Ako poslať kočík kuriérom?

mischell0110
1. mar 2015

Baby,ktore ste uz mate skusenosti s posielanim kocika cez kuriera,poradte mi ako to funguje,kam mam ist kuriera vyhladat,alebo ako kocik zabalit a poslat,a co treba,ked to chcem na dobierku?Dakujem.

smajlik323
1. mar 2015

kocik zabalis , zavolas kurierovi dohodnes sa on pride vsetko ti vypise ,ale na baliku musis mat vypísané adresy a kontakt , ziadna veda ...

sofiadurovic
1. mar 2015

kočík treba zabaliť a ísť s ním na poštu tam iba povieš že ho chceš poslať na dobierku oni sa opýtajú na cenu a či majú poštovné pripočítať k cene až áno tak to prirátajú a odošlú a je to 🙂 🙂 aspoň ja som to urobila takto 🙂 🙂

p_etrisha
1. mar 2015

Ahoj, najlepsie cenou je kurier zo slov.posty. Na nete najdi cislo, zavolaj, povedz,ze to bude kocik a oni ti objednaju kuriera (nahodia do systemu).
U mna bol potom na druhy den pan. Kocik som posielala rozlozeny (na sportaku nakliknuta vanicka), zabaleny len vo velkom vreci (vanicky, konstrukcia odokryta) a na velky papier (kvoli velkosti kocika) adresa a tel.kontakt na kupujucu.
Kurier kocik odvazil, dal mi tlacivo,to som vypisla, povedala,ze chcem.dobierku on nadiktoval cenu poste, tu som priratala k cene kocika, vypisala, podpisala, jedna kopia mne, jedna jemu a kocik odisiel 🙂
Neviem, ako to maju ine kurierske spolocnosti 🙂
A vyhoda, ze pride domov, nemusis sa s tym trepat na postu, aj ked je to z domu o par centov drahsie...