Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Ako poslať trojkombináciu kočíka do iného mesta?

katenka2
12. máj 2016

Pekny den prajem dievcence - maminky,
velmi prosim o radu, ako najlacnejsie poslat/dorucit pri pripadnom predaji kocik. Kedze je to vlastne "komplet vybava" - kocik+karicka+vajicko+rozne doplnky /taska, kryt, sietka, perinky ap./, je to naozaj objemne, aj ked rozlozim vsetko maximalne, ako sa da.
Nemam zatial ziadne skusenosti s kuriermi, ani velkymi postovnymi zasielkami a kedze o par dni idem na tazku operaciu, co ma "znemozni" minimalne na 2-3 mesiace, chcela by som si aspon toto ujasnit.
Urcite uz niektora z Vas podobne veci predavala, ci kupovala a zistovala, kde to ako vyjde. Lebo, povedzme si, tie dorucovacie sluzby nie su najlacnejsie a nerada by som este aj tymto odradila zaujemkyne.
Moc dakujem za kazdu informaciu a radu a zelam vela zdravicka celym rodinam a hlavne tym ich najmensim clenom 🙂 😉

miku1
12. máj 2016

@katenka2 Pošli to normálne poštou, zavolaj si domou kuriéra, info nájdeš na stránke slovenskej pošty.

katenka2
autor
12. máj 2016

@miku1 Dakujem za radu, skusim sa este dodatocne spytat- nakolko to nemam zatial pobalene a odvazene? /vlastne ani nahodene v ponuke, bo nechcem zbytocne "predbiehat", kym nebudem doma z nemocnici a nebudem moct odpovedat a "dirigovat" manzela, co a ako treba pri baleni/. Neviete, ako velky a hlavne ako tazky moze byt takyto balik? Resp.asi viac balikov, myslim, minimalne 3... Je to kurierovi jedno? Berie sa to ako spolocna vaha, z ktorej sa odvija cena, alebo za kazdu sucast zvlast?
Dievcence, neposielala ste niektora uz takto kocik s karickou a vajicom? Neviete mi aspon priblizne povedat, co by so stalo?
Este raz vdaka.

miku1
12. máj 2016

@katenka2 Švagriná takto posielala trojkombináciu kočíka. Síce to bolo pred cca 3 rokmi, ale stálo to tuším do 15 €. Kuriér má zo sebou váhu, odváži, povie ti rovno cenu....Ale podľa cenníka na stránke pošty, si to vieš potom pozrieť aj sama.

zildo
12. máj 2016

A nebolo by jednoduchsie keby si preto prisli? Ci nemozu? My sme pre kočík cestovali 1,5hod.tam a 1,5 spat.

katenka2
autor
12. máj 2016

Hmmm, cenovo asi aj ano. Ale ako som uviedla, vlastne este som ten kocik a spol. ani nenahodila, nieto este, zeby som uz mala zaujemcu 😀 . Len som si chcela zistit, ako je to s postovnym, lebo aj hodne inych veci, co ponukam "za babku", ako vela dalsich mamiciek, neraz skrachuje na vyske postovneho. Lebo ved, poznate to....teplacky 0,80€, tricko 0,50€....postovne takmer 2€... a neraz je po obchode 😖 .
Samozrejme osobny odber by bol najlepsi, balenie je komplikovane a hlavne - zaujemci si ho mozu dokladne popozerat a skontrolovat. No, mozno budeme mat stastie a najde sa niekto s osobnym odberom, ved cela 3-kombinacia je vo velmi dobrom stave. Zatial len, keby som uz bola doma z nemocnici a vsetko OK, to by mi zatial k stastiu uuuuuuuuuuuplne stacilo 🙂 . Ale i tak dakujem za kazdu spravicku a pekny vecer zelam 😉

Tu začni písať odpoveď...

Odošli