Ako poslať kočík kuriérom?

janet1
18. apr 2014

Potrebovala by som poradiť ako poslať kočík kuriérom, ešte som nič neposielala cez kuriéra,
prosím poraďte ... prípadne koľko to stojí? Ďakujem

lulistek
19. apr 2014

Ahoj zavolas si tam najlepsie den vopred, a oni ti poslu kuriera, nadiktujes adresu a telefonne cislo, popr. kolko vazi kocik a on potom pride na druhy den . http://www.posta.sk/sluzby/expres-kurier
Ako podať expres zásielku

Zásielku do 15 kg môžete podať na takmer každej pošte alebo u kuriéra (pozrite si prehľad pôšt).
Zásielky s hmotnosťou nad 15 kg môžete podať na vybraných expres poštách alebo u kuriéra.
Kuriéra si objednajte najlepšie deň vopred na čísle 0800 122 413 alebo na dispečingu príslušného oblastného uzla a dohodnite si miesto prevzatia zásielky. 🙂

katy55
4. máj 2015

Žienky, ak budete posielať kočík, alebo čokoľvek iné kuriérom sl.pošty, tak balte do krabice..nie ako ja, síce som kvalitne obalila kartónom a fóliou, ale len kôli tomu, že to bol "neforemný tvar" - čiže neskladovateľný, nestohovateľný, tak som platila +7,20e..ževraj nejaká novinka tak 2mesiace o ktorej sa samozrejme len tak nedočítate, pokiaľ pozeráte cenník na nete...no hold, budem aspon múdrejšia do budúcna..

lazor
21. máj 2016

Ja pravidelne vyuzivam kuriera cez www.postovy-kurier.sk baliky do 50Kg hmotnosti alebo www.kurierske-sluzby.sk beru vsetko dokonca aj nadrozmerne zasielky ako bicylke, pneumatiky, nabytok atď.
Objednavka na oboch strankach 
www.kurierske-sluzby.sk aj 
www.postovy-kurier.sk

je velmi jednoducha. Staci si len vybrat krajinu a vyplnit
ozaj kratky objednavkovi formular. Nasledne zaplatit
Paypal-Kartou alebo Prevodom.
Kurier pri objednavke do 10:00 pride este v ten deň
az ku mne domov alebo do prace. Takze nemusim zdlhavo
cakat na poste v rade. Poslat balik sa da ozaj rychlo
lacno a jednoducho. Vrelo odporucam kazdemu. 

Porovnaj si cenu cez www.najpreprava.sk

lulu1205
11. júl 2016

Ahojte ako ste zasielali trojkombinacie? Vsetko ste balili zvlast? Kde zozeniem take krabice :( potrebujem zaslat Peg Perego gt3

zuzu1988
6. mar 2017

To by aj mna zaujimalo mam poslat 3 komb.

juliaml
13. mar 2017

@lulu1205, @zuzu1988 ahojte, prosím posielali ste uz tie kočíky? Môžete mi povedať cez koho, ako ste to zabalili a približnu cenu? Ďakujem

lulu1205
14. mar 2017

Ano posielala som to Slovenskou poštou nakoľko všetky kuriérske spoločnosti mi povedali cenu cez 50€ a tie ktoré sú lacné čítala som zlé recenzie. Takže vaničku som dala do vreca a prebalila foliou, sportovu casť s kolieskami to isté a vajko zvlašť. Cele to vyšlo na cca 25€

zuzu1988
14. mar 2017

Postovy kurier, kukni na cennik cca 19 e nakolko sa plati neskladne ak to nemas v krabici ... a podla vahy ja som dala do 30 kg ... viac ti este neviem povedat poslu to manzelov. v praci ...
Ja som postavila kozar normalne ako stoji kocar s nanicku na to autosedacku teda vajko a potom sportovu cast to som obalila vo velkej folii viac krat okrem kolies stym bude postar - manipulovat a prelepila este paskou ... ze vraj treba najpr kuriera objednat a na druhy den si pride po to ...

juliaml
14. mar 2017

Ďakujem dievčatá 😉

noemika2011
23. júl 2017

@lazor ahoj mám otazku prosím o odpoveď ja posielam bicykle a platím 15 a nejake drobné ževraj neskladny tovar to platim na pošte viete o tom niečo ? Dakujem

juliaml
24. júl 2017

@noemika2011 tak to neposielaj cez poštu, ale cez stránku postovy kurier, tam si všetko vypíš cez net s uhrad, podľa mňa to vyjde menej

martinasz13
18. dec 2019

Zdravím chcela by som sa spýtať, či sa dá poslať cez poštového kuriéra kočík aj na dobierku. Alebo vám poslali vopred na účet? Lebo neviem si to predstaviť kam by som si prišla pre tie peniaze za kočík. Nevyznám sa v tom 1.x idem posielať niečo kuriérom. Ďakujem vopred za odpoveď. 🙂

noemika2011
24. dec 2019

Peniaze keď to preberie tak ti dôjdu bud šekom poštou alebo na podaci lístok môžeš dat aj ibank