

miiriaam
31. mar 2020

@borihh dala by som tam nejake latkove kvetinky po celej sukni kol dokola

kiwi3
31. mar 2020

ja by som napisala predajcovi, nech posle este jedny 🙂 ta sietkova latka je tam len jedna vrstva? ak dve, tak jednu by som celu odparala

borihh
autor
31. mar 2020

@kiwi3 hneď som mu písala, napísal, že pri ďalšom nákupe mi pošle darček 😄 ja ze nie, že chcem druhé šaty a len si to prečítal.. Sú dve, tak skúsim to asi tak, alebo ako pani hore písala dat tam nejaké latkove kvetinky, alebo vločky lebo toto sa šiť asi nesmie😔

kiwi3
31. mar 2020

@borihh ked neodpisuje, tak si ziadaj cez system spat peniaze

sense
31. mar 2020

Otvor spor

aliii3
31. mar 2020

nooo tak to si viem predstavit to sklamanie, ale tak ak tam das nejake tie kvietky alebo nejake ine latkove zaplatky, tak to podla mna bude este krajsie vyzerat a mala princezna bude spokojna

simca06022011
31. mar 2020

Otvor si spor a žiadajú peniaze späť. Táto látka sa nedá zasit, strašne to vyzerá a vidno na nej, čiže len prekryť niečím. Ja to robím tak (ona sa skôr či neskôr roztrhne na všetkých šatách), že to i kompletne odstrihnem preč ak sa dá - ale to maju už väčšinou niečo za sebou 😎